Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  the wild hatter

  The Wild Hatter

  By Magdalena
  7 czerwca, 2020
  The Wild Hatter to gra oparta na popularnej książce Alicja w Krainie Czarów. Jest to jeden z najnowszych slotów od producenta Red Tiger. Gra oferuje całkiem sporą wygraną rzędu 3 333 razy stawka gracza. Poza tym prezentowany slot bierze udział w jackpocie Red Tiger, więc przy okazji możesz wygrać o wiele więcej. Zanurz się w niesamowitym świecie, w którym główną rolę pełni Szalony Kapelusznik. Poniżej dowiesz się wszystkich szczegółów, które powinieneś znać zanim rozpoczniesz grę w The Wild Hatter na prawdziwe pieniądze.
  • Interesujący motyw slotu
  • Wysoka jakość grafiki
  • Łatwa nawigacja po automacie
  • Prosty do opanowania slot
  • Możliwość zdobycia jackpota
  • Ładna ścieżka dźwiękowa
  • Niezbyt wiele bonusów dodatkowych

  Recenzja The Wild Hatter

  Tematyka Alicji w Krainie Czarów oraz Alicji Po Drugiej Stronie Lustra była w środowisku hazardowym poruszana już bardzo wiele razy. Na rynku znajdziesz gry, które zostały przedstawione graczom już kilka lat temu, a do tego momentu stworzono ich co najmniej 15. Motyw ten jest poruszany bardzo często, ponieważ daje on duże pole do manewru. Tajemniczy świat z zakręconymi postaciami, kraina, w której można popuścić wodze fantazji, jest to idealna baza dla slotu, który może odnieść sukces.

  Główną bohaterką jest oczywiście Alicja, dziewczynka, która przez przypadek znalazła się w środku tego zwariowanego świata. Jako najważniejsza postać Alicja musi pojawić się w slocie. A jednak niekoniecznie i Red Tiger pokazał graczom, że można pokierować historię na zupełnie inne tory i wciąż można stworzyć interesujący motyw. W jednej z najnowszych gier od Red Tiger, czyli The Wild Hatter, głównym bohaterem jest Szalony Kapelusznik. Osoby, które znają książkę lub filmy, z pewnością kojarzą tę abstrakcyjną postać w wielkim kapeluszu, zapraszającą na herbatę.

  Okazuje się, że postać Szalonego Kapelusznika nie jest tak jednoznaczna, jak się wydaje, a Red Tiger nakierował uwagę graczy na jednym z ciekawszych bohaterów. Postać ta została przygotowana na podstawie prawdziwych kapeluszników z 18 i 19 wieku. Ich zachowanie nie odbiegało bardzo od zachowania bohatera tej książki, a powodem tego była rtęć.

  Wtedy nie wiedziano jeszcze o niebezpiecznych właściwości rtęci i hojnie używano jej podczas filcowania kapeluszy. Zamknięci w dusznych pomieszczeniach kapelusznicy przygotowujący kapelusze wdychali opary i dlatego potem mieli poważne problemy ze zdrowiem, szczególnie psychicznym. Już dwa wieki temu przyjęło się powiedzenie „szalony jak kapelusznik”. To jest właśnie geneza głównego bohatera slotu The Wild Hatter.

  Przejdźmy jednak do gry, która ma według nas wiele zalet. Pierwszą z nich jest zdecydowanie szata graficzna. Jest ona przygotowana bardzo starannie, widać na niej inspirację najnowszym filmem o Alicji. Już kiedy slot się ładuje, na ekranie wita nas główna postać kapelusznika. Wygląda on dokładnie tak, jak w filmie, ma on burzę czerwonych włosów, białą twarz i duży zielony kapelusz. Następnie, kiedy gra się załaduje, mamy okazję podziwiać sam kapelusz.

  Siatka slotu to nic innego, jak szachownica, która od razu przypomina nam sceny z filmu. Wokół szachownicy znajdują się złote druciki, które tworzą bramę. Tło nie jest ruchome, tylko czasem pojawia się połysk właśnie na bramie. Przed i za furtką widać gęstą, lecz idealnie przystrzyżoną trawę oraz większe krzaki. Na bokach wyłaniają się duże grzyby. Jeśli chodzi o same symbole, to możesz wśród nich rozpoznać kieszonkowy zegarek, który należy do królika, figury szachowe, biały czajnik w serduszka, kapelusz z pawim okiem, a także znajomy pyszczek z szerokim uśmiechem dużego czarnego kota.

  Pod względem muzycznym slot nie wyróżnia się zbyt specjalnie na tle innych maszyn. Kiedy symbole wirują lub kiedy zdobędziesz jedną z kombinacji, usłyszysz charakterystyczne dzwonki. Można jednak dość szybko zauważyć, że wszystko razem tworzy dość magiczną atmosferę. Ze względu na to, że slot ten należy do serii jackpotów, po lewej stronie będziesz miał szczegółowe informacje na temat jego sumy.

  Nie zapominajmy o najważniejszych parametrach automatu, czyli o jego bębnach. Jest ich 5, a rzędów symboli znajdziesz 4, co nie jest zbyt oczywistym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o linie wygrywające, jest ich całkiem sporo, aż 30. Wszystkie one są opisane w funkcjach slotu. W grę można już grać od trzeciego marca tego roku. Jest ona dostępna w wersji demo, więc każdy gracz może ją wypróbować za darmo. Jest to doskonały sposób, aby zobaczyć, czy gra sprawdzi się w przypadku danej osoby.

  Na początku gra miała bardzo niską stopę zwrotu (około 92%), lecz w ostatnich dniach wzrosła ona do około 94,8%. Nie jest to bardzo wysoki wynik, ale przedstawia się dość standardowo. Warto też pamiętać, że z pomocą The Wild Hatter można wygrać jeden z jackpotów, więc niższy RTP jest dość normalny w tym przypadku. Slot ma całkiem ciekawą wygraną, a wynosi ona dokładnie 3 333 razy stawka gracza. Jest to najwięcej, ile możesz zdobyć podczas gry bazowej, chyba że uda Ci się wylosować jackpota.

  Zmienność w The Wild Hatter jest wysoka, więc możesz się spodziewać większych wygranych, które raczej pojawią się rzadko, ale będą wysokie. W grze funkcjonują aż trzy jackpoty, a są podzielona na dzienną wygraną, co godzinną wygraną i mega jackpot. Jeśli trafisz chociaż na najmniejszego, to możesz liczyć na co najmniej 500 euro, dzięki jackpotowi możesz wygrać nawet kilkadziesiąt tysięcy euro.

  Minimalną stawką, jaką możesz wpłacić jako zakład jest 0,1, maksymalnie suma ta wynosi 60. The Wild Hatter jest dostępny na komputery oraz na urządzenia mobilne, w obu przypadkach uruchamia się poprawnie i bez problemów.

  Symbole w The Wild Hatter

  Wiele symboli w grze jest powiązanych z motywem, więc bardzo dobrze się na nie patrzy. Jest również pewna ich część, które wiążą się z kartami i paradoksalnie również wiążą się z tą tematyką. Poniżej umieszczamy wszystkie symbole oraz ich wartości. Aby pokazać wszystkie wartości, użyliśmy zakładu 1 euro. W The Wild Scatter gracze są nagradzani za kombinacje z trzema symbolami z czterema oraz maksymalnie z pięcioma symbolami.

  • 10 sprawi, że dostaniesz minimalnie 3 monety. Jeśli uda Ci się zdobyć 5 symboli, zostaniesz nagrodzony 24 monetami.
  • J nie powiększa maksymalnej wygranej za minimalną liczbę symboli, dostaniesz za to 30 monet za komplet J w kombinacji.
  • Q oferuje 6 monet za 3 symbole i 39 monet za 5 symboli w odpowiedniej kombinacji.
  • K również oferuje 6 monet za najmniejszą kombinację symboli, z kolei za 5 z nich nagroda wynosi 45 monet.
  • A powiększa wygraną za najmniejszą kombinację do 9 monet, a za 5 symboli w klasterze otrzymasz 60 monet.
  • Figura koń sprawia, że dostaniesz co najmniej 12 monet oraz maksymalnie 75 monet.
  • Czajnik rozdaje 18 monet za minimalną kombinację z 3 symbolami, za komplet z kolei dostaniesz 120 monet.
  • Kapelusz zapewnia minimalną wygraną rzędu 24 monet, maksymalna wygrana wynosi 150 monet.
  • Kieszonkowy zegar to symbol rozdający wygraną 30 monet za 3 symbole i 240 monet za 5 z nich.
  • Czarny kot jest najbardziej wartościowym symbolem w rozgrywce bazowej. Za komplet symboli dostaniesz aż 300 monet, a minimalnie możesz liczyć na 60 symboli.

  Red Tiger intensywnie się rozwinęła, jako firma produkująca gry hazardowe. Z tego względu przez lata nauczyła się, jak umieszczać poszczególne przyciski, aby były one zawsze widoczne dla graczy. Właśnie dlatego największym przyciskiem na ekranie jest duże złote koło, które rozpoczyna rozgrywkę. Znajdują się na nim dwie strzałki, dlatego łatwo go zauważyć na ekranie. Zaraz obok niego znajduje się o wiele mniejszy przycisk z błyskawicą, którego zadaniem jest przyspieszenie rozgrywki.

  Po drugiej stronie znajduje się podłużny przycisk z napisem auto. Dzięki niemu możesz ustalić, ile spinów rozegra się bez potrzeby wybierania głównego przycisku. Możesz wybrać liczbę oraz limit straty. Podczas spinów możesz zając się czymś zupełnie innym. Dalej po lewej stronie znajduje się kwota zakładu. Możesz go wybrać po naciśnięciu tego przycisku, wszystkie opcję są ustawione w formie listy.

  Na górze po lewej stronie znajduje się kwota środków, które wciąż możesz wydać na grę. Po prawej stronie z kolei możesz manipulować dźwiękiem oraz przejść do opcji, w których znajdują się wszystkie informacje na temat wypłat za każdy symbol, na temat bonusów oraz wszystkich linii wygrywających i ich ułożenia. Polecamy zaznajomić się z tymi opcjami przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Możesz też skorzystać z przycisku „Help”, w którym znajdziesz jeszcze więcej informacji.

  • Bonusy w slocie The Wild Hatter

  The Wild Hatter to nie jest typowy slot z wieloma bonusami. Jest on wyposażony jedną ciekawą promocję, dzięki której możesz zdobyć dodatkowe środki. Funkcja ta pojawia się dość często, więc zawsze masz szansę na większe wygrane.

  • Wild

  Symbolem, o którym jeszcze nie mówiliśmy, jest sam Szalony Kapelusznik. Kiedy się pojawia na ekranie, możesz się już cieszyć, ponieważ przynosi dobre wieści. Jedną z nich jest to, że jest to symbol Wild, więc zastępuje on każdy inny symbol na ekranie, zwiększa on więc szanse na wygraną.

  • Respin

  Symbol wild przedstawiający Szalonego Kapelusznika ma jeszcze inną funkcję. Kiedy się pojawia, losowo zostaje wybrany jeden z symboli znajdujących się akurat na ekranie. W tym momencie tylko ten symbol oraz wild pozostaje na ekranie. Wtedy gracz dostaje darmowy respin.

  W respinie na ekranie mogą pojawić się wyłącznie wild lub wybrane symbole, tym samym powiększając wygraną, ponieważ kolejne symbole zostaną zatrzymane i gracz dostaje jeszcze jeden respin. Jeśli graczowi uda się wylosować wild, zatrzymany przez niego symbol zostanie zastąpiony lepiej płatnym symbolem, więc zdobywasz jeszcze większe wygrane.

  • Mnożnik

  Mnożnik łączy się bezpośrednio poprzednią funkcją. Kiedy dostajesz pierwszy respin, na górze pojawia się licznik mnożnika z wartością x 1. Kiedy w respinie uda Ci się wylosować wybrany przez wild symbol lub sam wild, dostaniesz jeszcze jeden respin, a mnożnik powiększa się do x 2. Z każdym respinem będzie on większy.

  Podsumowanie slotu The Wild Hatter

  The Wild Hatter to slot z ciekawą historią. Red Tiger udowadnia, że można wykorzystać dość popularny motyw i zmienić go nie do poznania. The Wild Hatter ma wiele zalet, w tym bardzo ładna grafika oraz dobrze dopasowana ścieżka dźwiękowa. Nawigacja po slocie nie jest skomplikowana, jest on łatwy do opanowania. W rezultacie nadaje się on również dla początkujących graczy. Jedna funkcja dodatkowa może okazać się dla niektórych graczy niewystarczająca, ale jest ciekawie rozbudowana, więc wielu osobom się to podoba. Sprawdź wersję demo tej gry, a jeśli okaże się, że to jest to, przejdź do wersji na pieniądze.

  Data wydania 3 marca 2020 roku
  Return to Player (RTP): 95,8%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Red Tiger
  Motyw gry Alicja w Krainie Czarów, Szalony Kapelusznik, zaczarowana kraina
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 30
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0,1/60
  Jackpot Progresywny w postaci mega lub wypłacany dziennie i co godzinę
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 3 333 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): Jackpot mega obecnie ponad 250 tysięcy euro
  Funkcje bonusowe mnożnik, wild, zatrzymanie symboli, respin
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots