Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  thunderstruck2

  Thunderstruck 2

  By Magdalena
  23 stycznia, 2020
  Microgaming wypuściło już wiele kultowych gier, a wśród nich na zaszczytnym miejscu znajduje się Thunderstruck 2, czyli sławna, druga część gry Thunderstruck. Motyw nordyckich bogów sprawdza się bardzo dobrze oraz wciąż zaciekawia graczy, mimo że została ona stworzona prawie 10 lat temu. Wiele bonusów oraz duże wygrane są tym, co można znaleźć w Thunderstruck 2, wypróbuj ją już teraz.
  • Wiele bonusów
  • Ciekawy motyw
  • Możliwość wygrania dużej kwoty
  • Ekscytująca rozgrywka
  • Brak animacji oraz nowoczesnej grafiki

  Wprowadzenie do Thunderstruck 2

  Pewnie niewielu z graczy wciąż pamięta grę Thunderstruck, która została przedstawiona przez Microgaming w 2003 roku. Gra była kilkanaście lat temu bardzo popularna, dlatego w 2010 roku zdecydowano się na stworzenie jej kolejnej części. Slot został odnowiony, do jego dopracowania wykorzystano najnowsze technologie oraz szatę graficzną. W rezultacie nawet na obecne czasy Thunderstruck 2 prezentuje się nowocześnie oraz wciąż zachęca nowych graczy do skorzystania z niego. Jest to jedna z najpopularniejszych gier kasynowych, więc warto, abyś ją znał.

  Motywem Thunderstruck 2 są bogowie skandynawscy, ich atrybuty oraz miejsca, które są z nimi związane. Ze względu na popularność filmów z wykorzystaniem niektórych tych postaci, ich fani równie często korzystają ze slotu, aby ponownie móc zobaczyć ich na ekranie. Szata graficzna została przygotowana w ten sposób, że symbole wyglądają jak wykute z kamienia. Poszczególne postacie mają ładny design i można łatwo rozpoznać, który bóg pojawia się na ekranie. Doniosła muzyka sprawia, że klimat gry od razu przenosi gracza do zimnych krain, w których panują bogowie, co jest znaczącym plusem.

  Thunderstruck 2 oferuje swoim graczom aż 243 sposobów na wygraną, co oznacza, że wylosowanie wygrywającej kombinacji jest dość łatwe, a klastery pojawiają się dość często. Slot ma 5 bębnów oraz 3 rzędy, maksymalnie można zdobyć 5 symboli z jednym wizerunkiem i jest to najbardziej opłacalna sytuacja. Jeśli chodzi o zakłady, to najmniejszy możliwy to 30 centów, a największy to 15 dolarów. Istnieją gry, które oferują większą rozpiętość w przypadku zakładów, lecz możliwość oferowana przez Thunderstruck 2 jest dla wielu wystarczająca.

  Zakład można wybierać posługując się strzałką, która znajduje się na przycisku Bet. Została ona umieszczona w górnym prawym rogu, więc na początku możesz jej nie zauważyć. Jeśli chcesz zmienić zakład, po prostu przeciągnij biały okrąg w prawo lub lewo (w zależności czy chcesz zwiększać, czy zmniejszać stawkę) lub korzystaj z przycisków „+” i „-”. Aby zmienić wartość oraz ilość monet, musisz skorzystać z przycisku znajdującego się po lewej stronie w połowie ekranu. W tym wypadku również możesz korzystać z „+” i „-”, a także białego okręgu.

  Ze względu na to, że niektóre funkcje zostały umieszczone we wspomnianym przycisku, ekran wygląda dość estetycznie i wszystkie funkcje są widoczne dla użytkownika. Trzeba jednak uważać, ponieważ przycisk Spin nie znajduje się tak, jak zawsze na samym środku ekranu, lecz po prawej stronie i jest on kwadratowy. Zaraz obok niego znajduje się przycisk Auto Play, dzięki któremu możesz dłużej grać bez potrzeby ciągłego przyciskania Spin. Na samym środku jest okienko Win, które pokazuje ostatnie wygrane, następnie Bet, o którym już mówiliśmy, a na samym końcu Credits, czyli kwota, którą wciąż możesz wykorzystać w grze.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o liniach wygrywających, o symbolach oraz zasadach gry, wystarczy, że za pomocą myszki przeciągniesz ekran wraz z siatką w lewą stronę. Tym sposobem dostaniesz się do informacji na temat slotu. Nawigacja po slocie nie jest kłopotliwa, jest raczej bardzo intuicyjna, więc nawet początkujący dobrze sobie poradzą.

  Symbole w Thunderstruck 2

  W grze Thunderstruck 2 istnieją dwa rodzaje symboli. Pierwszą grupę stanowią symbole, które można bardzo często spotkać w kartach. Tak, jak zawsze, nie dają one graczom bardzo dużych wygranych. Wśród nich można znaleźć:

  • 9 i 10, symbole, które dają graczowi maksymalnie 100 monet. Jeśli uda Ci się wylosować 3 symbole z 9 lub 10, to dostaniesz 5 monet, a suma ta zostanie podwojona, kiedy wylosujesz 4 symbole.
  • Q i J zapewniają każdemu graczowi 125 monet za 5 symboli. Za 3 symbole karciane wygrana wynosi 7 monet, a za 4 – 15. Symbole muszą znajdować się w klasterze.
  • K i A to symbole, dzięki którym możesz zdobyć 150 monet, musisz jedynie wylosować 5 A lub K w klasterze. Już za 3 symbole dostaniesz 10 monet, a za 4 wygrana wynosi 20.

  Kolejną grupą są bogowie nordyccy oraz najpopularniejsze miejsca, w których przebywali. Wśród nich znajdują się:

  • Okręt jest najmniej wartościowanym symbolem wśród tych, które są oznaczone jako specjalne. Mimo to za 5 symboli można zdobyć aż 250 monet. Za 3 symbole wartość ta się oczywiście zmniejsza, wynosi 15 monet.
  • Pałac, do którego prowadzi droga z tęczy jest wart 300 monet w najlepszej sytuacji oraz 15 monet za 3 symbole, dokładnie tak, jak w przypadku okrętu.
  • Valkyrie to bogini, która ześle Ci aż 350 monet, więc wypatruj jej na ekranie swojego komputera. Już za 3 symbole zdobędziesz 20 monet.
  • Loki to kolejny z bogów na liście, a dzięki niemu zdobywasz 20 monet za 3 symbole oraz 400 monet za 5 symboli. Możesz również zdobyć 80 monet w przypadku, kiedy w klasterze znajdą się 4 wizerunki Lokiego.
  • Odin, jako potężny bóg nagradza wszystkich graczy 400 monetami, co jest bardzo dużą kwotą. Możesz też liczyć na 30 monet za minimalną liczbę symboli.
  • Thor to bez wątpienia najsilniejszy z bogów w grze Thunderstruck 2, w rezultacie gracze otrzymują aż 500 monet za 5 symboli i 30 monet za 3 symbole.
  • Wizerunek Thunderstruck II sprawia, że gracz może poczuć się szczęściarzem, ponieważ wylosowanie 5 symboli tego typu oznacza wygraną rzędu 1000 monet. Jest to bez wątpienia najwyższa wartość w grze.

  Bonusy w Thunderstruck 2

  Gra Thunderstruck 2 zapewnia swoim graczom bardzo ciekawe bonusy, których nie zabraknie podczas rozgrywki. Oto one:

  • Wild

  Symbol Thunderstruck, o którym już mówiliśmy, nie tylko gwarantuje dość wysoką wygraną, ale jeszcze działa jako Wild, czyli zastępuje brakujące do klastera symbole, więc zdobycie wygranej jest łatwiejsze. Poza tym ma on jeszcze jedną funkcją, a mianowicie podwaja wygraną.

  • Wildstorm

  Wildstorm to specjalna funkcja, która pojawia się zupełnie losowo. To właśnie dzięki niej cały bęben może stać się dużym Wildem. Wszystko zależy od szczęścia, a może się przytrafić, że wszystkie 5 bębnów stanie się Wildami, dzięki czemu masz szansę wygrać dodatkową gotówkę.

  • The Great Hall of Spins

  Darmowe spiny w Thunderstruck 2 zostały nazwane The Great Hall of Spins, ponieważ ich działanie jest dość skomplikowane. Jest kilka rodzajów darmowych spinów, a z każdym z nich dostajesz dodatkowe korzyści. Młot Thora sprawia, że masz okazję dostać się do rundy z darmowymi spinami. Wystarczy, że wylosujesz 3, 4 lub 5 młotów. Podczas pierwszego razu przyznane Ci zostaje 10 darmowych spinów, a dostajesz je od bogini Valkyrie. Dodatkowo wszystkie wygrane zostają pomnożone razy 5. Kiedy dostajesz się do rundy darmowych spinów po raz 5, zostaniesz nagrodzony przez Lokiego. Poza 15 darmowymi spinami dostajesz też dodatkowy symbol Wild Magic, który działa jako Wild.

  Jeśli grasz dostatecznie długo i po raz 10 natrafisz na co najmniej 3 młoty Thora, dostaniesz prezent od Odina. Prezent ten obejmuje 20 darmowych spinów oraz dodatkowy symbol, który ma wizerunek czarnego kruka. Symbol ten zamienia inne symbole w mnożniki, a dwa kruki na siatce oznaczają wygrane mnożone x6. Thor przygotował niespodziankę dla graczy, którym udało się dostać do rundy po raz 15. 25 darmowych spinów jest uzupełnione funkcją, która sprawia, że każda kolejna wygrana zwiększa mnożnik wygranej, a maksimum w tym wypadku wynosi x5.

  Podsumowanie Thunderstruck 2

  Thunderstruck 2 to niesamowita gra, która bardzo szybko przeniesie każdego gracza do ciekawego świata bogów nordyckich. Jednak to nie historia jest najważniejszą częścią, lecz to, że slot pozwala wygrywać naprawdę duże pieniądze. Podczas gry z pewnością nie będziesz się nudził, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe klastery, a także bonusy, w których można zdobyć nawet 25 darmowych spinów oraz dodatki.

  Data wydania Maj 2010
  Return to Player (RTP): 96,65%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania Microgaming
  Motyw gry Mitologia, bogowie nordyccy, atrybuty bogów
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 243
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.3/15
  Jackpot Nie
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 2 400 000 monet
  Maksymalna wygrana (monety): 2 400 000
  Funkcje bonusowe Darmowe spiny, Wildy, Zastępowanie symboli, Gra bonusowa
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots