Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Jackpot 6000

  By Magdalena
  13 lipca, 2020
  Jackpot 6000 to jeden z największych klasyków i zarazem jedna z najlepszych produkcji szwedzkiego giganta – firmy Net Entertainment. Gra jest bardzo prosta pod każdym względem – zarówno struktury, jak i elementów graficznych. Jest to typowa owocówka, która potrafi nas przyciągnąć na długie godziny i również nagrodzić całkiem sporymi wygranymi.
  • Bardzo wysoki współczynnik RTP
  • Bardzo prosty interfejs rozgrywki
  • Świetna wersja mobilna
  • Grafika stoi na stosunkowo niskim poziomie
  • Niewiele funkcji bonusowych

  Jackpot 6000 – absolutny klasyk od którego ciężko się odciągnąć

  Zarówno struktura, jak i schemat działania slotu Jackpot 6000 są naprawdę proste. Niemniej jednak gra z początku może się wydawać dość skomplikowana, ponieważ znajdziemy tutaj całkiem sporo przycisków. Pomimo iż grafika stoi na akceptowalnym poziomie, brak jest tutaj różnego rodzaju specjalnych efektów graficznych – Jackpot 6000 to gra stworzona na wzór prawdziwego klasyka i nie doświadczymy tutaj żadnych bajeranckich elementów.

  Automat Jackpot 6000 nie posiada również zbyt wielu funkcji bonusowych, aczkolwiek te, które są – są naprawdę ciekawe. Potrafią znacząco podnieść poziom naszych emocji, jednocześnie często nagradzając nas naprawdę sporymi wygranymi.

  Gra cechuje się średnim poziomem Volatility. Nie uświadczymy tutaj zbyt wielu małych wygranych, ale z drugiej strony nie musimy też grać naprawdę długo, aby cokolwiek w końcu ustrzelić (jak ma to miejsce w przypadku slotów z wysokim poziomem Volatility).

  Jednocześnie należy zauważyć, że Jackpot 6000 to gra z naprawdę wysokim współczynnikiem RTP – równym aż 98.9%! Bardzo ciężko jest znaleźć automat z tak dużym poziomem zwrotu postawionych przez graczy środków. Jeśli rozgrywka potoczyła się dla nas wyjątkowo niefortunnie – powinniśmy kontynuować grę, bo statystycznie wygrana czeka na nas tuż za rogiem.

  Jakie symbole występują w grze Jackpot 6000?

  Jak to zostało wspomniane – slot Jackpot 6000 nie jest przepełniony różnego rodzaju specjalnymi efektami graficznymi. Nie to, że gra wypada szczególnie źle pod względem graficznym, aczkolwiek całość została utrzymana w naprawdę prostym stylu.

  Z tego też względu również i symbole, które tutaj występują nie są szczególnie interesujące. Symbole z jakimi mamy tutaj do czynienia są uniwersalne dla w zasadzie wszystkich owocówek: cytryny, winogrona, wiśnie, gwiazdki oraz dzwonki. Znajdziemy tutaj jednak również jeden unikalny symbol – symbol Jokera, który pełni funkcję symbolu Wild – zastępuje wszystkie inne symbole.

  Najmniej atrakcyjnymi symbolami pod względem wysokości wygranych są cytryny oraz wiśnie. Z kolei najbardziej opłacalnym symbolem jest gwiazdka. Gdy uda nam się zebrać trzy takie same symbole – generowana zostaje wygrana, której wysokość zależy od postawionej przez nas stawki oraz symbolu.

  Jakie funkcje bonusowe spotkamy w Jackpot 6000?

  Slot Jackpot 6000 nie posiada szczególnie dużej ilości funkcji bonusowych. Gra jest naprawdę prosta – mamy kilka symboli owocowych, które gdy „ułożą się w trójkę” dadzą nam wygraną. Istnieje jednak kilka elementów, które zdecydowanie potrafią zwiększyć nasze doznania z rozgrywki.

  Pierwszym takim elementem jest funkcja Gamble, która umożliwia nam podwojenie naszych wygranych. Tego typu funkcja jest nam bardzo dobrze znana z wielu innych slotów – zazwyczaj występuje w postaci kart – musimy odgadnąć kolor karty, która zaraz się pojawi. W przypadku Jackpot 6000 gramy tutaj jednak w grę „orzeł i reszka”. Jeżeli uda nam się poprawnie zgadnąć – podwoimy swoją wygraną. Jeżeli jednak nie – tracimy środki wygrane podczas tej rundy.

  Drugim elementem bonusowym jest funkcja Supermeter. Dostępne są tutaj dwie opcje bonusowe. W ramach tej pierwszej tokeny zostaną przeniesione do licznika, który znajduje się na samej górze ekranu rozgrywki.

  Druga opcja bonusowa wykorzystuje symbol Jokera, który w przypadku tej funkcji nie jest już symbolem Wild. Jeżeli trafimy dwa Jokery – możemy otrzymać wygraną równą nawet od x50 do x100 wartości naszego zakładu. Jeżeli jednak trafimy trzy Jokery – mamy zagwarantowaną maksymalną wygraną w tej grze – 6000 monet – dokładnie tyle, ile wymienione zostało w nazwie tej gry (Jackpot 6000).

  Czy warto jest zagrać w Jackpot 6000?

  Oczywiście! Jak najbardziej warto jest sprawdzić tą unikalną, jedną z najbardziej old-schoolowych produkcji renomowanej marki NetEnt – grę Jackpot 6000. Całość jest naprawdę prosta, ale gra się bez wątpienia świetnie. Jeżeli lubimy stare, dobre owocówki bez żadnej bajeranckiej grafiki oraz multum funkcji bonusowych – jest to automat po prostu stworzony dla nas.

  Warto tutaj również wspomnieć o niezwykle wysokim współczynniku RTP, równym aż 98.9%! Jest to naprawdę wysoka liczba – gra Jackpot 6000 wyróżnia się drugim największym współczynnikiem RTP na świecie. Pierwsze miejsce należy do gry Mega Joker.

  Jackpot 6000 jest dla nas świetnym wyborem również jeśli uwielbiamy grać na naszych telefonach komórkowych lub tabletach. Według wielu opinii wersja mobilna jest nawet lepsza od wersji komputerowej – i ciężko się z tym nie zgodzić, bo slot został nie tylko świetnie zoptymalizowany, ale również wyróżnia się lepszą grafiką – symbole są naprawdę dobrze dopracowane, a przyciski są większe i bardziej pasują do całości interfejsu. Dla osób, które nie mogą uwierzyć na słowo – zachęcamy sami zagrać w Jackpot 6000, zarówno na swoim laptopie czy komputerze stacjonarnym oraz smartfonie.

  Data wydania 24 grudnia 2014
  Return to Player (RTP): 98.9%
  Poziom volatility Średni
  Dostawca oprogramowania Netent
  Motyw gry Owocowy
  Linie wygrywające 5
  Liczba bębnów: 3
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 1
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 0.1 / 2
  Maksymalna wygrana (monety): 6000
  Funkcje bonusowe Tryb Supermeter, Funkcja Gamble
  Obsługiwane platformy Komputery stacjonarne, tablety i smartfony

  Related slots