Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  wolf of gold

  Wolf Gold

  By Magdalena
  10 listopada, 2019
  Jeśli podobają Ci się automaty z ciekawym motywem, to z pewnością będziesz zadowolony z Wolf Gold. Jest to interesujący slot, który wyróżnia się na tle innych automatów prostym interfejsem, przyjazną mechaniką gry, a także klimatyczna muzyka wprowadzająca w motyw automatu.
  • Możliwość zdobycia jednego z jackpotów
  • Intuicyjna mechanika gry
  • Łatwe do zdobycia darmowe spiny
  • Trochę niemodna grafika
  • Dość niskie wygrane

  Wprowadzenie do Wolf Gold

  Pragmatic Play jest bardzo znanym dostawcą automatów, który zaopatrza w sloty jedne z najlepszych kasyn online na całym świecie. Motywem tego jednorękiego bandyty to tajemnicza preria, na której można spotkać nie tylko dzikie zwierzęta, ale również dość wysokie nagrody. Po włączeniu slotu od razu można poczuć klimat gry, który przywodzi na myśl spokojne miejsce, gdzie pojawiają się dzikie zwierzęta.

  Slot został przygotowany w 2017 roku. Automat ma klasyczną postać, jest on wyposażony w 5 bębnów, jego siatka to 5 x 3. 25 linii wygrywających pozwala zdobyć zwycięskie klastery. Dodatkowo Wolf Gold ma kilka symboli specjalnych, które sprawiają, że jednoręki bandyta jest dla graczy bardzo atrakcyjny. RTP wynoszące 96% ułatwia zdobycie nagrody, zwrot dla gracza jest jednak uważany za dość typowy.

  Minimalny zakład, jaki jest możliwy do wybrania, wynosi 0.25 wybranej waluty. Z kolei maksymalny zakład to 125. Jednoręki bandyta jest doceniany za łatwą nawigację oraz kilka ustawień, które znacznie ułatwiają grę, szczególnie tę intensywną. Do każdych ustawień można się łatwo dostać, nawet początkujący gracz nie ma z tym problemu. Wersja demo jest ogólnodostępna, wszystkie funkcje działają w darmowej wersji, więc można próbować, czy gra jest rzeczywiście tą, której gracz poszukujesz.

  Symbole w Wolf Gold

  Większość symboli w grze jest związana bezpośrednio z motywem gry, przedstawione są na nich zwierzęta, które można spotkać na dzikich obszarach Ameryki. Pewną część symboli stanowią karty do gier, a właściwie symbole z nich, które zostały ciekawie zmienione na potrzeby właśnie tego slotu. Symboli nie ma zbyt wiele, więc nawet nowicjusze mogą szybko je zapamiętać, nie będzie trzeba co chwilę wracać do karty, na której wytłumaczone są wartości symboli.

  Wszystkie symbole z wizerunkami kart, czyli A, J, K i Q mają dokładnie tę samą wartość, kiedy gracz wylosuje 5 symboli tego samego typu. Jednak jedynie w przypadku A za 3 symbole w klasterze można dostać 0.10 monety, za resztę tylko 0.05. Wszystkie te nagrody są obliczane po wybraniu najmniejszego zakładu, który wynosi 0.25.

  Kolejną grupą, jak już wspominaliśmy, są zwierzęta, a każde z nich gwarantuje inną nagrodę. Najmniej wartościowym symbolem tego typu jest puma. Za 3 pumy można dostać 0.10 monety, a za 5 symboli przedstawiających pum gracz dostaje 2 monety. Z kolei za konia gracz może liczyć na 0.15 monety, a za komplet, czyli 5 symboli, 3 monety.

  Orzeł jest symbolem, który z pewnością chciałbyś wylosować, ponieważ za 5 orłów w klasterze dostaje się 4 monety, a z kolei za 3 nagroda wynosi 0.20 monety. Najbardziej wartościowym symbolem jest bizon, dzięki którym gracz dostaje aż 5 monet. Za 3 symbole stawka się zwraca, ponieważ wynosi ona 0.25 monety.

  Jest jeszcze jeden symbol, który jest uznany za specjalny, ponieważ gwarantuje on nie tylko dodatkową nagrodę, ale również dodatkowe opcje. Jest to symbol przedstawiający wilka i działa on jak „Wild”. Oznacza to, że zastępuje on brakujący symbol w klasterze, który okazuje się niepełny. Wilk może być więc każdym symbolem, aby można było łatwiej zdobyć zwycięski klaster.

  Funkcje Wolf Gold

  Rozgrywka Wolf Gold to nie tylko baczne obserwowanie wirujących symboli, ale również szansa na wygranie większych sum. Gra podstawowa może nie da graczom spektakularnej wygranej, ale to właśnie dodatkowe funkcje mogą drastycznie zmienić przebieg całej rozgrywki. Poniżej funkcje automatu:

  Free Spins

  Podczas rozgrywki w Wolf Gold można całkiem zdobyć darmowe spiny. Jednym z symboli, o którym nie mieliśmy jeszcze okazji powiedzieć, jest scatter, a przedstawia on panoramę Wielkiego Kanionu. Jeżeli graczowi uda się wylosować 3 symbole tego typu, to dostaje on w nagrodę 5 darmowych spinów.

  Podczas trwania sesji darmowych spinów, bęben 2, 3 i 4 stają się jednym, dużym symbolem, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć zwycięski klaster. Poza tym podczas sesji darmowych spinów można dodatkowo można jeszcze raz zdobyć 3 symbole Wielkiego Kanionu, a gracz znów zostaje nagrodzony dodatkowymi spinami, za które nie musi płacić, a ich liczba nie podlega ograniczeniu.

  Money Symbol

  Czasem na wirujących bębnach pojawiają się znaczki, które przedstawiają pewne sumy. Symbol ten jest związany z jackpotem, których w Wolf Gold jest aż 3. Walka o jackpot zaczyna się wtedy, kiedy omawiany przez nas symbol pojawi się w liczbie 6 i nie musi tworzyć ona klastera. W tym momencie graczowi należą się 3 respiny, podczas których Money Symbol zostają, a gracz czeka na kolejne symbole tego typu, aby znów uruchomić kolejne respiny. Jeżeli wszystkie 15 miejsc uda się zapełnić właśnie tym symbolem, graczowi przyznawany jest jackpot, który wynosi 150 000 monet.

  Podsumowanie Wolf Gold

  Wolf Gold to dość tajemnicza gra, która szybko wprowadza w klimat dalekiej prerii, na której nie ma niczego, oprócz zwierząt. Automat zachęca nie tylko interesującym motywem, ale również możliwością złowienia kilka spinów, które są zupełnie za darmo. Slot oferuje również aż 3 rodzaje jackpotów, które można zdobyć dzięki jednemu z symboli. Za największą zaletę gracze uważają jednak prostotę obsługi. Wszystkie przyciski znajdują się w widocznych miejscach, reguły gry są z kolei bardzo dobrze wytłumaczone, więc nowicjusze z pewnością nie będą mieć z automatem żadnych problemów. Gra z pewnością spodoba się wielu osobom, a gracze raz próbujący swoich sił w Wolf Gold, często do niej wracają.

  Data wydania Kwiecień 2017
  Return to Player (RTP) 96,01%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania Pragmatic Play
  Motyw gry Zwierzęta
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 25
  Liczba bębnów 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.25/125
  Jackpot 125 000
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 625 000 monet
  Maksymalna wygrana (monety) 625 000
  Funkcje bonusowe Free Spins, Money Symbol
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android

  Related slots