Końcówka grudnia w kasynie Slottica

Autorstwa Magdalena
29 grudnia, 2020
Nowy Rok jest szczególnym czasem, który w świecie hazardu bardzo przypomina święta Bożego Narodzenia. Jest on bardzo aktywny, a wszyscy pasjonaci hazardu już zacierają ręce, ponieważ mają do wykorzystania wiele turniejów oraz loterii. Jeśli szukasz prawdziwych emocji, to warto jest wziąć udział w wydarzeniach w kasynie Slottica. Jest ono całkiem znane wśród graczy, ponieważ oferuje nie tylko sporo gier, ale również różnego rodzaju turniejów. Jeśli więc nie masz jeszcze konta w Slottica, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją i poniższym artykułem, w którym opisujemy najnowsze wydarzenia w tym kasynie, które zostały specjalnie zorganizowane z okazji Nowego Roku. Zapraszamy do lektury.

Tabela liderów w kasynie Slottica

Od 22 grudnia 2020 roku włączono możliwość pojawienia się w tabeli liderów w kasynie Slottica. Ta opcja działa w taki sposób, że biorąc udział w różnych turniejach noworocznych, dostaje się odpowiednie punkty (w zależności od miejsca). Uczestnicy zbierają punkty ze wszystkich wydarzeń i mogą potem zobaczyć swoją nazwę użytkownika właśnie w tej tabeli. Zabawa będzie trwała aż do 1 lutego, czyli ogarnie również karnawał.

Bierz udział we wszystkich turniejach i próbuj zdobyć jak najwięcej punktów. 50 najlepszych osób zostanie nagrodzonych ciekawymi nagrodami lub gotówką. W grę wchodzą między innymi Huawei MediaPad, smartfon Samsung, laptop Lenovo i wiele więcej. Widać więc, że warto jest wziąć udział w tej akcji. Ogólna pula tego wydarzenia wynosi ponad 1 milion zł.

New Year Weekend – nadchodzący turniej w kasynie Slottica

Turniej New Year Weekend jest jedną z propozycji, dzięki której możesz zdobyć kilka dodatkowych punktów na tabelę liderów, a także trochę gotówki. Pulą w tym turnieju jest 3 000 zł, co może wydawać się mało, ale jak na szybki i prosty konkurs, jest to idealna suma. Nazwa podpowiada, że ten turniej będzie dostępny tylko w weekend, a tak naprawdę zaczyna się trochę wcześniej, bo w czwartek i potrwa aż do końca niedzieli.

Minimalnym zakładem w tym wypadku jest 0,10 zł. Im więcej wygrywasz, tym szybciej zdobędziesz wystarczającą ilość punktów. Jest kilka gier, w których można je zdobywać, a są to między innymi:

Gier jest więcej, a większość jest bardzo znanych, więc nawet jeśli jesteś początkującym graczem, będziesz mógł się dobrze bawić. Osoba na pierwszym miejscu zdobędzie 850 zł, osoba na drugim miejscu dostanie 600 zł, a gracz na trzecim – 400 zł.

Loteria New Year Party

Kasyno Slottica przygotowała również jedną loterię, która specjalnie została przygotowana na cały czas świąteczny. Jest ona dostępna od 21 grudnia 2020 roku, a zakończy się dopiero 10 stycznia 2021 roku, więc jest sporo czasu na zdobycie idealnych dla siebie fantów.

Wzięcie udziału w tej loterii jest naprawdę łatwe, a właściwie ogranicza się do wpłacenia odpowiedniej sumy pieniędzy. Loteria ma 3 poziomy. Na początku powinieneś wpłacić co najmniej 400 zł i dzięki temu masz szansę na zgarnięcie na przykład bezprzewodowej myszki, dysku SSD lub laptopa. W drugim poziomie należy wpłacić co najmniej 3 500 zł i tym razem można już dostać smartfona, iPhone XR lub MacBook Pro.

Ostatni poziom w tej loterii wymaga od gracza wpłacenia 20 000 zł, ale warto jest ją wpłacić, ponieważ nagrody są również wyjątkowe. Jest to między innymi iPad Pro 11, Apple iMac i iPad Mini. Ciekawe jest to, że nie są to jedyne propozycje od kasyna Slottica, jest ich o wiele więcej. Wejdź na stronę i sam zobacz, ponieważ zawsze można znaleźć coś nowego. Jeśli jesteś aktywnym graczem, do Slottica i jej nowe turnieje oraz loterie mogą okazać się idealną propozycją.