Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  dangerzone

  Danger Zone

  By Magdalena
  28 czerwca, 2020
  Jeśli szukasz nowej, ekscytującej gry, Danger Zone od Booming Games może okazać się idealnym kandydatem. Jest to zupełnie nowy slot, który wzbudził zainteresowanie graczy oraz ekspertów. W grze przechodzisz do podziemia, gdzie walczysz o jak najlepsze kąski. Podczas rozgrywek czekają na Ciebie bonusy, a spodziewać się ich możesz bardzo często. Zobacz, co Danger Zone może Ci zaoferować i sam zdecyduj, czy jest to gra warta Twojego czasu. My z naszej strony zapraszamy do przeczytania recenzji, która powinna pomóc w podjęciu decyzji. Zapraszamy do lektury.
  • Intuicyjny slot
  • Interesujący motyw
  • Dopracowana szata graficzna
  • Darmowe spiny
  • Często pojawiające się bonusy
  • Slot łatwy do opanowania
  • Stosunkowo mały współczynnik zwrotu
  • Mało efektów graficznych

  Recenzja slotu Danger Zone

  Booming Games lub kilka razy zaskakiwało graczy bardzo dobrze przygotowanymi slotami. Ma na swoim koncie już kilka fajnych gier, więc jest w co pograć. Większość z tych automatów jest ponad przeciętna i gra na nich sprawia dużo przyjemności. Ostatnio Booming Games postanowiło przypomnieć o sobie i dlatego przygotowało Danger Zone. Jest to kolejna nowa gra, która powinna nie zawieść fanów Booming Games, wręcz przeciwnie, z pewnością doda im więcej wielbicieli.

  Danger Zone to slot, który został wprowadzony na rynek 4 czerwca 2020 roku,, więc jest to zupełnie świeża gra. Wciąż jest próbowana i poddawana różnym testom przez graczy, aby przekonać się, czy warto z niej korzystać. Większość graczy uważa, że zdecydowanie warto, chociaż nie jest to slot idealny i ma swoje wady, o których również wspomnimy.

  Motywem slotu jest kopalnia z bardzo cennymi kruszcami. Jest to jednak specjalne miejsce, do którego nie wszyscy mają wstęp. Właśnie dlatego slot ten nazywa się Danger Zone, jest to pewna strefa, w której istnieje możliwość niebezpieczeństwa, lepiej więc trzymać się od niej z daleka. Nie powinni jednak tego robić gracze, którzy marzą o wygranej, jak najbardziej powinni zadomowić się w kopalni i kręcić bębnami, aby zdobyć jak najwięcej punktów i monet.

  Gra jest przedstawiona w bardzo jasny sposób. Na samym środku znajduje się wejście do kopalni, które jest podparte drewnianymi deskami oraz kamieniami, czyli wizerunek kopalni jest przedstawiony dość stereotypowo. Pomiędzy symbolami widać również wnętrze kopalni, które jest raczej czarne, nie skrywa niczego ciekawego. Za to przed wejściem znajdują się kamienie, na których położone zostały dwa szpadle oraz specjalny detonator. O tym, jak on działa, opiszemy jeszcze później, ponieważ jest on bardzo ważnym elementem w grze.

  W grze występują różnego rodzaju wartościowe kamienie. Nie możemy ich zidentyfikować, ponieważ różnią się między sobą wyłącznie kolorami. Jest to całkiem dobry pomysł, ponieważ gracz może je szybko rozróżnić. Wśród symboli znajduje się również czaszkę, którą można znaleźć na większości miejsc, w których możesz być porażony prądem. Ma ona szczególnie znaczenie w grze, więc wyczekuj tego symbolu na swoim ekranie.

  Dodatkowo można również spotkać dynamit, który jeszcze kilka lat temu był idealnym narzędziem do powiększania kopalni i znalezienia większej ilości kamieni. Dynamit jest przedstawiony w kreskówkowej wersji. Ostatnim symbolem znak określający zakaz wjazdu. W slocie działa on dokładnie tak samo, jak wild, znajduje się nawet na nim odpowiedni napis, więc z pewnością się nie pomylisz. Grafika w automacie jest bardzo ładna i dopracowana. Mimo że nie ma za dużo elementów, które można podziwiać, wszystko jest ogólnie zrobione bardzo pieczołowicie, w popularnym stylu animacji.

  Z pewnością nie spodziewałbyś się ścieżki dźwiękowej, jaka została umieszczona w slocie. Nie jest ona związana ze swoim motywem, jest to energiczna, prawie że dyskotekowa muzyka, która pobudza wszystkie zmysły i zachęca do działania. Jest ona szybka, ale równocześnie dość relaksująca, zdecydowanie poprawia humor. Nie dowiemy się jednak, co Booming Games miał na myśli, wybierając właśnie tego typu muzykę do tego slotu.

  Warto skupić się na technicznych częściach prezentowanego automatu, a przedstawiają się one w dość ciekawy sposób. Siatki nie można nazwać standardową, ponieważ na taką nie wygląda. Można ją określić jako 4 x 6, czyli w tym wypadku bębnów jest 6, czyli więcej niż w slotach klasycznych, ma on również więcej rzędów, jest ich 4. Oznacza to, że jednocześnie na ekranie znajduje się całkiem sporo symboli, jest ich aż 30.

  W przypadku linii wygrywających Danger Zone przedstawia się dość średnio, może się on pochwalić jedynie 25 liniami. Warto również zwrócić uwagę na kolejny ważny aspekt automatu, a jest nią współczynnik stopy zwrotu dla gracza. Danger Zone może zaoferować 95,12%, co jest tylko trochę powyżej standardu akceptowalnego dla slotów bez jackpota. Jest to wciąż całkiem dobry wynik, ale warto mieć świadomość, że na rynku są sloty ze znacznie wyższym współczynnikiem.

  Zmienność Danger Zone jest bardzo wysoka, niektórzy już wiedzą, że w takim wypadku wygrane mogą pojawiać się raczej rzadko, ale dzięki temu można jednorazowo wygrać całkiem sporo monet. Jest to idealna propozycja dla cierpliwych osób. Gracze mają całkiem spory wybór w przypadku zakładu, ponieważ najmniejszą wartością jest 0.25. Jest to na tyle mało, że mogą zagrać nawet ci, którzy nie lubią wydawać zbyt dużo pieniędzy na zakłady. Danger Zone odpowiada też high rollerom, ponieważ maksymalnie możesz wybrać 250 danej waluty.

  Jeśli oczekujesz dużej wygranej, to lepiej wybieraj jak największe stawki, ponieważ maksymalnie możesz zdobyć 2 000 x stawka. Osoby stawiające małe zakłady, mogą być w tym wypadku niepocieszeni, lecz możliwość otrzymania 2 000 x 250 wygląda na bardzo ciekawą perspektywę. Ze względu na to, że Danger Zone został wyprodukowany ostatnio, jest on dopasowany do wszystkich urządzeń, również tabletów i komórek. Przed zagraniem w wersję na prawdziwe pieniądze, koniecznie spróbuj wersji demo, jest ona dostępna w wielu kasynach i portalach.

  Symbole w slocie Danger Zone

  O symbolach zdążyliśmy już wspomnieć we wprowadzeniu. Teraz dowiesz się o nich jeszcze więcej. Większość z nich to symbole tematyczne, jest też pewna część symboli zapożyczonych z kart, jako najmniej wartościowe. W slocie wypłacane są nagrody za wylosowanie 3 symboli, 4, 5 lub maksymalnie 6 w klasterze. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, jakie potrzebujesz na temat symboli i ich wartości w automacie Danger Zone.

  • 10, Q i J to jedna grupa symboli. Przypominają one kamienie z kopalni. Nie dostaniesz za ich klastery dużo, ale wciąż możesz liczyć na 7.50 monety za 6 symboli w kombinacji. Z kolei minimalnie dostaniesz 0.50 monety.
  • A i K nie podwyższają wygranej za klaster z trzema symbolami, dostaniesz za nie dokładnie tyle samo. Jednak za 6 symboli możesz liczyć na podwyższenie do 8 monet.
  • Niebieski kruszec daje za 3 symbole całą jedną monetę, co jest znaczącą podwyżką. Z kolei za 6 z nich wygrana będzie stanowiła 10 monet.
  • Zielony kamień jest kolejny w kolejce i oferuje graczom 1.50 monety za najmniejszy możliwy klaster. Największa nagroda spotka Cię oczywiście po wylosowaniu 6 symboli, a będzie to 15 monet.
  • Różowy kruszec zapewnia każdemu graczowi co najmniej 2 monety za klaster złożony z trzech symboli. Za kombinację z 6 dostaniesz aż 20 monet.
  • Żółty kamień jest najważniejszym wśród kamieni, za 6 symboli dostaniesz zawrotną sumę, która wynosi 25 monet. Nawet za 3 symbole dostaniesz całkiem sporo, bo aż 2.50 monety.
  • Wild jest specjalnym symbolem, który również daje graczom całkiem niezłe pieniądze poza tym, że zastępuje inne symbole. Jeśli czerwonych wildów będzie na ekranie 3, to dostajesz 2.50. Jeśli Ci się poszczęści i będzie ich 6, to na Twoim koncie będziesz miał o 200 więcej monet, niż przed spinem.

  Booming Games troszczy się o nowych graczy, którzy mogą poczuć się trochę zagubieni na początku swojej przygody. To właśnie dlatego ekran jest przejrzysty i można na nim szybko znaleźć poszczególne funkcje. Ciekawe jest to, że pod siatką nie ma żadnych przycisków funkcyjnych, są za to rozłożone po bokach. Dla wielu jest to bardziej estetyczne wyjście.

  Zacznijmy od prawej strony ekranu, która jest bardzo ważna dla gracza, ponieważ znajduje się na niej przycisk uruchamiający. Jest on zielony, więc na tle brązowej gry znacznie się wyróżnia. Ciekawe jest to, że duża część menu znajduje się właśnie w tym przycisku. Wystarczy, że wciśniesz plus znajdujący się po jego lewej stronie i będziesz miał przed sobą kilka opcji, na przykład manewrowanie muzyką, ustawienie maksymalnego zakładu i inne.

  Pod przyciskiem uruchamiającym znajduje się też kwota środków, jakie możesz wydać na grę. Z kolei na górze zobaczysz dwie monety, to właśnie po ich wybraniu możesz zobaczyć, jakie masz opcje w zakładzie. Tak naprawdę, to możesz równie dobrze operować swoim zakładem, korzystając z przycisków plus i minus po lewej stronie ekranu. Tam też znajduje się informacja o tym, jaki zakład został wybrany.

  Do góry po prawej stronie masz dodatkowe menu. Warto na początku powciskać wszystkie przyciski, aby można było samemu odkryć slot. Dlatego też radzimy wybrać przycisk z narysowanym „i” po prawej stronie. To w tym przycisku chowają się wszystkie informacje na temat slotu, czyli wszystkie symbole, linie wygrywające, zasady bonusy i to, co gracz potrzebuje, aby móc łatwiej wygrać.

  Bonusy w slocie Danger Zone

  W Danger Zone można znaleźć całkiem ciekawe bonusy, które sprawiają, że rozgrywka jest bardziej ekscytująca. Dużą zaletą jest to, że promocje pojawiają się bardzo często, sam będziesz zdziwiony, że znów masz okazję na zdobycie trochę większej gotówki. Poniżej znajdziesz wszystkie symbole Danger Zone opisane w postaci listy.

  • Bursting Major Dynamite

  Bonusy w Danger Zone są zupełnie losowe. Nie musisz niczego zbierać lub czekać. Jedną z takich promocji jest Bursting Major Dynamite. Zauważysz, że nagle ekran zaczyna się trząść, a z kopalni wylatuje kurz. Z kolei na ekranie będą pojawiać się ikony dynamitu. Może ich być nawet kilka. Po lewej stronie znajduje się detonator, który tylko czeka na koniec spinu. Wtedy uchwyt się porusza, dynamit wybucha, a na jego miejscu, a czasem nawet obok niego pojawiają się dokładnie te same symbole (te bardziej wartościowe), więc łatwiej jest zdobyć klaster.

  • Bursting Wild Dynamite

  Ten bonus jest bardzo podobny do Bursting Major Dynamite, z tą różnicą, że zamiast bardziej wartościowych symboli, na ekranie pojawiają się symbole wild. Jeden symbol dynamitu może sprawić, że nawet 8 symboli znajdujących się w pobliżu zamieni się w wildy, im więcej dynamitu, tym więc lepiej.

  • Darmowe spiny

  Wspominaliśmy już wcześniej o czaszce i o tym, że może być ona dla gracza korzystna. Jest to prawda, ponieważ, kiedy zdobędziesz 3 symbole czaszek w jednym spinie, to zostaniesz nagrodzony aż 8 darmowymi spinami.

  Podsumowanie automatu Danger Zone

  Booming Games przgotowało dla swoich graczy specjalny automat, a jest nim Danger Zone. Slot o motywie kopalni, z której wydobywa się drogocenne kruszce okazał się całkiem interesującą pozycją na liście nowych maszyn hazardowych. Mechanika slotu jest uważana za prostą, od razu można się w nim połapać. Graficznie oraz muzycznie gra trzyma się na dość wysokim poziomie. Uwagę zwracają bonusy, które w rozgrywce pojawiają się dość często i są całkiem korzystne. Polecamy sprawdzenie slotu w wersji demo, bardzo możliwe, że go polubisz i przyniesie Ci on sporo szczęścia.

  Data wydania 4 czerwca 2020 roku
  Return to Player (RTP): 95,12%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Booming Games
  Motyw gry kopalnia, kosztowne kruszce, dynamit, wybuch
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 25
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.25/250
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej ok. 2 000 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 2 000 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe wildy, Bursting Wild Dynamite, Bursting Major Dynamite, darmowe spiny
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots