Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Pirate Gold

  By Magdalena
  10 listopada, 2019
  Chciałbyś przeżyć przygodę podczas morskiej żeglugi? Nie musisz nawet wychodzić z domu, wystarczy, że uruchomisz Pirate Gold. Jest to slot z motywem pirackim, w którym będąc jednym z piratów szukasz nagród w postaci monet oraz jackpotów. Piracki klimat jest zapewniony dzięki klimatycznej muzyce oraz dobrze dopracowanej grafice. Zabierz się więc z innymi uczestnikami wyprawy w podróż.
  • Rozbudowany bonus
  • Wciągający motyw
  • Dopracowana grafika
  • 40 linii płatniczych
  • Slot jest prosty

  Wprowadzenie do Pirate Gold

  Jeśli czujesz się zmęczony graniem wciąż tymi samymi symbolami, dobrym pomysłem będzie wybranie Pirate Gold. Jest to slot, w którym nie doświadczysz królewskich symboli z kart, którymi możesz być znużony po wielu automatach z podobnym motywem i symbolami. Pirate Gold będzie z pewnością odświeżeniem, na które czeka wielu graczy.

  Do zagrania w Pirate Gold nie potrzeba zbyt dużych umiejętności, więc slot jest przeznaczony również dla początkujących. Wszystkie zasady są bardzo dobrze wytłumaczone, wystarczy kliknąć na ikonkę przedstawiającą „i”. Reguły są przedstawione jasno, pokazane są linie wygrywające (a jest ich aż 40, więc wygrane pojawiają się zazwyczaj w każdym pojedynczym spinie). Slot jest przyjemny dla oka i łatwo się w niego gra. Na początku radzimy jednak spróbować z wersją demo. Dzięki niej wczujesz się w mechanikę gry, a przy tym nie musisz tracić pieniędzy.

  Pirate Gold jest całkiem nowym automatem, powstał on na początku 2019 roku. Minimalny zakład, jaki gracz może ustalić wynosi 0.4 waluty, która mu najbardziej pasuje. Największym zakładem jest 200. Jeśli wybierzesz maksymalny zakład, a następnie uda Ci się wygrać z rundzie bonusowej, to możesz liczyć na wygraną rzędu 6 454 000. Jest to zawrotna kwota, którą nieczęsto można spotkać w automatach, więc jest o co grać. Siatka gry przedstawia się 5 x 4, co oznacza, że slot ma dość tradycyjnie 5 bębnów oraz 4 rzędy symboli. Automat działa zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

  Symbole w Pirate Gold

  Wielu graczy cieszy się, że w Pirate Gold nie ma owoców, ani typowych symboli królewskich z kart. O ile początkującym osobom to nie przeszkadza, to doświadczonym hazardzistom widok wciąż tych samych symboli może się po prostu przejeść. Na szczęście Pragmatic Play postarał się o to, aby gra była oryginalna i postanowił, że praktycznie wszystkie symbole w slocie będą bezpośrednio łączyć się z historią, którą przedstawia.

  Większość symboli ma swoją własną wartość, lecz niektóre zostały zbite w grupy. Poniżej przedstawimy wartości wszystkich symboli. Będą one obliczone na podstawie najmniejszej możliwej stawki, czyli 0.4. Skupimy się na wypłatach za 3 symbole oraz za 5 symboli. Można się domyślić, że za 4 symbole w klasterze również jest wypłata (w niektórych wypadkach za 2), będzie ona wynosiła mniej więcej połowę tego co z najniższej i z najwyższej wartości.

  Srebrna oraz brązowa moneta mają dokładnie takie same wartości. Jeśli trafisz 3 z nich w szczęśliwej kombinacji, dostaniesz w nagrodę 0.05. Inaczej sprawa wygląda w przypadku 5 symboli na ekranie, za nie dostaniesz już 0.50 monety.

  Hak oraz złota moneta są trochę lepiej wartościowane, chociaż dzięki nim nie da się zbić fortuny. Za 3 symbole tego typu można zdobyć tyle samo, ile za monety z poprzedniej grupy, czyli 0.05 monety. Jednak za 5 symboli wartość klastera wzrasta do 0.75 monety.

  Lornetka oraz mapa to kolejna grupa. Od tego momentu wygrana obowiązuje już od dwóch symboli w klasterze, a gracz dostanie za nie 0.02 monety. Nagroda za 5 symboli jest o wiele wyższa, wynosi ona 2 monety.

  Papuga i statek tworzą kolejną grupę, która jest wysoko wartościowana. Za komplet, czyli za 5 symboli zgarnia się aż 3 monety. Tak, jak w poprzednim przypadku, nagroda przysługuje już za dwa symbole w klasterze, czyli 0.02 monety.

  Pirat oraz piratka to najlepsze symbole, które mogą się trafić graczowi. Już za dwa symbole przysługuje wygrana, jest ona taka sama, jak za poprzednie symbole, czyli 0.02 monety. Jednak za 5 symboli z tej grupy dostaje się 5 monet.

  Skrzynia z diamentami nie wypłaca żadnej nagrody, ale za to ma funkcję specjalną. Jest ona symbolem „Wild”, który może zastąpić każdy inny symbol brakujący do szczęśliwej kombinacji.

  Funkcje Pirate Gold

  Free Spins

  Gra Pirate Gold gwarantuje możliwość zdobycia darmowych spinów. Można je uruchomić poprzez wylosowanie trzech symboli przedstawiających napis BONUS. Wylosowanie ich sprawia, że gracz dostaje 10 darmowych spinów, a co ciekawe, podczas tej sesji można zdobyć kolejne 10 spinów. Na początku gry pirat oraz piratka zamieniają się w symbole „Wild”, więc wygrana okaże się jeszcze łatwiejsza.

  Lucky Treasure Bag Feature

  Lucky Treasure Bag Feature to funkcja, dzięki której można zdobyć duży jackpot. Wszystko zaczyna się od symbolu przedstawiającego worek. Potrzebujesz 8 worków, aby rozpocząć rundę bonusową. W tym momencie wszystkie inne symbole znikają, zostają tylko worki. Masz 3 dodatkowe spiny (darmowe), aby uzupełnić jak najwięcej miejsc workami. Każdy worek ma na sobie sumę, którą wygrasz na końcu.

  Jeśli podczas tych 3 respinów natrafisz na chociaż jeden worek, zostaniesz nagrodzony kolejnym respinem. Można też wylosować specjalny symbol, mnożnik, dzięki któremu wygrana z rundy bonusowej jest mnożona przez dwa lub trzy. W zwycięstwie pomaga też zamknięta skrzynia. Na końcu cała suma zostaje zsumowana. Największą nagrodą jest zapełnienie wszystkich 20 miejsc workami, wtedy należy Ci się największy jackpot.

  Podsumowanie Pirate Gold

  Pirate Gold to slot nie tylko dla piratów ani dla fanów morskich podróży, lecz po prostu wielbicieli slotów. Jest to dobrze przygotowana gra, która powinna zadowolić nawet doświadczonych graczy. Pirate Gold ma ciekawe symbole, prostą mechanikę gry oraz bardzo ciekawy system jackpotu, który rzeczywiście może zaskoczyć. Żywiołowa muzyka oraz przemyślana gra jest doceniana przez wiele osób, które polecają ten slot.

  Data wydania Marzec 2019
  Return to Player (RTP) 96,5%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Pragmatic Play
  Motyw gry Żegluga, Piraci
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 40
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.4/200
  Jackpot 6 454 000
  Maksymalna wygrana (monety) 6 454 000
  Funkcje bonusowe Lucky Treasure Bag Feature, Free Spins
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android

  Related slots