Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  punkrocker

  Punk Rocker

  By Magdalena
  30 lipca, 2020
  Punk Rocker to jedna z tych gier, o których ciężko jest zapomnieć po odbytej rundzie. Przez wielu jest uważana za trochę kontrowersyjny wybór, a zaraz dowiesz się dlaczego. Chodzi tutaj przede wszystkim o motyw automatu. Już po tytule możesz się spodziewać, że tematyka slotu będzie związana z pankiem oraz rockiem. Rzeczywiście wśród symboli znajdziesz typowych pankowców, z kolorowymi włosami w kształcie irokeza, z tatuażami oraz z kolczykami w różnych miejscach na twarzy. Ale przyjrzyj się dobrze, czy to nie czasem Albert Einstein i Mona Lisa?
  • Kontrowersyjny motyw
  • Dopracowana szata graficzna
  • Dostępność ponad 100 walut
  • Łatwa obsługa automatu
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa
  • Multum bonusów
  • Możliwość zakupu bonusu
  • Stosunkowo niski maksymalny zakład
  • Bardzo wysoka zmienność

  Producent postanowił umieścić te słynne postacie i nie tylko w pankowej formie, co daje naprawdę ciekawe wrażenie. Jeśli chcesz zobaczyć Einsteina w blond włosach w irokezie oraz Mona Lisę z tatuażami na twarzy, masz właśnie taką szansę. Cały koncept tej gry jest osadzony w Anglii, a dokładnie w Londynie. Wiemy to dzięki wizerunkowi Big Bena po lewej stronie ekranu, a także specyficznej budce telefonicznej w czerwonym kolorze po prawej stronie. Producent tego slotu, czyli Nolimit City osadza grę w latach 70, gdzie w Anglii było największe ożywienie pankowców. Wiele osób wciąż pamięta te czasy, w których każdy młody, a nawet i starszy był przeciwko władzy. Czasy te zostały w bardzo interesujący sposób przelane na slot Punk Rocker.

  Nolimit City całkiem często sięga po dosyć kontrowersyjne rozwiązania, co nie jest czymś nowym, wystarczy spojrzeć na nazwę tego producenta, a wszystko można zrozumieć. Taka tematyka nas wcale nie dziwi, a właściwie nam się podoba, ponieważ jest to zdrowy powiew świeżości. Gra jest niepodobna do żadnej innej, więc jeśli jesteś zmęczony i po prostu szukasz czegoś nieszablonowego, zwróć się w stronę Punk Rocker oraz innych slotów od tego producenta. Ten automat został przygotowany przez Nolimit City w połowie lutego 2020 roku, miał więc już kilka miesięcy na oczarowanie graczy. Zostawiają oni o nim różne opinie, chociaż trzeba przyznać, że większość jest pozytywna.

  Ciekawy motyw i szata graficzna nie są jedynymi zaletami tego slotu, ale najpierw skupimy się właśnie na nich. Znajdujemy się na londyńskiej ulicy o nazwie Obey Road z widokiem na Big Bena. Siatka slotu jest umieszczona na pękającej ścianie, która została pokryta kolorowym graffiti, czyli mamy dość typowy jak na tamte czasy widok. Po prawej i po lewej stronie siatki znajdują się przepiękne elektryczne gitary, po drugiej ścianie widać część dużego głośnika. Wspominaliśmy już o czerwonej budce telefonicznej, nie mówiliśmy tylko, że szkło w jej drzwiach jest pęknięte, co wcale nie było wtedy rzadkim widokiem. Na górze ściany znajduje się znak zakaz wjazdu, na którym zobaczysz nazwę gry oraz nasmarowaną graffiti nazwę No Limit, która bije do producenta.

  Jeszcze ciekawsze elementy czekają Cię na samej siatce. Mamy wśród nich typowe buty panka, czyli glany. Do tego znajdziemy również znak anarchii, czyli duże, ogniste A. Nie może również zabraknąć koktajlu Mołotowa, który był bardzo często używany jeszcze kilkanaście lat temu. Mamy również przełącznik miksera do muzyki oraz typowy, metalowy kastet. Wszystko to są elementy, które w tamtych czasach widywało się na porządku dziennym. Do tego wspominaliśmy już o zmienionym Albercie Einsteinie oraz Monie Lisie. Do tego możesz również dodać aktora Sean Connory, Churchilla, a także szympansa. Wszyscy zostali zmienieni w taki sposób, aby na tamte czasy nie wyróżniali się na tle innych wyznawców anarchii.

  Trzeba przyznać, że pod względem graficznym slot wypada naprawdę dobrze. Doceniamy dbałość o detale, którą widać w każdym elemencie. Producent naprawdę się postarał, ponieważ slot wygląda jednocześnie realistycznie i bajkowo. W grze bazowej ciężko jest wypowiedzieć się o ścieżce dźwiękowej. Przedstawia ona wyłącznie dźwięki ulicy, czyli urywki rozmów, kroki, odgłosy w oddali. Cała zabawa jednak zaczyna się w momencie, kiedy wylosujesz bonus.

  W tym momencie od razu będziesz mógł usłyszeć trochę cięższe gitarowe riffy oraz energiczną muzykę punk rockową. Podobają nam się dodatkowe efekty specjalne. Na przykład w przypadku, kiedy uda Ci się zdobyć większą ilość pieniędzy, pojawi się typowy wizerunek strażnika pałacu królewskiego, lecz zamiast twarzy widnieje czaszka, a obok znajduje się napis London Calling. Dodatkowo na czaszkach w rundzie bonusowej pojawiają się różowe okulary, a w głośnikach słychać złowieszczy śmiech. Efekty w slocie są ciekawie przedstawione, nie są jednak przekombinowane.

  Przechodząc do kwestii, technicznych, Punk Rocker jest slotem z sześcioma bębnami. Jednak ten szósty bęben nie porusza się w grze bazowej. Zaczyna on działać wyłącznie wtedy, kiedy graczowi uda się zdobyć darmowe spiny lub respin, wtedy siatki na nim pękają. Bez niego gracz ma do dyspozycji dość standardową siatkę, która ma wygląd 5 x 3, 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Graczom z pewnością spodoba się liczba linii wygrywających, ponieważ już w grze bazowej wynosi ona 243. Kiedy uda Ci się uruchomić szósty bęben, liczba linii zwiększa się już do 729. Maksymalnie może ona dojść aż do ponad 46 000 linii wygrywających, więc Twoje szanse na wygraną są naprawdę spore.

   

  Automat obsługuje aż 100 różnych walut, więc nie powinieneś mieć żadnego problemu z wpłacaniem zakładu. Można wpłacać do niego zakłady minimalne o kwocie 0,25 danej waluty oraz maksymalnie 100 danej waluty. Wybór może nie jest zbyt duży, ale powinien zadowolić większość graczy. Stopa zwrotu dla gracza nie prezentuje się bardzo wysoko, ale mieści się w standardzie. Wynosi ona dokładnie 95,54%. Duża zmienność dla niektórych jest wadą, a dla niektórych zaletą. Faktem jest jednak, że raczej poczekasz trochę na większą wygraną.

   

  Maksymalna możliwa wygrana w slocie Punk Rocker wynosi 15 072 x stawka gracza, a taki potencjał jest uważany za naprawdę duży. Zaletą automatu jest to, że bez problemu działa on praktycznie na wszystkich urządzeniach mobilnych, nieważne, czy korzystasz z komputera, czy z telefonu. Dopasowuje się ona do ekranu w formacie o wysokiej jakości. Maszyna jest dostępna w wersji demo, można więc ją sprawdzić za darmo. Dodatkowo można z niej korzystać w 19 różnych językach.

  Symbole w slocie Punk Rocker

  Punk Rocker został wyposażony w całkiem sporą liczbę symboli, warto więc wszystkie je przejrzeć zanim gracz zdecyduje się na grę. Zaletą automatu jest to, że nie jest on wyposażony w typowe symbole karciane. Minimalna liczba symboli w klasterze, za który zostaniesz nagrodzony to 3. Maksymalnie może znajdować się 6 symboli w klasterze, jednak w grze bazowej będzie ich tylko 5.

  • Koktajl Mołotowa, glany oraz kastet tworzą pierwszą, najmniej wartościową grupę. Za 3 symbole dostaniesz 0,20 monety, a za 6 możesz liczyć na 2,40 monety.
  • Przełącznik muzyki oraz znak anarchii tworzą kolejną grupę i nie zmieniają minimalnej wartości. Za to komplet, czyli za 6 symboli zostaniesz nagrodzony trzema monetami.
  • Sean Connory w wersji punkowej wypłaci Ci co najmniej 0,24 za 3 symbole i 4 monety za komplet sześciu symboli.
  • Einstein sprawi, że Twoje konto powiększy się monimalnie o 0,28 monety i maksymalnie o 4,80 monety.
  • Małpa w koronie wypłaca 0,32 monety za najmniejszy klaster, za 6 symboli z kolei dostaniesz 6 monet.
  • Mona Lisa podnosi stawkę do 0,40 monety za 3 symbole oraz wydaje 10 monet za 6 symboli w klasterze.
  • Churchill jest najbardziej wartościowym symbolem w grze, gwarantuje aż 20 monet za 6 symboli w kombinacji oraz 1 monetę za 3 symbole.

  Nolimit City ma swój własny styl produkowania slotów, więc na początku ułożenie przycisków może Ci się wydać trochę mylące, lecz można dość szybko się do tego przyzwyczaić. Siatka jest ułożona dokładnie na środku, nie ma pod nią żadnych przycisków, w przeciwieństwie do innych automatów. Są one rozłożone na boku. Po prawej stronie masz kwadratowy przycisk ze strzałką, to on właśnie rozpoczyna kolejną rundę.

  Znajdziesz pod nim dwa przyciski, jeden z nich, z krótką strzałką ma funkcję auto play. Możesz wybrać, ile spinów ma zostać rozegranych bez żadnej przerwy. Przycisk z błyskawicą przyspiesza rundę, co sprawia, że jest to idealna opcja dla osób, które nastawiają się raczej na dłuższą rozgrywkę. Po lewej stronie znajdziesz przycisk z dolarem. Po jego wybraniu ukażą Ci się wszystkie opcje zakładu, wybierz tą, która Ci najbardziej pasuje.

  Zaraz obok niego znajduje się przycisk, dzięki któremu możesz manewrować dźwiękiem. Szczególną uwagę zwróć na przycisk z trzema kropkami, ponieważ to właśnie w nim znajdą się najbardziej istotne informacje na temat slotu. Poznasz dokładnie jego symbole, jak rozmieszczone są linie wygrywające oraz jakie są jego reguły.

  Bonusy w slocie Punk Rocker

  Punk Rocker to bardzo ekscytująca gra, która jest pełna bonusów. Spotkasz w niej nie tylko typowe symbole wild, ale również wiele darmowych spinów, respinów i innych niespodzianek. Ze względu na zmienność, bonusy mogą pojawiać się dość rzadko, ale ich wylosowanie zwiastuje naprawdę duże wygrane.

  • Riot Respin

  Kiedy na ekranie pojawią się dwa scattery, czyli charakterystyczna siatka, dostajesz 1 respin. W tym momencie siatka na szóstym bębnie pęka i gracze mogą korzystać nie z 243 linii wygrywających, a z 729. Pomocne okazuje się, że wszystkie wildy zostają na miejscu, aby pomóc Ci wygrać większe nagrody w respinie.

  • Darmowe spiny

  W prezentowanym slocie możesz zdobyć dwa rodzaje darmowych spinów. Są one do siebie podobne, chociaż zauważysz różnicę. Jednym z nich jest Anarchy Free Spins i mogą one zostać uruchomione tylko wtedy, kiedy na ekranie pojawią się 3 scattery, czyli 3 siatki. W tym momencie zmieniają się one w złote kostuchy, z rękami na obrzeżach symbolu, jakby chciały się wydostać. Pełnią one rolę wildów, ale tym razem są one nazwane Jumping Wilds, ponieważ przemieszczają się po każdym spinie. Co ciekawe, 6 bęben, który do tej pory był zakryty siatką pęka, abyś mógł korzystać z całego potencjały tej gry.

  Dostajesz 8 darmowych spinów, lecz jest szansa, że ta liczba się powiększy. Ponad siatką pojawiają się symbole, są one zamknięte w pociągu, cały jest on oczywiście pokryty graffiti. Koncept jest bardzo ciekawy, ponieważ odpowiednie symbole pojawiają się w wejściach do pociągu, dopiero po otwarciu ich. Wiadomo, że niektóre wejścia będą puste. Jeden to mnożnik, więc jeśli Jumping Wild pojawi się akurat na tym bębnie, wygrana będzie powiększona. Drugi z liczbą, która oznacza dodanie darmowego spinu do puli. Jeśli Jumping Wild trafi na czaszkę, na siatce pojawi się kolejny symbol tego typu, będzie ich więc 4. Jest również szansa na wylosowanie symbolu xWays, a to oznacza, że jeden z nich, właśnie na tym bębnie pojawi się na miejscu aż 4 symboli.

  Istnieje również druga wersja darmowych spinów o nazwie Civil War Free Spins. Można ją uruchomić w przypadku, kiedy na ekranie pojawią się 4 scattery. Tak naprawdę, to ta wersja jest bardzo podobna do Anarchy Free Spins, z tą jedynie różnicą, że na ekranie są 4 Jumping Wildy, a do tego mnożniki są statystycznie większe, można nawet wygrać do x 25 normalnej wygranej za klaster. W tych darmowych spinach szósty bęben również zostaje uruchomiony, więc grasz z 729 liniami wygrywającymi, nie 243 jak w grze bazowej. Obie rundy darmowych spinów są bardzo ekscytujące, więc spróbuj zdobyć je obie.

  • xWays

  Wspominaliśmy już o tej funkcji w opisywaniu darmowych spinów, gdzie niektóre symbole mogą rozszerzyć się na 4 symbole pionowo. W zwykłej grze xWays działa w wzmocnionej wersji, ponieważ z jego pomocą możesz liczyć na to, że symbole zostaną powiększone aż do nawet 20 miejsc na siatce, dzięki czemu wygrana dodatkowych klasterów jest bardzo możliwa. Działanie xWays to loteria, więc nigdy nie wiesz, na ile miejsc rozszerzy się symbol.

  • Wildy

  W grze funkcjonują również specjalne wildy, które są nazywane Molotov Wilds. Jest to czaszka, która w ustach trzyma butelkę. Wildy, jak w każdym innym slocie, zastępują wszystkie symbole z wyjątkiem scatterów. Dzięki nim można liczyć na większą i łatwiejszą wygraną. Warto wiedzieć, że Molotov Wild może rozszerzyć się na inne pola podczas gry.

  • Zakup bonusów

  Gracze mają możliwość zakupić darmowe spiny Anarchy Free Spins oraz Civil War Free Spins. Ich cena będzie zależeć od tego, jakim aktualnie zakładem dysponujesz. Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, przejdź do sklepu po lewej stronie siatki i wybierz, jaki dodatek chcesz kupić.

  Podsumowanie slotu Punk Rocker

  Punk Rocker to zupełnie nowy slot od Nolimit City, który można polecić każdemu. Ma on bardzo oryginalny motyw, który bazuje na czasie, w którym punki i ich styl życia był na topie. Akurat w tym automacie dowiemy się dokładnie, co działo się w Londynie. Punk Rocker jest napakowany różnymi bonusami, z darmowymi spinami na czele. Warto zaznaczyć, że automat ma bardzo duży potencjał wygranej. Interesująca szata graficzna sprawia, że na slot dobrze się patrzy, dobrze również się słucha, szczególnie jeśli lubisz punkowe klimaty. Sprawdź, co automat może Ci zaoferować i spróbuj wersję demo, może Ci się spodoba.

  Data wydania 12 luty 2020 rok
  Return to Player (RTP): 96,54%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Nolimit City
  Motyw gry punkowa era, Londyn, anarchia
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 243 do ponad 40 000
  Liczba bębnów: 5 i 6
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.25/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 15 072 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 15 072 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe darmowe spiny (dwa rodzaje), respiny, wildy, mnożniki, xWays
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots