Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  atlantis

  Atlantis

  By Magdalena
  7 czerwca, 2020
  Razem z Atlantis przygotowanego przez Red Tiger możesz przenieść się do tajemniczego, podwodnego świata. Wybierz się więc razem z nami w podwodną przygodę i postaraj się wygrać jak najwięcej. Masz taką szansę głównie dlatego, że Atlantis oferuje kilka ciekawych bonusów. Gra prezentuje się dobrze pod wieloma względami, warto samemu sprawdzić, jaka ona jest i czy warto inwestować w nią pieniądze. Jeśli sam chcesz się przekonać, to poniżej dowiesz się więcej szczegółów na jej temat. Możesz również zagrać w wersję demo, czyli sprawdzić grę bez wydawania żadnych pieniędzy. Zapraszamy do lektury.
  • Interesujący motyw slotu
  • Wysoka jakość grafiki
  • Łatwa nawigacja po automacie
  • Prosty do opanowania slot
  • Możliwość zdobycia jackpota
  • Ładna ścieżka dźwiękowa
  • Niezbyt wiele bonusów dodatkowych

  Recenzja slotu Atlantis

  Wielu producentów spróbowało już poradzić sobie z motywem Atlantydy. Temat ten jest nadzwyczaj ciekawy. Starożytne, właściwie to mityczne miasto wyspa, która została w całości zalana przez ocean. Tak naprawdę może nigdy nie dowiemy się, czy opowieść o tym mieście jest prawdą, lecz jest to bez znaczenia, istnienie Atlantydy jest idealnym motywem do stworzenia nie tylko ciekawego slotu, ale również filmów i książek, które już powstały.

  Slotów z motywem Atlantydy można wymienić co najmniej około 15, a Atlantis od Red Tiger jest jedną z najlepszych propozycji. Slot pojawił się na rynku 10 kwietnia 2020 roku, był on jednak dostępny dla większej publiczności od 7 maja. Okazuje się więc, że automat jest bardzo świeży, a już wszyscy o nim mówią. Nic dziwnego, został on wyprodukowany przez jednego z bardziej znanych producentów na świecie, czyli Red Tiger. Grupa ta ma już na swoim koncie bardzo wiele dobrej jakości slotów, widzimy, że Atlantis również do nich należy.

  Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak został zrealizowany motyw Atlantydy. Już od pierwszych chwil można poznać, że slot traktuje o motywie zatopionego miasta. Siatka slotu ma kształt dużej bramy udekorowanej kolumnami. Na samej górze widać nazwę slotu wypisaną złotą czcionką. Przed bramą widać piasek oraz wiele zatopionego złota. Zauważysz tam złote monety, dzbanki, naszyjniki i inne kosztowności. Możesz też czasem zobaczyć, że w niektórych miejscach piasek połyskuje, prawdopodobnie ukrywają się tam inne złote monety.

  W tle widać szczątki miasta. Są to wielkie domy oraz kolumny. Z daleka widoczne jest słońce przebłyskujące przez wodę. Pęcherzyki z powietrzem unoszące się ku górze sprawiają, że całość wygląda bardzo realistycznie. Do tego można również znaleźć kilka realistycznych wodorostów. Co ciekawe, w wypadku Atlantis Red Tiger nie zdecydowało się na żadną energiczną muzykę. Słychać za to kojące dźwięki fletu lub podobnego instrumentu, są one prawie niedosłyszalne.

  Na pierwszym planie słychać podwodne dźwięki, które podkręcają tajemniczą atmosferę zaginionego na zawsze miasta. Na grafikę gracze nie mogą w żaden sposób narzekać. Jest ona ładnie zrobiona, przedmioty wyglądają bardzo realistycznie, wszystkie można od razu rozpoznać. Symbole typu muszla, zamek ze złota, kotwica, a nawet symbole zapożyczone z kart pasują do tego motywu, nic z niczym się nie gryzie.

  Jest to gra kaskadowa, prawdopodobnie niektórzy już wiedzą, jak ona działa. Przypomnimy jednak, że zamiast całkowitej zmiany symboli na ekranie (pojawienie się nowego spinu) po ustaleniu, czy pojawiła się zwycięska kombinacja, czy nie, w wypadku gier kaskadowych, kombinacja znika z ekranu, a reszta symboli zostaje. Spadają one na miejsce szczęśliwych symboli, a pozostałe puste miejsca zostają zapełnione nowymi symbolami. W rezultacie w jednym spinie możesz liczyć nie na jedną kombinację, ale na dwie, trzy lub więcej. Niektórym taki styl gry podoba się o wiele bardziej, niż tradycyjna wersja.

  W kwestii siatki nie ma co doszukiwać się czegoś niezwykłego, jest to 4 x 5, więc gra jest wyposażona w 5 bębnów i do tego ma 4 rzędy symboli. Można sobie więc szybko obliczyć, że na stronie jednocześnie może być razem 20 symboli. 30 linii wygrywających to całkiem dobry wynik dla prostej gry. Kiedy połączysz ten fakt wraz ze stopą zwrotu gracza wynoszącą 95,77%, to możesz oczekiwać dość ciekawych rezultatów.

  Wysoką zmienność można lubić lub nienawidzić, wszystko zależy od danego gracza. Większość osób wypowiada się o niej dość pozytywnie, ponieważ rzadsza wygrana może być naprawdę wysoka. Dlatego warto przepuścić kilka pustych spinów, aby później powitać spin, który Ci wszystko odpłaci. Niektórym graczom niekoniecznie podoba się dość mała swoboda w wybieraniu zakładu. Szczególnie niezadowoleni są gracze, którzy lubią wydawać trochę więcej, niż przeciętne osoby. Okazuje się, że w Atlantis można wydać jedynie od 0,1 danej waluty do 40 danej waluty, co nie zostawia zbyt wiele miejsca na własne manewry.

  Maksymalna wygrana jednak zaskakuje, ponieważ gracz może zdobyć ponad 5 000 x swoja stawka, a dokładnie 5 202,8. Jest to bardzo zacny wynik, chociaż wiadomo, że są sloty, które oferują więcej, ale jest też bardzo duża grupa gwarantująca o wiele niższe maksymalne wygrane. Atlantis to jeden z tych nowoczesnych slotów, które bez problemu działają na każdym urządzeniu.

  Bez względu, czy wybierzesz komórkę, tablet, czy komputer, zawsze dopasuje się on do ekranu i nie będzie się zacinał. Grafika zawsze będzie wyglądała dobrze. Zachęcamy do skorzystania z wersji demo, która jest zupełnie darmowa. Można z niej się wiele nauczyć oraz „wyczuć” slot, co pozwoli na większe wygrane w wersji na pieniądze.

  Symbole w slocie Atlantis

  Jeżeli zależy Ci na estetyce, w przypadku symboli w Atlantis będziesz bardzo zadowolony. Wszystkie symbole pasują do siebie kolorystycznie, nawet te karciane, a znajdziesz je w automacie. Podczas gry zostaniesz nagrodzony, jeśli uda Ci się wylosować co najmniej 3 symbole w jednej z 30 kombinacji. Największą nagrodę zdobędziesz jednak wtedy, kiedy wylosujesz 5 symboli w klasterze. Poniżej umieszczamy wszystkie symbole oraz ich wartości, abyś wiedział, czego się spodziewać.

  • Trefl może zagwarantować każdemu graczowi 3 monety w przypadku wylosowaniu trzech symboli tego typu. Nie jest to może majątek, ale trzeba mieć na uwadze, że jest to najmniej wartościowy symbol. Za 5 trefli zostaniesz nagrodzony 15 monetami.
  • Szalek pozostawia minimalną stawkę na poziomie 3 monet. Za to za maksymalną liczbę symboli w kombinacji dostaniesz 24 monety.
  • Serce powiększy Twoje środki co najmniej o 6 monet, jednak za maksymalną liczbę symboli dostaniesz o wiele większą nagrodę, a jest nią aż 30 monet.
  • Wino nie powiększy minimalnej kwoty, jaką jest 6 monet. Na szczęście powiększona została kwota minimalna, a jest to 36 monet.
  • Kotwica za 3 symbole daje wszystkim graczom 15 monet. Jeśli uda Ci się zdobyć 5 kotwic, to możesz liczyć na 60 monet.
  • Muszla to kwestia 18 monet za minimalną kombinację, a jeśli będzie sprzyjało Ci szczęście, to dostaniesz nawet 75 monet za 5 symboli.
  • Luneta jest jednym z bardziej wartościowych symboli, dlatego dostaniesz za niego co najmniej 21 monet. Maksymalna wygrana, którą dostaniesz za klaster z pięcioma symbolami, ma wartość 90 monet.
  • Puchar z monetami i innymi wartościowymi kamieniami sprawia, że dostaniesz maksymalnie 120 monet, jest to nagroda za wylosowanie 5 symboli w klasterze. Z kolei minimalnie dostaniesz 24 monety za 3 symbole.
  • Złoty zamek to najlepsze, co może Ci się przydarzyć. Już za 3 symbole w kombinacji Twoje środki będą powiększone o 30 monet. Maksymalnie dostaniesz za zamki 150 monet.

  W grze funkcjonują jeszcze dwa symbole, które omówimy w bonusach. Jeśli jesteś początkującym i boisz się, że nie będziesz mógł opanować gry, to możesz już przestać się zamartwiać. Gra jest wyposażona raptem w kilka przycisków, a ich przeznaczenie jest dość oczywiste. Po lewe stronie masz tylko dwa przyciski. Z pomocą jednego z nich ustawiasz odpowiedni zakład. Wystarczy, że na niego naklikniesz, a wszystkie dostępne możliwości pojawią się w postaci listy.

  Kolejny przycisk jest związany z głównym przyciskiem, który uruchamia grę. Najpierw powiedzmy coś o tym drugim, ponieważ będzie łatwiej zrozumieć. Znajduje się on po prawej stronie, a kiedy go wybierzesz, symbole zaczynają wirować. Kiedy jednak przycisk Auto, nie musisz wciskać pierwszego przycisku za każdym razem. Możesz sam ustalić liczbę spinów, a także kwotę maksymalnej straty, po której symbole przestaną wirować.

  Obok głównego przycisku znajduje się mniejszy, z obrazkiem przedstawiającym błyskawicę. Został on stworzony dla niecierpliwych graczy, którzy chcą po prostu przyspieszyć akcję. Najważniejszym przyciskiem jest jednak ten z napisem „Pays”. Tak naprawdę, to znajduje się on pod przyciskami po prawej i jest on jedną z opcji.

  Koniecznie przeczytaj wszystkie informacje, które znajdują się po wciśnięciu tego przycisku. Pomogą Ci one zrozumieć mechanikę tego slotu. Zwracaj uwagę również na wszystkie liczby, które pojawiają się na ekranie. Na górze masz kwotę ogólnych środków, jest tam również opcja sterowania dźwiękiem. Na dole będzie pojawiać się ostatnia wygrana.

  Bonusy w slocie Atlantis

  Atlantis, czyli gra z dużym potencjałem, musi być wyposażona w dodatkowe bonusy. Rzeczywiście można je znaleźć całkiem łatwo i dość często pojawiają się jako opcje. To właśnie one sprawiają, że zdobędziesz większą ilość gotówki, ponieważ sama gra bazowa może nie dostarczyć ogromnych sum. Poniżej przedstawiamy wszystkie bonusy.

  • Wild z mnożnikiem

  Jest jeszcze jeden symbol, o którym nie wspominaliśmy, a jest to skrzynia ze skarbem. Kiedy wyląduje na ekranie, zabiera cały bęben i w taki sposób zastępuje wszystkie pozostałe symbole. Bardzo często na tym symbolu widnieje również liczba mnożnika. Jeśli trafi Ci się wygrana, zostanie ona powiększona o daną liczbę. Jest to zazwyczaj x 2, x 3 lub x 5.

  • Darmowe spiny

  Darmowe spiny w grze zostają uruchomione z pomocą symbolu, o którym jeszcze nie mówiliśmy. Ma on postać napisu Golden Spins. Kiedy w jednym spinie uda Ci się natrafić na 3 z takich symboli, zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami. Podczas takiej sesji na ekranie może również pojawić się symbol wspomnianej wcześniej skrzyni.

  Tym razem jednak mnożnik pozostaje na ekranie przez cały czas sesji, a jeśli trafisz kolejną skrzynię, to te mnożniki się dodadzą. W rezultacie możesz spodziewać się bardzo wysokich mnożników, szczególnie że producent oświadcza, że nie ma na nie limitu.

  Podsumowanie slotu Atlantis

  Zagraj w jedną z najgorętszych gier ostatnich miesięcy, czyli Atlantis od Red Tiger. Jest to slot, który zapewni Ci rozrywkę szczególnie podczas wylosowania ciekawych bonusów. Wyrusz na przygodę w podmorskim świecie, w mieście, w którym kilkaset lat temu tętniło życie. Odkryj wszystkie bogactwa, jakie skrywa zatopione miasto, a możesz znaleźć nawet 5 000 x stawka. Wypróbuj najpierw wersję demo, a następnie sam zdecyduj, czy warto Ci grać na pieniądze. Powodzenia!

  Data wydania 10 kwietnia 2020 roku
  Return to Player (RTP): 95,77%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Red Tiger
  Motyw gry Atlantyda, zatopione miasto, podwodny świat, podwodny skarb
  Grywalność 5
  30 30
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.1/40
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 5 202 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 5 202 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe mnożnik, wild, zatrzymanie symboli, respin
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots