Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  the dog house

  The Dog House

  By Magdalena
  6 listopada, 2019
  Jeśli jesteś już zmęczony slotami z dość mrocznym motywem oraz poważniejszą muzyką, polecamy The Dog House. Jest to lekka gra z motywem różnych ras psów oraz ich akcesoriów. Osoby przyzwyczajone do owoców mogą być mile zaskoczone, tym bardziej, że gra oferuje również całkiem atrakcyjne bonusy.
  • Ciekawy motyw
  • Dopracowana grafika oraz muzyka
  • Duży mnożnik wygranych
  • Trudne do zdobycia bonusy

  Wprowadzenie do The Dog House

  The Dog House może zaskoczyć niektórych graczy ze względu na swoją tematykę. Większość slotów jest znanych z dość mrocznego charakteru, który bardziej skupia się na władzy lub jest bardziej neutralny, wtedy wykorzystuje się owoce lub inne klasyczne motywy. Pragmatic Play jednak złamało pewne konwenanse i stworzyło uroczą grę, w której głównym elementem są psy.

  Grając, można zauważyć pupile różnych ras, a poza tym można też znaleźć różne akcesoria do psów, na przykład obroże. Wielu graczy z pewnością będzie zadowolonych, kiedy dowie się, że pośród symboli ukrywają się również ciekawe bonusy, dzięki którym można zdobyć nie tylko dodatkowe monety, ale też różne nagrody. W tym znajdują się darmowe spiny, a także dość duża wygrana, slot ma bardzo wiele do zaoferowania. Minimalny zakład podczas gry wynosi 0.20 dowolnej waluty. Najwyższa możliwa wygrana w The Dog House wynosi 675 000. Możesz ją zgarnąć tylko wtedy, kiedy wybierzesz największy zakład, czyli 100 danej waluty. Tak wysoka wygrana może nie zdarza się zbyt często, lecz to akurat Ty możesz zostać tym szczęśliwcem.

  Atmosfera podczas gry jest bardzo lekka, przyjemna muzyka umila każdy spin. Urocze rysunki psów przypominają animacje dla dzieci, jednak jak wiadomo, slot jest wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia. Jest to jednak jeden z tych automatów, przy którym można się wspaniale odstresować oraz odpocząć od poważnej atmosfery, jaką często tworzą inne sloty. Może to jednak zmylić niektórych graczy, którzy poczują się zbyt komfortowo podczas grania. Oczywiście nie trzeba się stresować, kiedy na początku wybierze się wersję demo (co jest bardzo polecane). Jednak podczas gry na pieniądze należy się dobrze skupić i wziąć pod uwagę swoje pieniądze.

  Symbole w The Dog House

  The Dog House jest grą, która ma 20 linii wygrywających. W informacji na temat slotu można znaleźć kilka wykresów, które dokładnie pokazują, jak działają te linie i jak są liczone. Automat nie może w żaden sposób oszukać swojego gracza, wszystko jest ustalone. Symbole zawsze mają taką samą wartość, w zależności od zakładu, który zostaje wybrany przez gracza. Stopa zwrotu gracza wynosi 96,5%, co przedstawia się dość typowo, lecz zapewnia, że każdy ma szansę chociaż na małą wygraną. Poniżej chcielibyśmy przedstawić wartości wszystkich symboli. Wartości zostają przedstawione na podstawie najmniejszego zakładu, czyli 0.20 dowolnej waluty wybranej przez gracza.

  Q, J i 10 znajdują się w najmniej wartościowej grupie, lecz wylosowanie klastera z udziałem jednego z nich doda każdemu graczowi pewną wygraną, więc lepiej zgarnąć taką wygraną, niżby spin miał być zupełnie pusty. Za 3 symbole można dostać 0.02 monety. Z kolei za 5 symboli tego typu w klasterze dostaje się 0.25 monety, więc profit wynosi dokładnie 0.05.

  A i K to kolejne symbole karciane, które można spotkać w grze The Dog House. Wylosowanie klastera z ich udziałem wiąże się jednak z większym zwycięstwem, niż z udziałem poprzedniej grupy, ponieważ za 3 symbole można dostać 0.05 monety, a z kolei za 5 symboli w jednym klasterze wygrana to 0.50 monety, czyli ponad połowa zakładu.

  Kość to kolejny symbol na liście, który zapewnia trochę większą wygraną. Za 3 kości można zdobyć 0.08 monety. Jednak za 5 symboli tego typu wypłata wzrasta aż do 1 monety.

  Zielona obroża jest minimalnie lepiej wartościowana. Za 5 symboli w klasterze każdy gracz dostaje 1.50 monety. 3 symbole to wygrana rzędu 0.12 monety.

  Beagle to pierwszy pies na liście symboli. 3 urocze psy pozwolą odzyskać swoją stawkę, ponieważ wypłata będzie wynosi 0.20 monety. Za 5 symboli wygrana będzie już 10x większa, gracz dostaje 2 monety.

  Wesoły mops przynosi całkiem dobrą wygraną, ponieważ wynosi ona 3 monety, oczywiście za 5 symboli. Za 3 symbole wypłata jest trochę mniejsza, wynosi 0.25.

  Pudel to kolejny pies wśród symboli. Pojawienie się go zwiastuje całkiem wysoką nagrodę. O ile za 3 pudle gracz dostanie 0.35 monety, to już za 5 psów tej rasy na koncie gracza pojawi się 5 monet.

  Doberman to bez wątpienia najlepszy symbol na liście. Już za 3 symbole można dostać 2x większą nagrodę niż stawkę. Za 5 dobermanów otrzymuje się nawet 7.5 monety.

  W naszym opisie nie uwzględniliśmy wypłaty za 4 symbole w klasterze, jednak pamiętaj, że za nie również należy się nagroda. Jest jeszcze jeden symbol, o którym trzeba wspomnieć, a jest to symbol specjalny. Pojawiająca się wystrojona buda do psów to „Wild”, zastępuje on więc każdy inny symbol, pomaga w zdobyciu odpowiedniego klastera. Ma on jeszcze jedną funkcję, o której zaraz się dowiesz.

  Funkcje The Dog House

  Mnożnik

  Symbol psiej budy, o której już wspominaliśmy, ma jeszcze jedną funkcję. Nie tylko zastępuje on inne symbole, ale również pozwala podwoić lub potroić wygrane z danego spinu. Buda najczęściej nie pojawia się sama, lecz widoczne są na niej symbole „x2” i „x3”. Jeśli akurat w tym spinie uda Ci się wylosować klaster, jego wartość zostanie powiększona.

  Free Spins

  W grze można wygrać zupełnie darmowe spiny. Zebranie ich nie jest trudne. Wystarczy, że na ekranie pojawią się 3 symbole, na których znajduje się napis „BONUS”. W tym momencie zostanie wylosowana liczba darmowych spinów, ponieważ nie jest ona ustalona, minimalna liczba to jednak 9, a maksymalna 27. W czasie sesji darmowych spinów, jeżeli uda Ci się wylosować symbol „Wild”, pozostanie on na ekranie stając się „Sticky Wild”. W rezultacie masz większe szanse na wygraną.

  Podsumowanie The Dog House

  The Dog House to na pozór uroczy slot, który ścieżką dźwiękową oraz grafiką może uśpić czujność nawet doświadczonego gracza. Jest to jednak bardzo dobrze przygotowany automat, który może zaoferować wiele godzin dobrej rozrywki, a także interesujące wygrane. Ten jednoręki bandyta dobrze sprawdzi się dla fanów czworonogów, którzy przy okazji chcą coś wygrać. Prosty interfejs oraz mechanika przyciągają graczy na wszystkich poziomach.

  Data wydania Marzec 2019
  Return to Player (RTP) 96,51%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Pragmatic Play
  Motyw gry Psy, pupile
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 20
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.2/100
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 6750x stawka
  Maksymalna wygrana (monety) 675 000
  Funkcje bonusowe Free Spins, Mnożnik
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android

  Related slots