Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  danger high voltage

  Danger High Voltage

  By Magdalena
  13 lipca, 2020
  Tym razem masz okazję przyjrzeć się bliżej elektryzującej grze Danger High Voltage, która okazała się wielkim hitem. Jest to bardzo prosty w użytkowaniu slot, do którego gracze często wracają, co widać po jego wynikach. Tym, co najbardziej podoba się graczom jest całkiem spora liczba różnego rodzaju bonusów. To właśnie one sprawiają, że automat się graczom nie nudzi. Warto też pamiętać o prostej mechanice, która odpowiada nie tylko nowym graczom, ale również i bardziej doświadczonym.
  • Interesujący motyw
  • Łatwa nawigacja po slocie
  • Klimatyczna atmosfera
  • Ciekawe bonusy
  • Możliwość wybrania systemu darmowych spinów
  • Dla niektórych zbyt duża zmienność

  Recenzja Danger High Voltage

  1 dnia maja 2017 roku graczom całego świata została przedstawiona zupełnie nowa gra o nazwie Danger High Voltage. Była to gra, która dla wielu była dość tajemnicza, a niektórzy uważali, że nie ma ona żadnego motywu. Byli oni jednak w błędzie, chociaż symbole oraz ogólne tło gry mogło ich łatwo wywieźć w pole. Ponieważ jak można połączyć taco, dyskotekę oraz czaszkę? Tajemnica ta jednak bardzo szybko się wyjaśniła, ponieważ Danger! High Voltage to jednocześnie nazwa piosenki stworzonej przez Electric Six i dość popularnej na początku tego tysiąclecia.

  Z pewnością Electric Six nie przypuszczało, że prawie po 20 lat ktoś odważy się stworzyć automat, który został oparty na pewnych fragmentach tej piosenki. Dopiero kiedy gracz posłucha lub przeczyta słowa piosenki, to wszystkie symbole oraz tło połączą się w całość i wcale nie będą wydawały się takie dziwne. Big Time Gaming, czyli producent Danger High Voltage jest znany z zamiłowania do tego typu dziwnych motywów, które oparte są na literaturze, na piosenkach lub na innych częściach kultury.

  Większość symboli jest połączonych z piosenką, na dodatek w tle widać budynek dyskoteki z kolorowymi światłami. Kiedy uda Ci się zdobyć klaster, usłyszysz uderzenie prądu, a podczas gry możesz też słyszeć wiwaty, dokładnie tak, jak na koncercie muzycznym. Nie tylko symbole oraz tło jest związane z tą piosenką. Podczas gry usłyszysz samą piosenkę, na której cała gra była wzorowana. Nie ma ona oczywiście słów, ale fani z pewnością poznają ją po rytmie.

  Danger High Voltage może nie jest najlepsza graficznie, a jej tło jest bardzo proste, ale każda jej część ma swój urok i pozwala graczowi zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się w dziwny świat piosenki, w której motywem przewodnim jest prąd. Przechodząc do technicznych części slotu, jego RTP wynosi 95,67%, co jest wynikiem dość normalnym w stosunku do innych slotów, duża część pieniędzy jest oddawana graczom, lecz ponad 4% pozostaje w automacie. Warto jednak pamiętać, że zmienność w automacie jest wysoka, więc możesz się raczej spodziewać większych wygranych, które pojawią się rzadziej, aniżeli częstszych, lecz mniejszych wygranych. Jeśli wolisz taki typ gry, Danger High Voltage jest dla Ciebie.

  Warto przyjrzeć się technicznym aspektom gry, ponieważ mogą się one okazać bardzo ważne dla graczy. Slot ma 6 bębnów, czyli nie jest skonstruowany w klasyczny sposób (5 lub 3 bębny), jest to zdecydowanie powiew świeżości. Slot ma 4 rzędy symboli. Graczy z pewnością zadowoli informacja, że automat ma aż 4096 sposobów na wygraną, co znacznie zwiększa na nią szansę w porównaniu do slotów z 10 czy 15 liniami wygrywającymi. Producent ten właśnie specjalizuje się w tworzeniu slotów z wieloma zwycięskimi liniami, a więcej o nich możesz się dowiedzieć z przycisku informacyjnego, o którym jeszcze powiemy.

  Jeśli chodzi o same zakłady, to automat przyjmuje od 0.2 do 40 danej waluty. Maksymalna wygrana jest stosunkowo duża, ponieważ wynosi aż 20 000 x stawki gracza. Jest to całkiem duża suma, może też być wyrażona jako 102 400 monet, które są bardzo wartościowe. Slot bez problemu działa na wszystkich platformach oraz na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dobrze dopasowuje się do różnych rozmiarów ekranu, dzięki czemu możesz na nim swobodnie grać nie tylko w domu, ale również na zewnątrz.

  Symbole w Danger High Voltage

  Większość gier od Big Time Gaming ma bardzo prostą mechanikę, w której każdy, nawet początkujący gracz może się łatwo odnaleźć. Cechą charakterystyczną tych slotów jest to, że menu jest umieszczone po prawej stronie ekranu z symbolami, a nie pod nimi. Istnieją fani tego i tego układu, osobiście uważamy, że menu po prawej stronie jest bardzo wygodne. Jeśli chcesz rozpocząć grę, to musisz wybrać pierwszy przycisk od dołu. Łatwo go rozpoznasz, ponieważ jest on bardzo duży, zielony oraz ma narysowaną strzałkę, która kojarzy się z rozpoczęciem nowej rundy.

  Producent tej gry wie, że wiele osób decyduje się na dłuższe granie na automacie. Właśnie dlatego w swoich grach, a także w Danger High Voltage, umieścił przycisk Autoplay. Nie musisz za każdym razem wciskać przycisku start, możesz po prostu wybrać jedną z wartości widniejących na ekranie i tylko obserwować wirujące symbole. Przycisk Autoplay jest zielony i widnieją na nim dwie strzałki. Obok niego znajduje się przycisk z trzema białymi kreskami i to właśnie on dokładnie tłumaczy, jakie symbole znajdziesz w slocie, jakie są linie wygrywające, ile dokładnie należy Ci się za wylosowanie danego klastera, o czym również opowiemy poniżej.

  Ostatnim przyciskiem w menu jest możliwość ustalania zakładu. Kontrolujesz go z pomocą zielonych strzałek. Jak już wspomnieliśmy, do wyboru masz od 0.2 do 40 euro. Na dole widnieją dwie ważne informacje, a jest to Twoja ostatnia wygrana oraz środki, które wciąż możesz przeznaczyć na grę. Poniżej dokładnie opisujemy symbole oraz to, ile za nie dostaniesz. Pierwsza część z nich to typowe symbole karciane, reszta jest powiązana już z piosenką. Nagrody są wypłacane za najmniej 3 symbole w klasterze (w przypadku czaszki jest to 2), za 4, 5 i najwięcej za 6 symboli.

  • 9 to najmniej wartościowy symbol, ale jeśli uda Ci się trafić 6 symboli tego typu, możesz liczyć na wypłatę rzędu 0.40 monety. Za najmniejszą ilość dostaniesz nagrodę wynoszącą 0.10 monety.
  • 10 nie różni się za bardzo wartościowo od 9, za 6 symboli dostaniesz 0.50 monety, z kolei za trzy 10 możesz liczyć na 0.10 monety.
  • Q i J są w grze traktowane zupełnie tak samo w przypadku wartości. Jeśli uda Ci się utrafić 6 symboli J lub Q, to dostaniesz 0.75 monety. Jeśli wylosujesz 3 symbole w klasterze, to dostaniesz 0.10 monety, czyli tyle samo, ile w dwóch poprzednich przypadkach.
  • K i A to kolejne symbole, które są wartościowane dokładnie tak samo, a zapewniają one graczom wypłatę typu 1.25 monety za 6 symboli w klasterze na ekranie. Losując 3 symbole tego typu zdobędziesz 0.15 monety.
  • Taco na zielonym tle sprawi, że będziesz bogatszy o 1.50 monety, oczywiście jeśli wylosujesz 6 symboli tego typu. Podczas wylosowania 3 symboli dostaniesz 0.20 monety.
  • Dyskotekowa kula świetlna jest wartościowana tak samo, jak Taco w przypadku 6, 5 i 3 symboli w klasterze, ale za 4 z nich dostaniesz 0.60 monety, a nie 0.50, jak za Taco.
  • Dzwonek jest całkiem potężnym symbolem, a oferuje on 5 monet za komplet w klasterze oraz 0.30 za 3 symbole tego typu.
  • Czaszka jest specjalnym symbolem, dzięki któremu dostaniesz aż 25 monet za 6 z nich w szczęśliwej kombinacji. Jesteś również nagradzany za 2 czaszki, dostaniesz w tym wypadku 0.50 monety. Za 3 z nich wypłata wynosi 1.25 monety.

  Bonusy w Danger High Voltage

  Big Time Gaming bardzo często wyposaża swoje automaty w bardzo ciekawe bonusy. W tym wypadku możesz się zdziwić, ponieważ sam możesz wybrać, co bardziej Ci odpowiada. Jedno jest pewne, podczas gry nie będziesz miał czasu się nudzić, ponieważ wiele będzie się działo.

  • Wildy

  Danger High Voltage nie jest wyposażone w typowe Wildy, ale za to ma coś lepszego. Są to Wildy, które zakrywają cały bęben. To dzięki nim masz duże szanse na to, aby zdobyć swoją kombinację. Pierwszy typ to Wild Fire, który nie ma dodatków, ale za to wygląda bardzo ciekawie. Z kolei Wild Electricity nie dość, że zastępuje wszystkie symbole, to jeszcze powiększa wygrane x 6! Wildy pojawiają się na bębnie 2 i 5.

  • Scatter

  Scatter w automacie ma postać serca z koroną, na którym widnieje napis My Desire. Symbol ten jest dobrze wartościowany, dostaniesz za niego nawet 100 monet za 6 serc. Jednak już 3 serca wystarczą, aby uruchomić bonus, o którym dowiesz się poniżej.

  • Darmowe Spiny

  Po pojawieniu się na ekranie scattera możesz wybrać system darmowych spinów w grze. Pierwszy do wyboru jest Gates of Hell Free Spins. Działa on tak, że dostajesz 7 darmowych spinów, a jeden z symboli jest wyznaczany na sticky wilda. Oznacza to, że pozostanie on na swoim miejscu przez całe trwanie rundy darmowych spinów. Jeśli na jednym bębnie zbiorą się 4 sticky wild, dostaniesz dodatkowe 3 darmowe spiny. Drugą opcją jest High Voltage Free Spins. W tym systemie dostajesz 15 darmowych spinów, a podczas trwania tej rundy na ekranie mogą pojawiać się bloki, które powiększają wygraną nawet do x 66. Najmniejszą wartością jest x 11. Jeśli na ekranie znów pojawią się serca, dostajesz kolejne 15 spinów.

  Podsumowanie Danger High Voltage

  Danger High Voltage to bez wątpienia jedna z ciekawszych gier na rynku. Wykorzystuje ona interesujący motyw piosenki, a symbole odpowiadają temu, co dzieje się w tym utworze. Nie można zapomnieć o bonusach, które można samemu wybrać wedle uznania. Dużą zaletą slotu jest wiele linii wygrywających, a także standardowa stopa zwrotu. Danger High Voltage może nie zachwyca swoją grafiką, ale jest ciekawy muzycznie oraz z pewnością nie pozwoli Ci się nudzić przez całą rozgrywkę.

  Data wydania 1 maj 2017 rok
  Return to Player (RTP): 95,67%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Big Time Gaming
  Motyw gry Rock, piosenka, natężenie prądu
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 4096
  Liczba bębnów: 6
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.2/40
  Jackpot 20 000 x zakład gracza
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 102 400 monet
  Maksymalna wygrana (monety): 102 400
  Funkcje bonusowe Wild, darmowe spiny,
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots