Wygraj nawet 1000 euro w Loki

Autorstwa Magdalena
1 września, 2020
Loki całkiem często przewija się na naszej stronie, ponieważ jest ono po prostu godne polecenia. Jest to jedno z tych kasyn, które jest nie tylko godne zaufania, ale również można się w nim naprawdę dobrze bawić. Jest to możliwe dzięki bardzo dużej kolekcji gier, a także turniejom. Właściciel tego kasyna dobrze wie, że gracze lubią ze sobą rywalizować, właśnie dlatego całkiem często daje im taką opcję. Koniecznie zajrzyj na stronę kasyna i dowiedz się, co poleca. My przedstawimy poniżej najnowszy turniej, do którego wszyscy gracze bez wyjątku mogą się zapisać. Dowiedz się, na czym polega ten turniej i sam zdecyduj, czy jest to wydarzenie, w którym chciałbyś wziąć udział. Zapraszamy do lektury.

Na czym polega turniej Decydująca Runda w kasynie Loki?

Turniej Decydująca Runda w kasynie Loki jest jednym z najświeższych na tej stronie. Pojawił się dopiero dzisiaj, jest więc to idealny moment na to, aby zapisać się do tego turnieju. W rezultacie będzie miał dużo czasu na to, aby zdobyć wysoki wynik, a jak wiadomo, wysoki wynik oznacza również wysoką wygraną. Nie trać więc swojego cennego czasu, od razu bierz się do pracy, a nie będziesz tego żałował. Decydująca Runda rozpoczęła się od północy 31 sierpnia 2020 roku, a zakończy się 6 września 2020 roku. Masz więc prawie cały tydzień na to, aby zdobyć jak najwyższe wygrane, nie marnuj ani chwili.

Zasady turnieju Decydująca Runda w kasynie Loki

Decydująca Runda jest to typowy turniej, w którym korzysta się ze slotów, aby wygrać nagrody. Punkty można zdobywać, wpłacając zakład na dane gry. Nie liczą się wygrane, do ogólnego rozrachunku liczą się wyłącznie zakłady. Nie musisz więc czekać na swoje szczęście, do wygranej wystarczy Ci największa suma zakładów. Jednak musisz się postarać, ponieważ konkurencja nie śpi. Wystarczyło kilka godzin od rozpoczęcia turnieju, a w tabeli liderów już pojawiły się wysokie wyniki.

Kasyno nie ustaliło żadnego minimalnego zakładu, więc w tym aspekcie masz zupełną swobodę. Musisz jednak pamiętać, że nie możesz korzystać ze wszystkich gier w kasynie. Tylko wyselekcjonowana grupa z kasyna została wybrana do tego, aby brać udział w tym wydarzeniu. Koniecznie przejdź do strony tej promocji, aby się dowiedzieć, w co dokładnie możesz grać. Już teraz możemy powiedzieć, że większość tych gier jest bardzo nowoczesna, wyłącznie od znanych producentów. Dodatkowo grupa jest naprawdę duża, więc możesz z niej wybierać, możliwe, że wśród nich znajdują się Twoje ulubione pozycje.

W kasynie możesz wziąć udział w turnieju wyłącznie grając między innymi w: Gonzo’s Quest Megaways, The Wild Hatter, Mystery Reels, Wolf Gold, Roman Legion, Secrets of Atlantis, Great Rhino, Legacy of Egypt, Mega Joker, Narcos, Starburst, Book of Dead, Twin Spin, Dead or Alive 2, Gold King, Supreme Hot, Atlantis Thunder, Burning Diamonds, Grace of Cleopatra i wiele więcej. Jeśli jesteś początkującym, to możliwe, że nie zwróciłeś na to uwagi, ale wszystkie te sloty są wielkimi hitami, więc warto jest je sprawdzić, a ten turniej jest do tego motywacją.

Możliwe wygrane w turnieju Decydująca Runda

Pula nagród wynosząca 1 000 euro nie należy do największych, ale jest ona dość zacna. Dzięki niej aż 50 graczy powita dodatkową kwotę na swoich kontach. Pierwsza osoba zostanie nagrodzona specjalnie, ponieważ dostanie aż ¼ całego konkursu, czyli 250 euro. Następne miejsca to będzie 55 euro oraz 45 euro za trzecie miejsce. Następnie sumy te trochę się zmniejszają, gracze są nagradzani ze względu na to, ile mieli punktów. Warto ich nazbierać jak najwięcej, aby dostać wysoką nagrodę.