Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  hades gigablox

  Hades Gigablox

  By Magdalena
  7 grudnia, 2020
  Hades Gigablox to stosunkowo nowa gra, która już odniosła sporo sukcesów. Jako sukces traktujemy osiągnięcie popularności wśród graczy. Na pierwszym miejscu wysuwa się niespotykany motyw tego automatu, a jest to piekło. Tak naprawdę, to mówimy i greckim piekle, którym jest Hades i także o jego władcy Hadesie, bo to właśnie on pojawia się na ekranie i Ci kibicuje. Prezentowany slot jest wykonany naprawdę dobrze, co można zauważyć od razu po jego włączeniu. Poniżej masz okazję dowiedzieć się o wszystkich szczegółach tego slotu, jeśli poważnie myślisz o zagraniu w niego, szczególnie na prawdziwe pieniądze.
  • Klimatyczna gra
  • Dobrze zrealizowany motyw
  • Szczegółowa i wysokiej jakości grafika
  • Wysoka szczegółowość
  • Automat łatwy w obsłudze
  • Ciekawa funkcja Gigablox
  • Sporo dodatkowych bonusów
  • Sporo dodatkowych bonusów
  • Runda bonusowa może pojawiać się dość rzadko

  Recenzja slotu Hades Gigablox

  Rok 2020 obfituje w nowe gry, gracze nie mogą więc narzekać na brak bodźców. Yggdrasil zdecydował się zaskoczyć graczy, ponieważ Hades Gigablox to już jego kolejna pozycja. Tak produktywny dostawca jest zawsze lubiany przez graczy, ponieważ nie daje się on im nudzić ani przez chwilę Hades Gigablox jest bez wątpienia daleki od standardowej gry, można więc przygotować się na zupełnie nowe przeżycia.

  Slot został oficjalnie wprowadzony na rynek na początku października tego roku. Od tamtego czasu nie minęło nawet dwa miesiące, a już można zauważyć, że gracze często powracają do rozgrywki na Hades Gigablox. Jest to zupełnie nowa i nowocześnie zaprojektowana gra, która, jak mówi tytuł, jest wyposażona w funkcję Gigablox. Jest to dość świeża opcja, która pojawiła się niedawno. Polega ona na tym, że w każdym spinie, losowo, pojawiają się większe bloki symboli. Często mogą one składować nawet w sobie 6 takich samych symboli, dzięki czemu możesz łatwiej wygrać dany klaster.

  Na początku funkcja Gigablox może wydawać się dość dziwna, ponieważ symbole nie wyglądają regularnie, są różnej wielkości i mogą rozpraszać gracza, lecz można się do nich dość szybko przyzwyczaić. Za to można zyskać kilka dodatkowych kombinacji z symbolami, więc jest o co walczyć. Slot bez wątpienia jest przez wszystkich przechwytywany, więc może i Ty chciałbyś spróbować, jak to jest zagrać w Hadex Gigablox. Na samym początku możesz skorzystać z opcji demo, która jest zupełnie za darmo. Jeśli okaże się, że taka forma gry Ci odpowiada, możesz od razu przejść do gry na prawdziwe pieniądze.

  Niektórzy mogą w tym slocie znaleźć kilka wad, ale nikt nie może powiedzieć złego słowa o szacie graficznej. Już od samego początku jesteśmy przywitanie przez samego Hadesa, który częstuje nas ogniem i nie wygląda nazbyt przychylnie, chociaż w grze okaże się, że jest inaczej. Hades przybliża się do ekranu, aby potem nagle zniknąć i pojawić się już w głównym ekranie tuż przy siatce. Jeśli przespałeś lekcje historii, to możesz nie wiedzieć, że Hades jest greckim bogiem zmarłych. Taką samą nazwę nosi podziemie, w którym znajdują się zmarli, jest to dom Hadesa.

  Na szatę graficzną gracze nie mogą narzekać. Trzeba jednak przyznać, że jest ona dość wymagająca, więc powinieneś pobrać wszystkie najnowsze wtyczki, aby gra mogła zadziałać. Kiedy już wszystko przygotujesz, możesz od razu rozpocząć grę. Na głównym ekranie zobaczysz siatkę z symbolami, a zaraz obok nich głównego bohatera tej gry, czyli Hadesa. Nie martw się jednak, jest on tutaj, aby Ci pomóc, a nie przeszkadzać. Więcej o jego postaci dowiesz się w bonusach, ale już teraz możesz być pewien, że to dzięki niemu możesz zdobyć więcej gotówki.

  Postać Hadesa wygląda bardzo majestatycznie, wygląda on tak, jak był przedstawiony w mitologii. Niektórzy mogą uważać, że jest on dość straszny, ale prawdą jest to, że nie ma on zamiaru przeszkodzić graczom w grze, wręcz przeciwnie, często przesyła on symbole wild, które pomagają użytkownikom Hades Gigablox. Na jego dłoni znajduje się niebieski płomień, który po pewnym czasie zmienia się w monety, z kolei jego płachtą jest czarny dym. Efekty te sprawiają, że gra wygląda naprawdę ciekawie. Koło siatki z symbolami znajdują się złowieszcze pomniki przedstawiające zasuszone węże, cierpiące osoby i inne straszne rzeczy, które sprawiają, że gra wygląda interesująco.

  Wszystko jest przedstawione w niebiesko zielonej kolorystyce, w tle można zauważyć kolumny, zapewne należące do pałacu Hadesa, dodatkowo wszechobecny dym nadaje jeszcze więcej klimatu. Wszystkie te elementy sprawiają, że gracz naprawdę może się poczuć, jak gdyby właśnie w tym momencie zszedł do świata zmarłych. Można się spodziewać, że ścieżka muzyczna została stworzona po to, aby podkręcić atmosferę podczas gry, ciężko będzie Ci wrócić do realnego świata po takim przeżyciu. Muzyka zostaje czasem przerwana przez kilka żartów Hadesa, które trochę rozluźniają martwą atmosferę.

  Pod względem technicznym gra prezentuje się bardzo przyzwoicie. Siatka slotu jest dość niestandardowa, ponieważ ma 6 bębnów oraz 6 rzędów symboli. Większa ilość miejsca na symbole oznacza, że gracz ma więcej możliwości na wygraną, szczególnie że jest on wyposażony w aż 50 linii wygrywających. Są one bardzo dobrze wytłumaczone w jednym z przycisków, o którym jeszcze powiemy. Stopa zwrotu gracza wynosi 96%, nie jest więc szczególnie imponująca, ale też nie jest najgorsza, więc gracze nie powinny być zawiedzeni.

  Średnia zmienność oznacza to, że zwycięskie kombinacje mogą pojawiać się rzadko lub często, ich wysokość jest również losowa, uzależniona od wylosowanej kombinacji. Jest to dobra opcja dla początkujących graczy, którzy jeszcze nie wiedzą, czy lepiej im się gra w gry o wysokiej czy niskiej zmienności. Gracze mobilni nie muszą się martwić, ponieważ Hades Gigablox działa zarówno na komputerach, jak i na telefonach i tabletach. Nie będziesz miał z nim problemu na żadnym urządzeniu.

  Warto wiedzieć, jakie dokładnie stawki na pojedynczy zakład gracz może ustawiać. Minimalnie jest to 0,1 danej waluty, z kolei maksymalnie będzie to 100 danej waluty. Przekrój ten jest dość standardowy. Nie jest normalne jednak to, że gracze mogą maksymalnie wygrać nawet 11 129 x stawka. To jest dość spora suma, jednak aby ją zdobyć, należy wylosować rundę darmowych spinów. Większa wygrana może spotkać każdego, więc zapraszamy do spróbowania tej gry i samemu wyrobienia sobie o niej własnego zdania.

  Symbole w automacie Hades Gigablox

  Nawet po symbolach w tym slocie można zauważyć, że jest on bardzo dobrze wykonany. Są one przedstawione w postaci kafelków, większych i mniejszych. W tym automacie nie uchronisz się od tradycyjnych symboli zapożyczonych z kart, ponieważ się tutaj pojawiają, ale są przygotowane naprawdę porządnie, we własnym stylu. Poza tym mamy do czynienia ze strasznymi potworami, które można znaleźć w piekle, czyli w Hadesie. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat każdego z symboli i jego wartości.

  • Wszystkie symbole karciane mają jedną wartość, a jest to 0,40 euro za 3 symbole oraz 4 euro za 6 symboli w jednym klasterze. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ można je łatwo zapamiętać.
  • Niebieski i fioletowy potwór jest wart 0,80 euro za 3 symbole w kombinacji. 8 euro należy Ci się w przypadku, kiedy wylosujesz 6 symboli w klasterze.
  • Zielony potwór z Hadesu wypłaca za każdy klaster z trzema symbolami dokładnie 1 euro. Jeśli wylosujesz maksymalną liczbę symboli, czyli 6, dostaniesz 12 euro.
  • Czerwony potwór jest najbardziej korzystną opcją w tym slocie. Już za 3 symbole w kombinacji dostajesz 1,20 euro, z kolei za 6 potworów będzie to 16 euro.

  Zwróć uwagę na to, że wypłaty za daną kombinację zależą głównie od tego, jaki zakład postawisz. Uwzględnij również to, że jest to slot z 6 bębnami, więc maksymalna liczba symboli w jednej kombinacji to 6. Nawigacja po tym kasynie nie powinna być dla nikogo zbyt trudna. Obecnie sloty są bardzo intuicyjne, a Hades Gigablox jest jednym z nich. Na samym środku znajduje się przycisk rozpoczynający grę z laurem dookoła, dlatego od razu go rozpoznasz.

  Obok niego znajdują się dwa przyciski, jeden z nich służy do ustalania odpowiedniej wartości autoplay. Jeśli nie wiesz, co to oznacza, to możemy Ci powiedzieć, że dzięki tej funkcji możesz ustawić sobie naprzód, ile spinów ma być zagranych automatycznie. Nie musisz wciąż wybierać przycisku start, jest to szczególnie pomocne, kiedy jesteś doświadczonym zawodnikiem i grasz setkami spinów naraz. Drugim przyciskiem jest Max Bet, ten z kolei służy do automatycznego ustawienia maksymalnego zakładu.

  Po lewej stronie znajdują się bardzo ważne funkcje, które są związane z zakładem. Ustawiasz go jednak niebezpośrednio, ponieważ sam zmieniasz wartość pojedynczej monety i dopiero wtedy widzisz zmianę automatyczną w okienku z zakładem. Kliknij na przycisk z ludzikiem, a rozwiniesz całe menu. W jednej z tych opcji znajdują się wszystkie reguły gry, wytłumaczono, jakie symbole się tam znajdują i jakie bonusy można zdobyć. Radzimy zapoznać się z tym przyciskiem, ponieważ jest to bardzo użyteczna wiedza. Zwróć również uwagę na wszystkie okienka, które dają Ci więcej informacji na temat gry, na przykład Twoje środki i ostatnia wygrana. Nawet jeśli jesteś początkującym, nie będziesz miał problemu z odnalezieniem się w tym slocie.

  Bonusy w grze Hades Gigablox

  Obecnie prawie każda nowa gra slotowa jest wyposażona w multum bonusów. Jest to ważne dla graczy, którzy są bardzo wymagający co do charakteru gry. Na szczęście Hades Gigablox to typowey wideo slot, w którym można znaleźć naprawdę sporo dla siebie. Nie da się w nim nudzić, ponieważ co chwilę na ekranie pojawiają się dodatkowe funkcje. Poniżej znajdziesz wszystkie bonusy prezentowanej gry.

  • Gigablox

  Pierwszą, dodatkową funkcją w opisywanym slocie, która najbardziej rzuca się w oczy i której tak naprawdę nie musisz losować. Nie zdajesz się na szczęście, ponieważ pojawia się ona w każdym spinie. Są to połączone symbole Gigablox, które najczęściej tworzą dwa, cztery, a nawet sześć takich symboli w jednym bloku. W rezultacie można o wiele łatwiej znaleźć klastery, co jest najważniejsze w slocie. Duże bloki są bardziej pomocne, do tego od razu możesz wylosować kombinację z większą ilością symboli, co z pewnością będzie dla gracza bardzo korzystne.

  • Wildy

  W prezentowanym slocie pojawia się również symbol wild. Nie jest to jednak typowy symbol jak w innych grach slotowych. Pojawia się on dzięki Hadesowi w specjalnym trybie o nazwie Hades Wild Hunt. Czasem zdarza się, że Hades zachce unicestwić jednego z potworów na ekranie i przeobraża go w symbol wild. Tylko w ten sposób możesz go zdobyć, nie może on być wylosowany w danej rundzie. Wild ma moc, aby zastąpić każdy standardowy symbol w grze.

  • Darmowe Spiny

  Bardzo ciekawą opcją jest możliwość wygrania zupełnie darmowych spinów w slocie Hades Gigablox. System obrotów za darmo jest bardzo interesujący, różni się od tych w innych automatach. W grze funkcjonuje scatter i w zależności od tego, ile dokładnie zdobędziesz scatterów, tyle będziesz mógł wykorzystać darmowych spinów. Cały ekran zmienia się, a na boku znajdują się różne wartości mnożnika. Powiększa się ona w tym momencie, kiedy trafisz na symbol wild, co w rundzie bonusowej zdarza się dość często. Jeśli uda Ci się powiększyć mnożnik, dostajesz 2 dodatkowe spiny, a za jeden scatter, 1 spin.

  Podsumowanie slotu Hades Gigablox

  Bez wątpienia Hades Gigablox jest slotem, który jest wart wypróbowania. Jest to druga gra Yggdrasil z serii Gigablox, nowoczesnej funkcji, dzięki której wygrywanie okazuje się stosunkowo łatwiejsze. Hades Gigablox jest bardzo klimatycznym slotem, który ma wiele do zaoferowania. Jest to między innymi możliwość wygrania darmowych spinów, wysoka główna wygrana, ekscytujące rozgrywki i wiele więcej. Podczas gry z pewnością nie będziesz się nudził, więc jeśli jesteś fanem niestandardowych gier, polecamy Hades Gigablox.

  Data wydania 2 października 2020 rok
  Return to Player (RTP): 96%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania Yggdrasil
  Motyw gry Hades, piekło, mitologia grecka, bóg zmarłych
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 50
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.1/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 11 129 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 11 129 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe darmowe spiny, runda bonusowa, mnożnik, wild
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots