Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  dream catcher

  Dream Catcher

  By Magdalena
  6 sierpnia, 2020
  Dream Catcher to obecnie jedna z najbardziej znanych gier na żywo typu show od Evolution Gaming. Jest to specjalny rodzaj gry, w którym gracze wchodzą w interakcje z dealerem i decydują o swoim losie. Gra jest zupełnie inna od klasycznych gier karcianych, które zostały wyprodukowane przez Evolution Gaming już wcześniej. Jest to zupełnie nowy typ gier, który może przypominać trochę Koło Fortuny, lecz jego zasady są mimo wszystko trochę inne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze i sam zobaczyć, jak ona działa, przeczytaj naszą recenzję. Umieszczamy w niej wszystkie szczegóły na temat danej gry, a także poradnik, jak w nią grać, na czym ta gra polega oraz co zrobić, aby wygrać. Jeśli jeszcze nie spróbowałeś tej gry, na początku przeczytaj naszą recenzję i sam zdecyduj, czy warto jest zagrać. Recenzja w tym wypadku będzie bardzo przydatna z tego względu, że gra nie jest dostępna w wersji demo, więc nie można w nią zagrać za darmo.
  • Wysokiej jakości studio
  • Łatwe zasady gry
  • Zabawni krupierzy
  • Szybkie rozgrywki
  • Możliwość zgarnięcia mnożników
  • Wysoki maksymalny zakład
  • Duży potencjał wygranej
  • Wygrane mogą być rzadkie
  • Bardzo wysoka zmienność

  Dream Catcher to bez wątpienia jedna z tych gier, która w krótkim czasie zrobiła wokół siebie bardzo dużo szumu. Nadal jest ona bardzo popularna a to z dość oczywistego względu: jest to jedna z najprostszych gier na żywo, jakie można sobie wyobrazić. Rzeczywiście, jeśli obawiasz się gier na żywo, ponieważ jeszcze nigdy w nie nie miałeś okazji zagrać, radzimy rozpocząć przygodę właśnie od Dream Catcher. To właśnie ona sprawi, że odpowiednio się rozgrzejesz przed bardziej skomplikowanymi grami, przyzwyczaisz się do obecności krupiera, do jego komend oraz do ogólnej atmosfery. Zamiast więc startować z pokerem, ruletką lub inną grą, rozpocznij od Dream Catcher.

  Został on powołany na świat przez producenta o nazwie Evolution Gaming. Bardziej doświadczeni gracze mogą go kojarzyć, ponieważ jest to obecnie najbardziej znany producent wyłącznie gier na żywo. W jego kolekcji nie znajdziesz slotów oraz innych pozycji automatycznych, wyłącznie te na żywo. Evolution Gaming rozpoczęło od wprowadzenia klasycznych gier na platformę na żywo. Jest ich naprawdę sporo, a do tego każda z nich jest dostępna w wielu wersjach. Kiedy Evolution Gaming zauważyło, że takie gry się sprawdzają, rozpoczął wprowadzać również zupełnie nowe gry typu show, które również okazały się strzałem w dziesiątkę.

  Dream Catcher był jedną z pierwszych gier tego typu, został stworzony w 2017 roku. Ta pozycja od razu zwróciła na siebie uwagę, ponieważ jest czymś więcej, niż tylko grą, można nawet nazwać ją teleturniejem. Kiedy gracz wchodzi do gry, jego oczom ukazuje się estetyczne studio, a na jego środku stoi wielkie koło fortuny z liczbami. Koło zostało specjalnie przygotowane dla Evolution Gaming przez TCSJOHNHUXLEY. Koło naprawdę robi wrażenie, jest ogromne, a do tego, całkowicie automatyczne. Niech nie zmyli Cię to, że jeden z dealerów podchodzi do koła i zaczyna nim kręcić. Kołem kręci tak naprawdę specjalny mechanizm, który potwierdza, że wyniki tej gry są zupełnie losowe.

  Całe studio, jak i koło jest kolorowe, ma się wrażenie, że wraz z rozpoczęciem gry przechodzi się do zupełnie innego świata. Dealer jest ubrany bardzo elegancko, z szacunkiem, ale również z ożywieniem zwraca się do graczy w każdej rundzie. Podczas trwania gry, a także już jej po zakończeniu próbuje zabawić graczy ciekawymi spostrzeżeniami. Warto wiedzieć, że niektórzy gracze mają swoich ulubionych krupierów, którzy są znani ze szczęśliwej ręki. Ciężko jest określić RTP tej gry, czyli stopę zwrotu graczowi. Eksperci obliczyli, że waha się ona pomiędzy 90,57% do około 96,58%. Jeśli uda Ci się trafić na górną granicę, to masz szansę wygrać dość sporo, lecz warto wiedzieć, że jest to dość nieprzewidywalna gra z dość dużą zmiennością, więc nigdy nie wiadomo, kiedy akurat szczęście dopisze graczowi.

  Evolution Gaming jest znane z bardzo wysokiej jakości swoich gier, co widać również na przykładzie Dream Catcher. W całym studio poustawiane są kamery, które dokładnie rejestrują wszystko, co dzieje się w studio. Kamery często są przełączane, a ekran przybliżany oraz oddalany, aby grać miał jak najlepsze widoki na to, co się dzieje w studio. Zaletą Dream Catcher bez wątpienia jest to, że gra działa na każdym urządzeniu. Możesz połączyć się ze studio nie tylko z komputera, ale też ze zwykłej komórki, czy z laptopa, w każdej z tych opcji obraz będzie bardzo wyraźny, a gracze zadowoleni.

  Wystarczy Ci tylko dostęp do Wi-Fi, aby móc wziąć udział w tej szczególnej grze. Jeśli nie masz zbyt dobrego połączenia, wciąż będziesz mógł się cieszyć grą, tylko w trochę gorszej jakości. Evolution Gaming zaskakuje graczy bardzo dobrze zgranymi efektami świetlnymi oraz muzycznymi, a obie budują napięcie podczas trwania gry. Dużo się dzieje również podczas samej wygranej, kiedy światła i dźwięki wariują. Mamy nadzieję, że będzie dane Ci przeżyć ten moment zwycięstwa.

  Jak grać w grę na żywo Dream Catcher i możliwe wygrane

  Jeśli nigdy nie grałeś w gry na żywo, nic dziwnego, że się ich trochę obawiasz. Jednak na podstawie Dream Catcher zobaczysz, że naprawdę nie ma czego. Kiedy już wejdziesz do gry i zaznajomisz się z całym otoczeniem, przychodzi czas na postawienie zakładu. Minimalna kwota zakładu wynosi 0,1 danej waluty, z kolei maksymalną jest 2 000. Maksymalna suma jest naprawdę wysoka, rzadko która gra może pochwalić się aż taką sumą. Jest to więc idealna propozycja dla high rollerów, którzy nie wahają się stawiać naprawdę wysokich kwot, a potem wygrywają też wielkie pieniądze.

  Następnie dostajesz kilkanaście sekund na zdecydowanie się, jaki zakład wybierasz. Całe koło jest pokryte numerami, tylko kilka z nich jest inna, o czym jeszcze powiemy w bonusach. Zaletą tej gry jest jednak to, że nie ma w niej pustych pól. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się postawić na wszystkie liczby (gra na to jak najbardziej zezwala), to zawsze masz szansę na wygraną. Ostateczna suma najbardziej zależy od Twojego zakładu. Poniżej umieszczamy wszystkie liczby, na które możesz stawiać oraz ile możesz dzięki nim wygrać.

  • 1 znajduje się na kole aż 23 razy, można ją wylosować najczęściej. Gwarantuje ona wypłatę 1 x stawka gracza.
  • 2 ma kolor niebieski i pojawia się na kole 15 razy i za nią dostaniesz 2 x Twoja stawka.
  • 5 znajdziesz na kole tylko 7 razy, jednak wygrana za nią zwiększa się aż do 5 x Twoja stawka.
  • 10 została umieszczona na kole 4 razy, możesz z nią liczyć na Twoją stawkę pomnożoną 10 razy.
  • 20 to kafelek, który pojawia się na kole tylko dwa razy, w jego przypadku wygrana wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku pozostałych liczb, czyli stawka jest mnożona 20 razy.
  • 40 występuje na kole tylko raz z wiadomych przyczyn. Osoby, które postawiły na tą liczbę dużą sumą mogą liczyć na powiększenie tej kwoty aż o 40 razy.

  W rundzie wybierasz jeden z tych numerów lub nawet wszystkie z nich i stawiasz odpowiednią kwotę. Obstawianie zakańcza się i w tym momencie koło fortuny zostanie wprawione w ruch. Po kilku sekundach zatrzyma się i można będzie zobaczyć, który numer jest tym razem tym szczęśliwym. Każdy gracz dostaje swoją wypłatę i zaczyna się kolejna runda. W tej grze nie ma większej filozofii, rundy są stosunkowo krótkie, więc jeśli nie chcesz spędzić zbyt dużo czasu na grze, wybierz Dream Catcher.

  Jeśli chodzi o techniki gry, wiele osób wyznaje strategię, w której stawia zarówno na jedną z niższych gier oraz jedną z wyższych. W ten sposób istnieją całkiem spore szanse, że uda Ci się wygrać chociaż mniejszą sumę i nic nie stracić, a jeśli szczęście będzie Ci wyjątkowo sprzyjać, wygrasz większą sumę. Kiedy to Ci się uda, najlepiej od razu opuścić grę, ponieważ będzie Cię kusić, aby wydać te pieniądze.

  Bonusy w grze na żywo Dream Catcher

  Dream Catcher może nie ma bonusów na miarę na przykład Crazy Time, ale ma jeden, który okazuje się bardzo skuteczny. Może on sprawić, że Twoja wygrana będzie naprawdę wysoka, więc mamy nadzieję, że bonus ten pojawi się właśnie w Twojej kolejce. Na kole znajdują się również dwa elementy, o których jeszcze nie wspominaliśmy, a które są bardzo ważne w grze. Są to mnożniki x 2 i x 7. Szansa, że wypadną jest całkiem spora.

  Działają one w ten sposób, że jeśli zamiast liczby wypadnie właśnie jeden z mnożników, rundę trzeba powtórzyć. Liczba, która zostanie wylosowana po mnożniku jest nim opatrzona, więc wszyscy szczęśliwcy, którzy na nią postawili, mogą liczyć na wygrane zwiększone o x 7 lub x 2. Ciekawe jest to, że te bonusy się kumulują. Oznacza to, że jeśli najpierw trafi się na przykład x 2, a potem x 7, to kolejna liczba będzie opatrzona mnożnikiem x 14. To może generować naprawdę wysokie wygrane.

  Podsumowanie gry na żywo Dream Catcher

  Dream Catcher to jedna z uwielbianych gier, które nie tracą na swojej popularności. Jest to pewnego rodzaju koło fortuny wraz z liczbami oraz mnożnikami, a może ono sprawić, że wygrasz naprawdę spore pieniądze. Jeśli zaczynasz karierę gier na żywo, warto rozgrzać się z pomocą Dream Catcher, ponieważ jest to gra prosta i dobrze przygotowana, z pewnością szybko ją polubisz. Rundy gry są bardzo szybkie, a każdy ma szansę na wygraną. Postaw więc na jedną z liczb i obserwuj akcję, będąc dodatkowo zabawianym przez krupiera.

  Data wydania 7 luty 2017 rok
  Return to Player (RTP): od 90,57 do 96,58%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Evolution Gaming
  Motyw gry koło fortuny
  Grywalność 5
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.10/2000
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 500 000 euro
  Maksymalna wygrana (monety): 500 euro
  Funkcje bonusowe mnożniki
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots