Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  crazytime

  Crazy Time

  By Magdalena
  30 lipca, 2020
  Crazy Time to najnowsze dzieło od Evolution Gaming, czyli najbardziej cenionego producenta gier na żywo. Gra powstała na bazie już wcześniej znanej gry o nazwie Dream Catcher, która ma bardzo podobny mechanizm działania. Evolution Gaming postanowiło sprawić, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca i nieprzewidywalna. Do tego wszystko rozgrywa się w szalonej i dynamicznej atmosferze, ponieważ do wygrania są aż 4 różne bonusy. Dużą zaletą tej gry na żywo jest to, że oferuje ona bardzo dużą potencjalną wygraną, a wynosi ona aż 25 000 x stawka gracza. Jeśli polujesz na większą ilość pieniędzy, możliwe, że uda Ci się ją zdobyć właśnie z pomocą Crazy Time. Poniżej znajdziesz szczegółową recenzję gry na żywo Crazy Time, jeśli Cię zaintrygowała, to z pewnością znajdziesz o niej wszystkie potrzebne informacje, aby zacząć grać. Zapraszamy do lektury i życzymy wielu wygranych w Crazy Time.
  • Pięknie przygotowane studio
  • Gra z łatwymi zasadami
  • Dynamiczna atmosfera
  • 4 ekscytujące bonusy
  • Bardzo duże ramy zakładów
  • Mnożniki o dużych wartościach
  • Duży potencjał wygranej
  • Wygrane mogą być rzadkie
  • Bardzo wysoka zmienność

  Pełna nazwa Crazy Time to tak naprawdę Evolution Crazy Time Dream Catcher Edition, jednak większość graczy, a nawet producent posługuje się po prostu nazwą Crazy Time. Tytuł ten odpowiednio opisuje tę grę, ponieważ to, co się w niej dzieje, to rzeczywiście szaleństwo. Niech nie zmyli Cię to, że gra opiera się na zwykłym kole fortuny, jest to coś o wiele więcej. Już teraz możemy powiedzieć, że w grze funkcjonują aż 4 różne bonusy, więc ta informacja powinna nadać kształtu temu, czego możesz się spodziewać.

  Crazy Time zostało powołane do życia w tym roku, pierwszy raz pokazano ją w lutym 2020 roku, lecz dla szerszej publiczności dopuszczono ją dopiero w czerwcu. Już na samym początku określano ją jako Dream Catcher z dodatkami. Jeśli już wcześniej grałeś w Dream Catcher lub wiesz, jak ona działa, nie będziesz zaskoczony Crazy Time, bardzo szybko przyjdzie Ci nauka mechanizmu tej gry. Różnicą jest jednak to, że w Dream Catcher gracze mają za zadanie wybrać numer z koła fortuny, następnie zostają podane wyniki i to zazwyczaj jest już koniec. Z kolei Crazy Time to tak naprawdę 5 różnych gier w jednej, jeśli więc szukasz czegoś szalonego, będzie to idealny dla Ciebie wybór.

  Aby zagrać w Crazy Time gracz potrzebuje aktywnego konta w kasynie. Niestety ta gra nie jest dostępna w wersji demo, zalogowanie się do kasyna i korzystanie z prawdziwych pieniędzy jest wymogiem. Kiedy już zdecydujesz się na grę, zostaniesz przeniesiony do kolorowego studio. Niektórzy porównują je do festiwalu, ponieważ jest to najbardziej kolorowe studio, jakie przyjdzie Ci zobaczyć. Na początku możesz poczuć się trochę zmieszany, ponieważ jest wiele elementów, które mogą odwrócić Twoją uwagę. Radzimy skupić się wyłącznie na kole fortuny, ponieważ to właśnie od niego rozpocznie się gra.

  Obok koła znajduje się dealer, który będzie prowadził całą rozgrywkę. Nie kręci on jednak kołem, jak możesz się spodziewać. Koło kręci się mechanicznie, aby później nie było żadnych wątpliwości, że gra była ustawiona. Gra działa na każdym urządzeniu mobilnym, możesz więc rozpocząć rozgrywkę z pomocą komputera lub telefonu, to do Ciebie zależy wybór. Warto zwrócić uwagę na możliwość wyboru bardzo dużego zakładu, jest to nawet 5 000. Gra jest idealną propozycją dla osób, które stawiają duże zakłady w oczekiwaniu na wielką wygraną. Minimalnie możesz postawić 0,10. Stopa zwrotu gry wynosi 95,5% oraz jest wysoko zmienna, więc raczej nie licz na częste wygrane, ale jak się pokażą, będą naprawdę duże.

  Jak grać w Crazy Time

  Gra w Crazy Time może wydawać się na początku trochę trudna, lecz tak naprawdę wystarczą dwie rundy, aby zrozumieć, na czym to polega. Kiedy już jesteś w grze, musisz dokonać wyboru swojego zakładu. Do tego możesz wykorzystać żetony, znajdują się one na dole Twojego ekranu. Każdy żeton ma inny kolor, który oznacza inną wartość. Zastanów się dobrze, z jakiego żetonu chcesz tym razem skorzystać. W tym samym czasie pamiętaj jednak, że gracze nie mają zbyt dużo czasu na decyzję, ponieważ zakłady kończą się po 15 sekundach.

  Poza wybieraniem odpowiedniej wartości zakładu, musisz wybrać odpowiednią liczbę. Do wyboru masz 1,2, 5 i 10. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał więcej niż 1 cyfrę. Na kole znajduje się aż 54 segmenty. Jeśli na kole fortuny, już po jego kręceniu, pokaże się jedna z cyfr, wygrywasz daną sumę. Poniżej dokładnie się dowiesz, co możesz wygrać, wybierając dany symbol:

  • Znajdziesz aż 21 segmentów z jedynką, jest to więc najczęściej pojawiająca się liczba na kole. Dostaniesz za nią 1 x stawki, więc pieniądze po prostu do Ciebie wrócą.
  • Ta liczba znajduje się na kole w 13 segmentach, jak można się spodziewać, kiedy ją wylosujesz, dostaniesz 2 x swojej stawki.
  • Piątek na kole jest tylko 7, jeśli założysz się o nią i rzeczywiście zostanie wylosowana, Twoja stawka będzie powiększona x 5.
  • 4 z segmentów na kole stanowią dziesiątki. Szczęśliwcy, którzy wybiorą 10, a koło ją wylosuje zdobędą aż 10 x swojej stawki.

  Podczas kiedy koło jest wprawione w ruch, nad nim przesuwają się symbole Top Slot. Można powiedzieć, że jest to swoistego rodzaju automat, który ma dwa bębny oraz wyłącznie jedną linię wygrywającą. Top Slot pomaga graczom w wygraniu jeszcze większych pieniędzy. Po jego lewej stronie znajdzie się dana cyfra lub symbol, na prawej stronie jest mnożnik. Jeśli na automacie symbol po prawej i po lewej stronie ustawią się w jednej linii, jest on uznany za poprawny. Dzięki niemu gracze mogą zdobyć nawet do 50 x mnożnika. Będzie on jednak działał wyłącznie na daną liczbę.

  Bonusy w grze Crazy Time

  Wspominaliśmy już o szalonych bonusach w Crazy Time. Jest ich aż 4, a wylosowanie ich zdarza się bardzo często. Pamiętaj, że w grze nie zakładasz się wyłącznie na wspomniane liczby, ale również na bonusy. Jeśli zostaną one wylosowane, w grę wchodzą wyłącznie ci gracze, którzy zdobyli się na postawienie na dany bonus. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat bonusów, jakie możesz zdobyć, grając w Crazy Time.

  • Coin Flip Bonus Round

  Coin Flip Round jest bardzo podobna do funkcji Gamble w wielu automatach. Na dużym ekranie pojawi się duża moneta ze stroną koloru niebieskiego i czerwonego. Zadaniem gracza nie jest wybranie jednej ze stron, jak można przypuszczać. Następnie na każdą stronę jest losowany jeden z mnożników. W tym momencie odbywa się wirtualne rzucenie monety. W zależności od tego, która strona zostanie wylosowana, taki mnożnik zakładu zostanie wygrany przez każdego gracza, który postawił właśnie na tę grę bonusową.

  • Cash Hunt Bonus Rond

  Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej ekscytujących bonusów w tej grze. Na ekranie pojawia się wielka tablica z mnożnikami, każdy z nich może być inny, często też się powtarzają. Następnie te mnożniki zostają zakryte przez losowe symbole, a potem zostają one pomieszane na tablicy. Ta gra wymaga interakcji graczy, ponieważ każdy z nich ma za zadanie wybranie symbolu. Wtedy sprawdza się, jaki mnożnik kryje się pod tym symbolem i właśnie o tyle jest powiększana stawka wcześniej ustawiona przez gracza.

  • Pachinko Bonus Round

  Jeśli wiesz, na czym polega japońska gra pachinko, nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem, o co chodzi w tej rundzie. Na ekranie pojawią się specjalne kołeczki, a każdy z nich reprezentuje odpowiedni mnożnik. Po kołkach wędruje krążek, który w końcu zatrzymuje się na jednym z nich. Czasem może również zatrzymać się na podwójnym kołku, co oznacza, że wszystkie wartości będą podwojone, czyli wygrana będzie jeszcze większa.

  • Crazy Time Bonus Round

  Wiele osób uważa, że właśnie ten bonus jest najbardziej ekscytującym i rzeczywiście dość dużo się w nim dzieje. Wszyscy gracze, którzy postawili na ten bonus, zostaną przeniesieni przez tajemnicze czerwone drzwi do zupełnie innego koła. Zobaczysz, że jest ono wyposażone tylko w kilka części, a każda z nich jest pomalowana na inny kolor, na żółto, niebiesko lub zielono. Gracz wybiera kolor, a każda barwa to inny mnożnik. Pośród kolorów znajdują się również inne mnożniki, te z kolei pomnażają wartości mnożników kolorów. W rezultacie w tym bonusie możesz oczekiwać największej wygranej, nawet do 20 000  x mnożnik, co z maksymalnym zakładem daje całe 25 000 x stawka.

  Podsumowanie Gry Crazy Time

  Crazy Time to bez wątpienia szalona gra, która przeniesie Cię do zupełnie innego świata. Wielkie koło fortuny może sprawić, że wygrasz naprawdę duże pieniądze. Szereg bonusów jest dynamiczny i ekscytujący, w grze nie ma przerwy na wytchnienie, chyba że akurat nie obstawiałeś danego bonusu. Pamiętaj, że jest to wyłącznie gra na żywo, więc nie masz szansy spróbować, jak to jest za darmo. Przeczytaj dokładnie naszą recenzję, abyś podczas gry wiedział, co robić. Crazy Time ma naprawdę duży potencjał, jeśli więc jesteś fanem gier na żywo od Evolution Gaming, powinieneś polubić również ich najnowszy twór.

   

  Data wydania 10 Czerwca 2020 rok
  Return to Player (RTP): 95,5%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Evolution Gaming
  Motyw gry koło fortuny
  Grywalność 5
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.10/5000
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 25 000 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 25 000 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe 4 różne bonusy do zgarnięcia, mnożniki
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots