Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  firejoker

  Fire Joker

  By Magdalena
  5 listopada, 2019
  Fire Joker to gra, do której wciąż się powraca. Jest to klasyka sama w sobie, slot jest wiernym odwzorowaniem pierwszych automatów na rynku. Jeśli tak samo, jak pierwsi gracze automatów chcesz odkrywać pierwsze sloty lub jesteś znużony skomplikowanymi grami, Fire Joker jest z pewnością dla Ciebie.
  • Łatwa obsługa automatu
  • Ciekawe funkcje
  • Ekscytująca rozgrywka
  • Brak gry bonusowej
  • Niemodna grafika

  Wprowadzenie do Fire Joker

  Inspiracją do stworzenia Fire Joker Play’ N Go zaczerpnął od pierwszych automatów, które pojawiły się na rynku. Slot jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego nadaje się szczególnie dla początkujących i to im ją polecamy. Z naszych obserwacji jednak jasno wynika, że nawet doświadczeni gracze mają sentyment do automatu Fire Joker. Jest to powiew świeżości oraz wytchnienia od gier, które mają wiele funkcji oraz wiele się w nich dzieje.

  Symbolami w grze są owoce oraz tytułowy Joker. Siatka gry jest bardzo mała, ma rozmiar 3×3, więc na ekranie jednocześnie pojawia się 9 symboli. Mała liczba symboli pozwala na łatwą obserwację gry oraz jej przebiegu, dla początkujących jest to spore ułatwienie.

  RTP Fire Joker oscyluje około 96%. Jest to dość typowy wynik, jak na slot od dobrego producenta, jak każdy inny gracz, masz szansę na wygraną. Szansa zwiększa się z czasem gry, więc warto wykorzystać tę wskazówkę. Slot ma 5 linii płatniczych oraz 3 bębny. Na jedną linię można umieścić co najmniej 1 monetę, maksymalna liczba monet na jedną linię wynosi 5. Stawka może wynosić od 0.01 monety do nawet 20 monet. Jest to inaczej od 0.05$ do 100$.

  Fire Joker jest dobrze przystosowane dla początkujących graczy, ponieważ zmiana ustawień nie jest skomplikowana. Stawkę oraz monety zmienia się z pomocą przycisków „+” oraz „-”, w każdej chwili można ustawić inną liczbę, dać sobie czas, aby wyczuć grę i popróbować z różnymi ustawieniami.

  Motyw oraz symbole w Fire Joker

  Wspomnieliśmy już, że slot Fire Joker ma klasyczny motyw, oznacza to, że dominują w nim owoce. Oprócz owoców znajdują się również inne symbole, o których opowiemy. Fire Joker wprowadza bardzo ciekawą atmosferę, która wciąga każdego gracza. Symbole oraz tło są utrzymane w bordowej kolorystyce z drobnymi wyjątkami. Wielu graczy uważa, że grając w Fire Joker można poczuć się, jak w prawdziwym, stacjonarnym kasynie. W klimat wprowadza również energiczna muzyka, która jest jednocześnie tajemnicza.

  Kiedy gracz trafi szczęśliwy klaster, symbole, które w nim uczestniczą pokrywają się płomieniem. Nie bez powodu Fire Joker ma w swojej nazwie „Fire”. Symbole raczej nie zaskoczą doświadczonych graczy, lecz warto wiedzieć, na jaką wygraną można liczyć.

  Najbardziej znane są symbole przedstawiające owoce, lecz tak naprawdę to towarzyszące im symbole dają graczowi największą wygraną. Klasyczna „7” jest symbolem, na który z pewnością warto trafić. Po natrafieniu na 3 „7” w jednej linii można się spodziewać wygranej wynoszącej 25, zakładając, że zakład wynosi 1.50. Stosując ten sam zakład, kiedy wylosujesz trzy duże, żółte gwiazdy, możesz liczyć na wygraną o wartości 20.

  Na kolejnym miejscu znajduje się „Bar”. Jest to równie ciekawy symbol, a może on sprawić, że będziesz bogatszy o kilka monet. Za każde trzy symbole tego typu dostaniesz wygraną wynoszącą 15. Dopiero w tym momencie pojawiają się owoce. Najwięcej zysku dają śliwki, za trzy z nich dostaniesz wygraną o wartości 7. Z kolei trzy winogrona to wygrana równa 6. Zaraz za winogronami znajdują się cytryny, dają wygraną o wartości 5. Wygraną 4 gwarantują wiśnie. Na samym końcu znajduje się symbol w kształcie „X”, ten z kolei pozwala wygrać 2 monety.

  Najpotężniejszym symbolem jest tytułowy Joker, o którym niedługo opowiemy. Jeżeli nie jesteś pewien, jaka wygrana Ci przysługuje, zawsze możesz wrócić do tabeli, jest ona dostępna w każdym momencie gry. Nie wahaj się zmieniać stawek oraz próbować różnych technik gry. Najwyższa wygrana wynosi nawet do 800x ustawionego przez gracza zakładu, jest to więc gra warta świeczki.

  Dodatkowe funkcje Fire Joker

  Fire Joker to gra w klasycznym stylu, więc jak można się domyślić, pierwsze gry nie miały zbyt wielu ciekawych funkcji. Automat jest bardzo uproszczony, ale nie oznacza to, że jest on zupełnie pozbawiony dodatków. Poniżej przedstawiamy wszystkie z nich:

  Wild

  Joker, który jest jednym z symboli opisywanej gry, jest jednocześnie symbolem „Wild”. Oznacza to, że może on zastąpić każdy inny symbol. Z jego pomocą można łatwiej zdobyć szczęśliwy klaster, a poza tym Joker jest najlepiej wartościowanym symbolem w całej grze – za jego wylosowanie (przy stawce 1,5) można dostać nagrodę wynoszącą 80.

  The respin of fire

  The respin of fire jest szczególną funkcją, która może przynieść wiele korzyści. Zostaje ona uruchomiona w momencie, kiedy na dwóch bębnach pojawią się dokładnie te same symbole, lecz nie masz szczęścia do trzeciego bębna. W tym momencie symbole znów zaczynają wirować, a respin jest zupełnie darmowy.

  Wheel of Multipliers

  Wygrana zostaje pomnożona x10, kiedy podczas funkcji respin of fire, graczowi uda się natrafić na trzeci identyczny symbol. Dodatkowo, funkcja Wheel of Multipliers uruchamia się wtedy, kiedy graczowi uda się zapełnić ekran jednakowym symbolem. Na ekranie pojawia się koło, na którym znajdują się mnożniki. Koło rusza i zatrzymuje się na jednym z nich. Tym sposobem można zdobyć mnożnik wynoszący nawet x800, slot pozwala więc otrzymywać też większe wygrane.

  Podsumowanie Fire Joker

  Fire Joker to automat dla każdego, kto szuka klasycznych wrażeń. Grafika oraz muzyka tylko z pozoru wyglądają na niemodne, zostały one odpowiednio unowocześnione w taki sposób, aby odpowiadały potrzebom każdego gracza. Przyjazny dla początkujących interfejs oraz łatwa obsługa sprawiają, że wiele osób z przyjemnością wraca do zagrania w Fire Joker. Slot zapewnia wiele godzin intensywnej rozrywki, z pewnością nie znudzi się zbyt szybko, a jeśli dopisze Ci szczęście, możesz liczyć na wygraną.

  Data wydania 14.06.2016
  Return to Player (RTP) 96,15%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania Play'n Go
  Motyw gry Owoce, Joker
  Linie wygrywające 5
  Liczba bębnów 3
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £) 0.05$ / 100$
  Jackpot Nei
  Maksymalna wygrana (monety) 80000
  Funkcje bonusowe Wild, Wheel of Multipliers, Respin of Fire
  Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android

  Related slots