Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  agent destiny

  Agent Destiny

  By Magdalena
  13 lipca, 2020
  Agent Destiny to nietuzinkowa gra, która zabierze Cię do świata specjalnego agenta Destiny. Jest on głównym bohaterem tej gry wraz z jego oponentami. W automat ten gra się bardzo szybko, ponieważ akcja rozgrywa się w mgnieniu oka. Podczas gry możesz liczyć na ciekawe bonusy oraz niebanalną historię. Spróbuj najnowszej i jednej z najciekawszych gier od Play’n Go.
  • Niecodzienny motyw
  • Ładne wykonanie graficzne
  • Przemyślana tematyka i inspiracje
  • Automat łatwy w obsłudze
  • Nieskomplikowany mechanizm działania
  • Dość wysoka stopa zwrotu pieniędzy
  • Dobra ścieżka dźwiękowa
  • Stosunkowo niska maksymalna wygrana

  Recenzja slotu Agent Destiny

  Wielu producentów korzysta z rozwoju technologii i skupia się na szacie graficznej swoich gier, która obecnie wygląda na bardzo realistyczną. Zaawansowany mechanizm, dopracowana pod każdym względem grafika może być przepisem na dobry slot, lecz nie zawsze. Play’n Go udowadnia, że nawet prostymi sposobami można sprawić, że dany slot zadowoli graczy i często będą po niego sięgać. Wystarczy wysoka jakość, a tej nie można odmówić najnowszemu slotowi Agent Destiny.

  Play’n Go jest dużą firmą, która może pozwolić sobie na bardzo wyszukaną szatę graficzną, jednak tym razem postanowiła postawić na prostotę oraz na bardziej subtelne rozwiązania. Trzeba przyznać, że jest to powiew świeżości w dobie wymuskanych slotów pełnych efektów graficznych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Agent Destiny jest prosty, ale nie prostacki. Grafika została zaczerpnięta z komiksów z lat 60. ubiegłego stulecia. Dokładnie widać zainspirowanie się Adamem Hughesem, który był bardzo znany w tamtych czasach, a osoby, które znają jego prace, bardzo szybko znajdą podobieństwo pomiędzy nimi oraz symbolami w Adent Destiny.

  Inspiracja tym komiksowym artystą wyszła slotowi na dobre. Rzadko można spotkać automaty o podobnej tematyce, jest to ciekawa nowość, która wzbudza żywe zainteresowanie graczy pomimo swojej prostoty. W szacie graficznej widać również lekką inspirację Andy Warholem, który również był bardzo popularny w latach 60., widzimy więc, że wszystko ma sens i było bardzo uważnie przemyślane przez producenta.

  Z kolei za motywem tego automatu stoi historia agenta Destiny. W tym wypadku widzimy wyraźną inspirację Jamesem Bondem oraz innymi tego typu postaciami. Tym razem jednak głównym bohaterem jest kobieta. Jest to tajemnicza blondynka w pięknej sukni trzymająca drinka w ręce. Ta niepozornie wyglądająca istota ma trudne zadanie, aby zatrzymać czarne charaktery. Na szczęście agentka ma swojego pomocnika, jest to bardzo elegancki mężczyzna, nosi drogi garnitur, ma dobrze wystylizowaną fryzurę, a na jego ręce widnieje zegarek, który oczywiście nie jest zwyczajnym zegarkiem. Ma on dodatkowe opcje, jak wiele gadżetów, które na misje zabierał ze sobą agent 007.

  Kolejną postacią, której nie mogło zabraknąć jest czarny charakter. Nie wiemy dokładnie, dlaczego jest on uważany za czarny charakter, wygląda jednak jak typowy oponent Jamesa Bonda: niebezpieczna osoba, która chce zawładnąć światem, lekko szalony profesor, który przygotowuje groźną miksturę. Możliwe, że chodzi również o pieniądze, ponieważ jednym z symboli wild jest sejf. Wśród symboli znajduje się jeszcze jedna kobieta, możliwe, że pełni ona funkcję Moneypenny, czyli informatorki agenta. Trzyma ona w ręku coś na podobieństwo krótkofalówki, przy uchu ma zaś mikrofon. Możliwe jednak, że pomaga ona szalonemu profesorowi w przygotowywaniu bomb i informowaniu go o sytuacji, gracze trzymają się obu wersji. Trzeba przyznać, że grafikowi udało się bardzo dobrze złapać wszystkie charaktery na rysunku.

  Całość wygląda bardzo kolorowo, dobrze odzwierciedla styl lat 60. Wyjątkiem jest jednak tło, które pozostaje biało szare. Widać na nim poszczególne klatki komiksu, czyli historii, o której opowiada ten slot. Niestety gracze nie zauważą za wiele, ponieważ tło jest zakryte siatką. Na początku może wydać się to dość oryginalne lub nawet ekscentryczne lecz po dwóch spinach zobaczysz, że to rzeczywiście działa. Ścieżka dźwiękowa użyta w Agent Destiny mogłaby z powodzeniem towarzyszyć dobremu filmowi akcji. Jest ona bardzo żywiołowa i sprawia, że sami czujemy się, jak w środku dobrej akcji. Wszystko w grze się ze sobą komponuje, nie jest przypadkowe, co daje bardzo ciekawy efekt. Jeśli więc liczysz na przygodę rodem z filmów o Jamesie Bondzie, nie przegap slotu Agent Destiny.

  Przechodząc do bardziej formalnych aspektów, gra może mieć motyw z lat 60., ale jest za to nowoczesna w innych kwestiach. Mówimy tu między innymi o oprogramowaniu, na którym działa ten slot. Bez problemu odtworzymy go na urządzeniu z oprogramowaniem Windows, Android, iOS i Linux, nieważne, czy jest to komputer, telefon komórkowy, czy tablet. Dodatkową zaletą slotu jest to, że jest on dostępny w wielu językach, w tym w polskim, wystarczy tylko zmienić ustawienia.

  Automat Agent Destiny ma klasycznie 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Oznacza to, że maksymalnie będzie ich na ekranie 15. Linii wygrywających jest 20, znów całkiem klasyczny wynik. RTP slotu wynosi 96,26%, co jest nie tylko wyższe niż ogólna średnia, ale też ogólna średnia tego producenta. Możesz więc spodziewać się zwrotu swoich pieniędzy, kiedy już zdecydujesz się na grą na prawdziwą gotówkę. Warto jednak pamiętać, że gra jest również dostępna w wersji demo, więc możesz bez żadnych konsekwencji spróbować ten nowy twór od Play’n Go.

  W przypadku finansów, minimalnym zakładem do wybrania jest 0.10 danej waluty, z kolei największą sumą jest 100. Wybór nie jest zbyt duży, ale dla wielu okazuje się wystarczający. Już za jeden spin możesz wygrać nawet 1 200 x Twoja stawka. Największą wygraną, na jaką możesz liczyć jest 5 000 x Twoja stawka, co jest dość średnim wynikiem, ale gdy obliczysz, na co możesz liczyć, odpowiedź może wydawać się zupełnie satysfakcjonująca.

  Agent Destiny ma bardzo wysoką zmienność, więc możesz liczyć na dość częste wygrane, które będą raczej niższe niż wyższe, wszystko jednak zależy od szczęścia. Gra ma kilka ciekawych bonusów oraz funkcji, dobrze umieszczone przyciski sprawiają, że nawigacja po automacie nie jest skomplikowana. Z Agent Destiny mogą skorzystać wszyscy, zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze.

  Symbole w Agent Destiny

  W slocie Agent Destiny większość symboli jest związana z misją, czyli występują bohaterzy, a także ich gadżety. Kolejną grupą są symbole zapożyczone z kart. Zostały one odpowiednio dopasowane do klimatu gry, są kolorowe i pasują do całości. Gra wypłaca graczom za klaster z co najmniej trzema symbolami, największa ich ilość w kombinacji to 5. Poniżej znajdują się wszystkie symbole wraz z ich wartościami. Wszystkie wartości bazują na zakładzie wynoszącym 1.00.

  • J i Q są w grze traktowane na równi. Za 3 symbole tego typu możesz zdobyć 0.30 monety, jeśli uda Ci się zdobyć 5 z nich to wyjdziesz na plus, ponieważ dostaniesz 1.50 monety.
  • K również gwarantuje 0.30 za minimalną liczbę symboli oraz 2.50 za komplet K.
  • A z kolei podwyższa minimalną stawkę do 0.40 za 3 symbole w wygrywającej kombinacji, jeśli uda Ci się zdobyć 5 z nich, to dostaniesz 3 monety.
  • Pomocnica czarnego charakteru sprawi, że za 3 symbole Twój zakład zostanie zwrócony, za 5 symboli dostaniesz 12 monet.
  • Pomocnik agent Destiny działa podobnie, zwraca Twój zakład, a jeśli uda Ci się wylosować komplet, dostaniesz 15 monet.
  • Czarny charakter wypłaca 2 monet za 3 symbole w klasterze, za 5 z nich nagrodą jest 24 monety.
  • Agent Destiny również gwarantuje 2 monety za minimalną liczbę symboli, za to za maksymalną liczbę zostaniesz nagrodzony 30 monetami.

  Nawigacja po slocie nie jest skomplikowana, nie myśl więc nawet o tym, że się pogubisz. Każdy przycisk ma inny kolor, więc łatwo znajdziesz poszczególne funkcje. Zanim zabierzesz się za losowanie symboli, zainteresuj się ostatnim przyciskiem po lewej stronie, ma on narysowane duże „i” na jego grzbiecie. To właśnie on ukrywa wszystkie informacje na temat symboli, bonusów i linii wygrywających, koniecznie się z nimi wszystkimi zapoznaj.

  Kolejno znajdziesz okienko, w którym pokazane są Twoje pozostałe środki. W bardzo ciekawy sposób została przedstawiona kolejna opcja wybierania zakładu. Na środku ekranu znajdują się cyferki przedstawiające możliwe zakłady. Wybrano od 0.1, a następnie co 2 lub więcej wartości aż do 100. Aby zmienić zakład, po prostu wybierasz dany przycisk, a jeśli nie znajduje się on na ekranie, wystarczy, że wybierzesz plus lub minus. W okienku obok pojawi się wartość, na jaką się zdecydowałeś.

  Kolejny przycisk jest bardzo ważny, właśnie dlatego został przedstawiony na zielono. Kiedy na niego najeżdżasz, pojawia się napis „click”. Jest to przycisk uruchamiający symbole. Zaraz obok niego znajduje się pomarańczowy przycisk autoplay. To on sprawia, że nie musisz korzystać z poprzedniego przycisku, Twoim zadaniem jest wyłącznie obserwowanie akcji. Możesz sam wybrać liczbę spinów w funkcji autoplay, masz też możliwość ustawienia limitów straty, dzięki czemu nie stracisz zbyt dużo pieniędzy.

  Bonusy w Agent Destiny

  Agent Destiny ma kilka bonusów, które nie pozwolą się żadnemu graczowi nudzić podczas rundy. Warto dodać, że pojawiają się one na ekranie dość często, więc w jak dobrym filmie akcji, możesz spodziewać się, że dużo będzie się działo.

  • Symbole wild

  W grze pojawiają się dwa symbole wild. Jeden z nich działa dość standardowo, po prostu zastępuje inne bazowe symbole, aby można było łatwiej zdobyć wygraną. Dostaje się za niego również wypłatę 120 monet za 5 w klasterze. Ma on postać sejfu. Drugi symbol wild ma postać bomby i jest on jednocześnie scatterem, więc tak naprawdę zastępuje wszystkie symbole w grze, nawet poprzedni wild.

  • Połączone bębny

  Losowo w grze pojawiają się połączone bębny. Zazwyczaj jest ich dwa, rzadziej trzy. Ze względu na to, że są one połączone, losują dokładnie te same symbole, masz więc o wiele większe szanse na to, aby zdobyć klaster. Opcja ta pojawia się zawsze podczas darmowych spinów.

  • Mega symbole

  Czasem na ekranie pojawiają się duże wersje małych symboli. Mogą to być jedynie osoby lub wild w postaci sejfu. Wraz z dużymi wersjami symboli można liczyć na łatwiejszy klaster, ponieważ jeden symbol zajmuje większość siatki.

  • Darmowe spiny

  Darmowe spiny można wygrać, kiedy 3 symbole wild przedstawiające bombę pojawią się na ekranie. Wtedy rozpoczyna się odliczanie, a kiedy dojdziemy do 0, bomba wybucha, a gracz zyskuje 9 darmowych spinów. 1 darmowy obrót zostaje nadany graczowi, który wylosuje połączone bębny.

  Podsumowanie Agent Destiny

  Agent Destiny to gra, którą wszyscy powinni spróbować. Jest to nowy slot od Play’n Go, który w żadnym stopniu nie przesadził z efektami specjalnymi, można nawet powiedzieć, że automat jest w nie ubogi, co jest wyłącznie jego zaletą. Agent Destiny przyciąga graczy ciekawą historią oraz bonusami. Wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się o mechanice gry oraz o jej szacie graficznej i dźwiękowej, które są odpowiednio dopracowane.

  Data wydania 7 maj 2020 rok
  Return to Player (RTP): 96,26%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Play’n Go
  Motyw gry agent, misja, szalony profesor, bomby
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 20
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.1/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 1 200 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 5 000 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe darmowe spiny, połączone bębny, respin, mega symbole
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots