Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  lucky neko

  Lucky Neko Gigablox

  By Magdalena
  14 lipca, 2020
  Lucky Neko Gigablox to zupełnie nowa gra od znanego producenta Yggdrasil. Przygotował on dla swoich graczy slot z nową mechaniką oraz ciekawymi bonusami. Osoby, które głównie szukają estetyki znajdą ją właśnie w Lucky Neko. Automat przeniesie Cię do dalekiej Japonii, jednak nie myśl, że to będzie typowy, oklepany motyw tego orientalnego kraju. Producent postanowił skupiać się na jednym wycinku tej bogatej kultury, a są to symbole szczęścia. Nie zawiodą się również osoby, które wymagają od automatu większych wygranych i możliwości zgarnięcia bardziej znaczących sum. Wszystkie detale dotyczące Lucky Neko poznasz w poniższym artykule, więc jeśli automat ten Cię zaintrygował, dowiedz się, co może Ci oferować.
  • Klimatyczny motyw
  • Gra idealnie wykonana graficznie
  • Łatwa obsługa automatu
  • Nieskomplikowany mechanizm działania
  • Piękna ścieżka dźwiękowa
  • Całkiem sporo bonusów do wygrania
  • Stosunkowo niski maksymalny zakład

  Jeśli szukasz czegoś nowego, ponieważ sprawdziłeś już większość gier i nie możesz znaleźć niczego, co mogłoby Cię zaskoczyć, spróbuj zagrać w Lucky Neko Gigablox. Możliwe, że jeszcze nie słyszałeś o tym slocie, ponieważ jest on zupełnie nowy na rynku, a w kasynach powoli pojawia się od 24 czerwca 2020 roku. Warto śledzić nowinki, ponieważ producenci obecnie są bardzo konkurencyjni, dlatego muszą się wysilać, aby zdobyć uwagę gracza.

  Ostatnio oczy większości graczy spoczywają na Yggdrasil, który jest właśnie dostawcą Lucky Neko Gigablox. To właśnie on stoi za mechanizmem dużych symboli pojawiających się losowo w trakcie gry. Yggdrasil nie jest producentem, który się obija, co można zobaczyć po jego kolekcji slotów. Z pewnością nie spotkasz automatu, który jest słaby pod względem graficznym lub mechanicznym. Jedyne, co można zarzucić temu producentowi, to powtarzalność, którą jednak można wybaczyć.

  Niektórzy uważają, że Lucky Neko Gigablox nie jest zbyt odkrywczy, ponieważ wykorzystano w nim mechanikę widoczną w innych slotach tego producenta, lecz prawdą jest to, że w prezentowana gra jest zupełnie inna od pozostałych i zaraz dowiesz się, dlaczego. Po pierwsze, motyw tego slotu jest jednym z ciekawszych, jaki w ostatnim czasie odkryliśmy. Po rozpoczęciu gry, symbole w automacie mogą niczego Ci nie przypominać (chyba że pochodzisz z Japonii) i nie mieć zbyt dużo sensu, lecz spieszymy z wyjaśnieniem.

  Zaraz przed pojawieniem się siatki na ekranie, zobaczysz tradycyjny, japoński dom, a w niektórych oknach pali się światło. Po chwili zostaniesz przeniesiony właśnie do tej części ze światłami, ponieważ za oknami mieści się typowy, japoński sklep z pamiątkami. Większość elementów w grze jest zrobionych z drewna. Po prawej stronie będziesz mógł zauważyć ręczniki lub zwoje materiału, drzewko bonsai, szklanki oraz czajnik na gazie, w którym gotuje się woda (wiemy to dzięki parze wydobywającej się z otworu).

  Na dole znajduje się wielki kot szczęścia z uniesioną łapką. Znajdziesz go również pośród symboli i rzeczywiście przynosi on szczęście, ponieważ występuje jako symbol wild. Po lewej stronie od siatki widać serię tradycyjnych lalek, jednak z nich, ta największa, znajduje się w specjalnej szklanej szafce. Sama siatka przypomina witrynę sklepową lub rodzaj półki. Większość symboli przypomina czegoś w rodzaju nieprzezroczystych pudełek lub słojów z pięknymi wzorami, które oczywiście nawiązują do japońskiej kultury.

  Przechodzimy teraz do najważniejszej części slotu, czyli jego głównych symboli. Są to specjalne lalki Daruma, które zostały zainspirowane przez postać Bodhidarmy, czyli założyciela buddyzmu zen. Był to mnich, który według legendy nie miał kończyn, ale miał za to bardzo krzaczastą brodę oraz brwi. Dodatkowo miał zawzięty wyraz twarzy, który świadczy o determinacji. Właśnie w taki sposób prezentują się te lalki, są one okrągłe i właśnie takie zobaczysz w slocie. Lalki można spotkać w różnych kolorach, a każdy z nich ma trochę inne znaczenie, lecz wszystkie lalki mają jeden cel, a jest nim przyniesienie szczęścia ich właścicielom i osiągnięcie danego celu.

  Japończycy często kupują sobie lalkę Darumę, kiedy mierzą się z pewnym zadaniem, na przykład mają egzaminy lub aby przynieść szczęście na cały rok (dlatego wiele z nich kupuje się w Nowy Rok lub w urodziny). W grze zobaczysz też typowe, duże oczy, które po zakupie często są puste, a maluje je sama zainteresowana osoba, aby figurka rzeczywiście przyniosła szczęście. Motyw tej gry jest więc bardzo oryginalny i rzadko spotykany. Granie sprawi Ci przyjemność tym bardziej, jeśli interesujesz się kulturą japońską. Ciekawy motyw wykorzystano również w przycisku uruchamiającym. Bezpośrednio pod nim znajdują się banknoty japońskie. Jest to kolejny symbol szczęścia, na który natrafisz w grze.

  Warto zwrócić uwagę na przepiękną grafikę, jest ona oparta na animacjach wysokiej jakości. Wszystkie przedmioty wyglądają jak prawdziwe. Dodatkowym atutem slotu są efekty. Kiedy wybierasz przycisk uruchamiający, aby rozpocząć grę, wszystko zaczyna się trząść, jakbyś wywołał trzęsienie ziemi. Jest to bardzo realistycznie wykonane, a trzęsienie ziemi nie przestaje aż do momentu, kiedy bębny ucichną. Słychać również stukanie szklanych butelek oraz drewnianych przedmiotów. Kiedy uda Ci się zdobyć klaster, wybrane symbole palą się żywym ogniem, co wygląda bardzo ciekawie.

  Warto również powiedzieć kilka słów o samej ścieżce dźwiękowej. Wspominaliśmy już, że podczas gry słychać trzęsące się butelki i inne figurki. Kiedy jednak bębny się nie poruszają, usłyszysz tradycyjną, spokojną muzykę japońską, od czasu do czasu  przerywaną kobiecym głosem. Automat ten jest ogólnie świetnie wykonany, widać, że producent postarał się w każdym aspekcie, aby utworzyć wysokiej jakości maszynę hazardową. Warto dodać, że podczas rundy bonusowej gracz zostaje przeniesiony do ogrodu japońskiego, który prawdopodobnie znajduje się przed domem lub świątynią. Widać w nim drzewa pokryte kwiatami wiśni, pięknie ułożone klomby oraz sterty pieniędzy, na których siedzi szczęśliwy kot. Cała siatka jest też większa i opatrzona kolumnami.

  W kwestiach technicznych, możesz przygotować się na grę w dość niestandardowym ułożeniu, ponieważ będzie brać w nim udział 6 bębnów i 4 rzędy symboli, czyli trochę więcej niż zazwyczaj. Ciekawe jest to, że rzędy powiększają się w rundach bonusowych, możesz więc liczyć nawet na 8 rzędów symboli. Linii wygrywających w normalnym trybie jest 40, co jest już całkiem dużą liczbą, jednak w rundzie bonusowe będzie ich aż 85, więc stawka będzie w tym przypadku więcej niż podwojona.

  Stopa zwrotu tego slotu znajduje się na poziomie 96,4%, co nie jest najwyższą wartością, ale jest wystarczająco wysoka na to, aby liczyć na wygrane na poziomie. Średnia wariancja podpowiada nam, że pojedyncze wygrane nie będą bardzo wysokie, ale również nie takie niskie, ich pojawianie się na ekranie będzie również dość częste. Jako zakład możesz postawić minimalną stawkę o wartości 0,08 danej waluty. Jeśli wolisz większe liczby, to możesz maksymalnie postawić 100 danej waluty, co może być uznawane za dość niską opcję. Z pewnością jednak ucieszy Cię to, że w grze można wygrać aż 7 000 x stawka gracza. Jest to całkiem spora propozycja, jednak wiadomo, że maksymalna wygrana nie pojawia się bardzo często.

  Symbole w automacie Lucky Neko

  Warto pochwalić producenta ze względu na jego pomysłowość w przypadku symboli w grze Lucky Neko. Oficjalnie nie znajdziesz wśród nich symboli karciane i są one wyłącznie związane ze sklepem oraz z lalkami, ale tak naprawdę wspomniane przez nas nieprzezroczyste pudełka mają na sobie odpowiednie symbole karciane i można je rozpoznać. Ze względu na obecność 6 bębnów, gra maksymalnie nagradza za klaster z sześcioma symbolami, a najmniej za kombinację z trzema symbolami. Poniżej dowiesz się więcej informacji na temat wypłat i wartości poszczególnych symboli:

  • Słoik/pudełko ze znaczkiem trefl, dzwonek, wino i serce mają dokładnie taką samą wartość i jest ona dość niska. Za 3 symbole dostaniesz 12,50 danej waluty, a za 6 symboli wygrana będzie wynosić 250 danej waluty.
  • Lalka fioletowa i zielona tworzą kolejną grupę, są one trochę bardziej wartościowe. Już za 3 lalki w klasterze otrzymasz 25 danej waluty. W przypadku 6 lalek w kombinacji wygraną będzie już 500 danej waluty.
  • Pomarańczowa lalka wypłaca 37,5 danej waluty za najmniejszą liczbę symboli w klasterze. Maksymalnie możesz zdobyć 550 danej waluty.
  • Czerwona lalka jest najpotężniejsza i mimo że za 3 z nich dostaniesz 37,5 danej waluty, czyli tyle samo, ile za poprzedni symbol, to już za 6 nagrodą będzie aż 800 danej waluty.

  Slot Lucky Neko nie jest trudny w opanowaniu. Na początku możesz być trochę zdziwiony, ponieważ wiele dzieje się na ekranie, ale szybko zauważysz, że wszystkie przyciski są odpowiednio porozkładane i to w taki sposób, że można je szybko zidentyfikować. Na środku masz duży przycisk ze strzałką, który uruchamia grę. Przypomina on dzwonek w sklepie, jest on powiązany z motywem. Po jego prawej stronie znajduje się przycisk autoplay, a po lewej ustawienie maksymalnego zakładu.

  Po lewej stronie dalej znajdują się najważniejsze przyciski. Z pomocą pierwszego z nich ustawia się odpowiedni zakład, jaki Ci najbardziej odpowiada. Następny przycisk pozwala na wybranie wartości pojedynczej monety, jest to bardzo ważna wartość, więc dobrze się zastanów, którą opcję wybierasz. Na końcu widzisz, ile linii wygrywających jest aktywnych. Zaraz obok tego przycisku znajdują się klawisze funkcyjne. Z jednym z nich musisz zapoznać się jeszcze przed grą, nawet tą darmową. Mówimy tutaj o „i”, w którym są ukryte wszystkie reguły na temat tej gry. Po prawej stronie z kolei masz dostęp do informacji na temat Twoich wszystkich środków.

  Bonusy w slocie Lucky Neko

  Lucky Neko to nowoczesny slot, w którym znajdziesz kilka ciekawych bonusów. Gra sama w sobie jest bardzo interesująca, a dodatkowe promocje tworzą ją jeszcze bardziej ciekawą. Poniżej znajdziesz wytłumaczenie ich wszystkich, abyś wiedział, na co się przygotować i z czego będziesz mógł skorzystać.

  • Gigabloxy

  Gigabloxy są specjalnymi symbolami, które są większe niż normalne kostki. Mogą one zajmować od 2 x 2 symbolu do nawet 4 x 4 symboli. To właśnie dzięki nim łatwiej jest wylosować klaster. W każdym spinie pojawiają się zupełnie losowe gigabloxy.

  • Darmowe spiny

  Na darmowe spiny możesz liczyć po wylosowaniu co najmniej 5 symboli przedstawiających kota z napisem Free Spins. Każdy pojedynczy symbol jest darmowym spinem, więc w zależności od tego, ile wylosujesz, tyle ich dostaniesz. Jeśli uda Ci się wylosować ten symbol podczas rundy darmowych spinów, dodatkowo dostaniesz więcej obrotów za darmo. Warto dodać, że podczas tej rundy gigabloxy mogą przyjąć postać nawet 6 x 6 zwykłych symboli. To właśnie również w tej rundzie siatka zmienia się na 6 x 8, a do tego nie ma już 40 linii wygrywających, jest ich aż 85.

  • Mnożnik

  Mnożnik pojawia się w rundzie darmowych spinów. W każdym spinie jeden z symboli staje się symbolem błogosławionym. To właśnie dzięki niemu wygrana w tym spinie zostaje powiększona o mnożnik o wartości x 5.

  • Wild

  W grze funkcjonuje symbol Wild, który przedstawia szczęśliwego, złotego kota. Ma on za zadanie zastępować wszystkie symbole, aby utworzyć odpowiedni klaster. Nie może on jedynie zastąpić symboli specjalnych.

  Podsumowanie maszyny Lucky Neko

  Lucky Neko to nowoczesny slot, który opowiada o pewnej części kultury japońskiej. Lalki Doruma to bardzo ciekawy motyw, który został przez tego producenta wzorowo zrealizowany. Graczom podoba się piękna grafika oraz połączenie kolorów. Ma się wrażenie, że jest się częścią pewnego filmu animowanego, który został wykonany z dużym rozmachem. Lucky Neko ma wiele zalet, a wśród nich można również wymienić przyjemną dla ucha ścieżkę dźwiękową, całkiem sporo różnego rodzaju bonusów oraz możliwość zdobycia wysokiej nagrody, która wynosi prawie 7 000 razy stawka gracza. Wiele slotów zatrzymuje się w maksymalnej wygranej o wiele niżej, więc w tym wypadku masz okazję zdobyć całkiem sporo.

  Warto dodać, że prezentowana gra dobrze działa na wszystkich urządzeniach. Wielbiciele gry na komputerze, na tabletach oraz na telefonach, wszyscy oni powinni być zadowoleni. Lucky Neko zachowuje wysoką jakość grafiki w każdym przypadku. Przenieś się więc do klimatycznego sklepu japońskiego, w którym grzeje się woda na zieloną herbatę i do tego możesz zdobyć różnego rodzaju figurki, w tym lalki Doruma. Mamy pewność, że podczas gry nie będziesz się nudził.

  Data wydania 24 czerwiec 2020 rok
  Return to Player (RTP): 96,4%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania Yggdrasil
  Motyw gry agent, misja, szalony profesor, bomby
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 40
  Liczba bębnów: 6
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.08/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 6 953 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 6 950 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe darmowe spiny, mnożnik, poszerzające się rzędy symboli, mega symbole
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots