Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  razor shark

  Razor Shark

  By Magdalena
  5 stycznia, 2021
  Podwodny świat Razor Shark czeka na odkrycie przez pasjonatów hazardu. Wszystkie osoby lubujące się w takich klimatach z pewnością będą zadowolone, ponieważ Razor Shark okazuje się jedną z najlepszych gier tego typu. Jest ona nie tylko dobrze przemyślana i profesjonalnie przygotowana, ale również zapewnia naprawdę dobrą zabawę. Podczas gry możemy poczuć się jak nurkowie, którzy odkrywają podwodny świat, zwierzęta się tam znajdujące (szczególnie różne typy rekinów) oraz dodatkowe bonusy przygotowane przez producenta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową recenzją gry Razor Shark, z której można się dowiedzieć wszystkiego na jej temat i bazując na tych informacjach, zdecydować, czy warto jest ją wypróbować.
  • Interesujący motyw
  • Ładna szata graficzna
  • Dbałość o detale
  • Automat łatwy w obsłudze
  • Niecodzienne rozwiązania
  • Dość wysoka stopa zwrotu pieniędzy
  • Wysoka zmienność nie każdemu może się podobać

  Recenzja slotu Razor Shark

  W połowie 2019 roku, a dokładnie 20 sierpnia, na rynku pojawił się wyczekiwany slot o nazwie Razor Shark. Od pewnego czasu Push Gaming, czyli producent tej gry, regularnie zapowiadał ten slot, co tylko wzmogło wyczekiwanie graczy, a także wymagania dotyczące automatu. Okazało się na szczęście, że maszyna je w większości spełniła, o czym chcemy powiedzieć dokładniej w tej recenzji. Oczywiście należy być świadomym, że żadne slot nie jest idealny, więc najlepiej jest doczytać o wszystkich funkcjach i następnie samemu zdecydować.

  Push Gaming jest znany z wysokiej jakości slotów, więc nie dziwi nas to, że Razor Shark również został w taki sposób wykonany. Firma ta zawsze ma zupełnie nowe pomysły na swoje automaty i zaskakuje graczy, więc warto obserwować nowe gry, ponieważ mają one dość sporo do zaoferowania. Jest kilka gier, których motywem przewodnim jest podwodny świat. Razor Shark ukazuje również głębiny, lecz głównie skupia się na rekinach, czyli tytułowych zwierzętach.

  Jest to dość innowacyjny pomysł, który trzeba przyznać, że wyszedł Push Gaming bardzo dobrze. Po włączeniu gry od razu przenosimy się do krainy, w której panują rekiny. Gracz czuje się, jak gdyby obserwował akcję zza akwarium lub sam był nurkiem głębinowym, co daje bardzo ciekawe wrażenie. Efekty są całkiem realistyczne, ponieważ woda wciąż się porusza, dając ułudę płynności, co wygląda naprawdę rzeczywiście.

  Po obu stronach znajdują się skały, na których rośnie rafa koralowa w różnych kolorach. Do tego można na nich zauważyć rozgwiazdy i inne morskie stworzenia oraz rośliny typu kolorowe wodorosty. Nie brakuje również mniejszych ryb, które stoją na boku, od czasu do czasu porywając się do płynięcia. Jeśli gracz się dobrze przyjrzy, na górze można zauważyć lekkie fale, co oznacza, że nie znajdujemy się aż tak bardzo głęboko.

  Symbolami w dużej mierze są wyłącznie rekiny, różne ich typy, aby gracz się nie nudził. Można również spotkać ekwipunek nurka, co dla niektórych może wydać się dość straszne, ponieważ gra sugeruje, że został on pożarty lub natrafił na minę morską, która również ma wiele do powiedzenia w tej grze, ale o tym dowiesz się później. Szata graficzna tego slotu została przygotowana na całkiem wysokim poziomie, wszystkie elementy wyglądają bardzo naturalnie.

  Niektórzy uważają, że Razor Shark nie ma zbyt wielu dodatkowych efektów. Uważamy jednak, że dzięki temu gra zyskuje na przejrzystości i ich nie potrzebuje. Całę menu oraz opcje wyglądają dobrze i łączą się dobrze wraz motywem morza. Widoki są całkiem uspokajające, a jeśli komuś zależy na dodatkach, to spotka je w bonusach. Musimy też wspomnieć o szczególnej ścieżce dźwiękowej. Jest ona bardzo energiczna i zagrzewa do walki. Dobrze pasuje do motywu krwiożerczych rekinów czyhających na pożarcie nurka.

  Pod względem technicznym należy wiedzieć kilka rzeczy. Po pierwsze jest to dość typowa gra, poniważ jest wyposażona w 5 bębnów oraz w 4 rzędy symboli. Wszystkie z nich są zawsze aktywne. 20 linii wygrywających nie jest również czymś, co jest uważane za najlepszą wartość, ale wielu graczy ją docenia, możesz dzięki niej wygrać naprawdę sporo i dość łatwo. Trzeba jednak uważać, ponieważ wygrane mogą nie pojawiać się aż tak szybko. Gra ma bardzo wysoką zmienność, więc większe wygrane występują, ale jedynie od czasu do czasu.

  Gracze różnie patrzą na tego typu zmienność, ponieważ jeśli nie planujesz dłuższej rozgrywki, możesz nie trafić na większą wygraną. Jeśli jednak nie poddajesz się zbyt szybko i raczej nastawiasz się na dłuższą rozgrywkę, możesz zaryzykować. Zwrot dla gracza jest dość standardowy, jest to dokładnie 96,7%, więc można liczyć na odzyskanie pieniędzy. Jeśli chodzi o zakłady, to można spróbować z minimalną wartością, a jest to 0,1 danej waluty. Maksymalna to 100 danej waluty, więc gracze różnego typu powinni być zadowoleni.

  Maksymalna wygrana w tej grze jest dość zaskakująca i ciężko znaleźć podobną w innych slotach. Wynosi ona aż 85 475 x stawka gracza. Jest to naprawdę ogromna suma, którą można zdobyć jedynie podczas rundy darmowych spinów. Zaletą Razor Shark jest bez wątpienia to, że bez żadnego problemu działa on na różnych urządzeniach, szczególnie tych mobilnych. Gracze mogą zagrać za darmo lub za prawdziwe pieniądze w każdym miejscu i o każdej porze. Jeśli więc interesuje Cię ta gra, to może najlepiej jest wypróbować wersję tego slotu za darmo, który jest równie ekscytujący, co Razor Shark za prawdziwe pieniądze.

  Symbole w slocie Razor Shark

  Ze względu na to, że Razor Shark ma dość szczególny motyw, symbole w tym slocie są również szczególne. Wszystkie bez wyjątku są związane z rekinami lub z podwodnym światem, więc nie ma mowy o nudzie. Niektórzy gracze mogą być zmęczeni ciągłym widokiem symboli karcianych lub owoców, tutaj się ich nie uświadczy. Symboli jest kilka i większość ma różną wartość. Poniżej chcielibyśmy przedstawić wszystkie symbole wraz z ich wartości.

  • Aparat, maska, płetwy i butla z gazem, czyli wszystkie atrybuty nurka mają jedną, najniższą wartość. Jest to 0,05 monety za kombinację z trzema symbolami tego typu. Jeśli uda Ci się znaleźć 5, to dostaniesz 1,25 monety.
  • Niebieski rekin jest kolejny w kolejce i za niego można dostać dokładnie 0,20 monety za 3 symbole oraz 2,50 monety za maksymalną stawkę, czyli za 5 symboli.
  • Zielony rekin to symbol, za którego można dostać minimalną nagrodę w postaci 0,25 monet, a jeśli graczowi się poszczęści, to dostanie 3,75 monety za 5 symboli.
  • Fioletowy rekin oferuje aż 0,50 monety za klaster z trzema symbolami. Z kolei za 5 symboli w kombinacji można dostać 10 monet.
  • Pomarańczowy rekin jest jednym z tych symboli, który opłaca się wylosować, ponieważ za niego można dostać maksymalnie aż 12,5 monety. Minimalna stawka za niego wynosi 0,75 monety.
  • Rekin ze złotym zębem jest symbolem wild i właśnie dlatego za niego są największe nagrody. Za 5 symboli w klasterze można dostać aż 25 monet i jest to największa wartość za jedną kombinację. Minimalnie za tego rekina dostaniesz 1,25 monety.

  Wspominaliśmy już, że menu w tej grze jest naprawdę dobrze ułożone. Po pierwsze jest naprawdę przejrzyste, więc nawet początkujący dadzą radę się w nim połapać. Zacznijmy od przycisku, który od razu powinien Cię zainteresować, a jest to przycisk rozpoczynający całą rozgrywkę. Znajduje się on maksymalnie na prawo, na dole pod siatką slotu. Jest on zaznaczony dwoma strzałkami, aby żaden gracz się nie pomylił.

  Obok niego, po lewej stronie można znaleźć przycisk, na którym jest krótka strzałka. Jest on znacznie mniejszy i ma on takie zadanie, że możesz zawczasu wybrać dokładną ilość spinów, a potem tylko obserwować całą akcję. Jest to idealna opcja, kiedy w międzyczasie robisz coś innego lub po prostu jesteś przygotowany na dłuższą rozgrywkę i chcesz mieć kontrolę nad ilością spinów. Możesz wybrać różne liczby, a także to, kiedy seria spinów ma się zatrzymać.

  Dla gracza najważniejsze jest to, jaki zakład postawić w grze. Informacja ta jest konieczna, kiedy wybierasz już grę na prawdziwe pieniądze. Od tego zależy, ile maksymalnie możesz stracić w grze. Opcja ta znajduje się na samym środku menu. Naciśnij na strzałkę, aby rozwinąć wszystkie możliwości zakładu i wybierz jedną z nich. Możesz je zmieniać po każdym spinie.

  W przerwach pomiędzy przyciskami znajdują się informacje, na przykład o ostatniej wygranej oraz o ogólnych środkach do wykorzystania. Najważniejszym przyciskiem jest jednak ten, który został zaznaczony jako zbiór białych kwadratów. To właśnie w nim znajduje się możliwość przeczytania wszystkich informacji o automacie, zapoznania się z bonusami oraz z symbolami. Dodatkowo na boku jest przycisk do włączania i wyłączania muzyki.

  Bonusy w automacie Razor Shark

  Osoby szukające mocnych wrażeń są w bardzo dobrym miejscu, ponieważ właśnie w Razor Shark ukrywa się naprawdę wiele bonusów. Grę ciężko jest przejść bez aktywowania żadnego bonusu, czają się one w każdym miejscu, więc aktywni gracze już mogą zacierać ręce. Poniżej opisujemy, czego możesz się spodziewać po tej grze w kwestii bonusów.

  • Symbol wild

  W prezentowanej grze funkcjonuje symbol wild, dzięki któremu zdobycie wygranej staje się łatwiejsze. Symbol ten ma postać dużego rekina i może zastępować każdy symbol. Wyjątkiem jest jednak scatter, którego nie można niczym zastąpić.

  • Darmowe spiny

  W dobrej grze jak Razor Shark zawsze można znaleźć darmowe spiny. Wystarczy, że wylosujesz 3 symbole typu scatter, a już aktywowana jest runda bonusowa z obrotami za darmo. Symbolem scatter są charakterystyczne miny wodne, od razu je zauważysz. Jeśli uda Ci się wylosować dodatkową minę podczas rundy bonusowej, to dostaniesz kolejny darmowy spin.

  Podczas tej rundy na drugim i czwartym bębnie pojawia się Mystery Stack, o której więcej dowiesz się poniżej. Za każdym razem, kiedy na ekranie pojawia się ta funkcja, a następnie Nudge & Reveal Feature, mnożnik wygranych dla graczy powiększa się o jeden. Runda bonusowa będzie trwała tak długo, dopóki graczowi uda się wylosować te funkcje, a kończy się w momencie, kiedy wylosowane zostaną zwykłe symbole.

  • Mystery Stack

  Jest to bardzo interesująca funkcja, która pojawia się podczas rundy darmowych spinów. Są to najczęściej 4 symbole, które pojawiają się na siatce i są zakryte przez glony. Po chwili od pojawienia się na ekranie następuje odkrycie zasłoniętych symboli, a ta funkcja nazywa się Nudge & Reveal Feature. Może się okazać, że ukrywają się tam zwykłe symbole, za który dostaje się wypłatę. Wtedy wszystkie linie wygrywające są aktywne. Coś ciekawego dzieje się w momencie, kiedy pod glonami ukrywają się pomarańczowe rekiny.

  W tym momencie każdy symbol zaczyna się kręcić, a funkcja ta nazywa się Razor Reveal. Po zatrzymaniu się, na symbolach może widnieć liczba, która sugeruje mnożnik wygranej i właśnie taką sumę wygrywa gracz. Jeśli występuje symbol scatter, to wtedy można liczyć na kolejną rundę darmowych spinów. Taka zabawa może przeciągnąć się na naprawdę długo.

  Podsumowanie maszyny Razor Shark

  Razor Shark to jeden z najlepszych slotów o tematyce podwodnego świata. Rzadko który producent również godzi się na tak innowacyjny motyw o różnych typach rekinów. Jest to świeże i bardzo ciekawe. Nowości można też zauważyć w bonusach, ponieważ poza darmowymi spinami gracze mają również do dyspozycji inne promocje, jakich nie spotka się normalnie w slotach. Jest to coś szczególnego, dzięki czemu do gry będzie można jeszcze wiele razy powracać.

  Na plus zasługuje również szata graficzna, która została wykonana na wysokim poziomie oraz bardzo wysoka maksymalna wygrana. Automat ma wiele do zaoferowania, co widać już gołym okiem. Jeśli szukasz czegoś szczególnego, przy którym chciałbyś zostać na dłużej, to Razor Shark jest dobrym wyborem.

  Data wydania 20 sierpnia 2019 rok
  Return to Player (RTP): 96,7%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Push Gaming
  Motyw gry rekiny, podwodny świat
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 20
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.1/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 85 475 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 85 475 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe darmowe spiny, runda bonusowa, mnożnik, wild
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots