Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  Ozzy Osbourne

  By Magdalena
  13 lipca, 2020
  Slot Ozzy Osbourne to gra, którą musisz spróbować chociaż raz. Ma ona bardzo ciekawy motyw, a do tego jest ona naszpikowana bonusami, o których gracz może sam decydować. Slot jest dobry pod każdym aspektem, a szczególnie pod względem graficznym oraz muzycznym. Nie należy również zapominać o klimacie, który tworzy automat i bardzo szybko przenosi gracza do swojego świata. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące tego automatu, zapoznaj się z nimi, a będziesz wiedział, czy rzeczywiście warto jest zagrać w slot Ozzy Osbourne.
  • Bardzo dopracowana grafika
  • Klimatyczna i mroczna atmosfera
  • Wiele różnorodnych bonusów
  • Dość wysoka stopa zwrotu pieniędzy
  • Łatwa nawigacja po slocie
  • Interesujący motyw i jego wykonanie
  • Budująca napięcie muzyka
  • Niezbyt duża największa wygrana

  Recenzja slotu Ozzy Osbourne

  Ozzy Osbourne to slot dość niezwykły, a ta niezwykłość jest mu zagwarantowana dzięki nietypowemu motywowi. Automat ten skupia się na ekscentrycznej gwieździe rocka, którą jest właśnie tytułowy Ozzy Osbourne. Automat jest niezłą gratką dla wielbicieli tego muzyka, który został pokazany w slocie w wersji animowanej, lecz całkiem realistycznej. Jeśli nie znasz Ozzy Osbourna, to slot ten może Cię zaznajomić z jego postacią, nawet za dobrze.

  Główna postać tego automatu znana jest z dość ekscentrycznego zachowania na scenie oraz dość ciemnych utworów z mrocznymi tekstami. Klimat w automacie jest budowany właściwie już od samego początku, nawet przed rozpoczęciem gry. Zostajemy przywitani przeraźliwie wiejącym wiatrem oraz upiornie grającym fortepianem, a dźwięki wydobywające się z tego instrumentu przypominają najstraszniejsze horrory. Oczom graczy ukazuje się ciemny las oraz tron, na którym siedzi nie kto inny, jak sam Ozzy Osbourne. Jest on ubrany w płaszcz zrobiony z piór kruków, a wszystkie te elementy dają bardzo upiorne wrażenie.

  Po kilku sekundach gracz zostaje przeniesiony do ekranu z symbolami. Wciąż w tle można usłyszeć świszczący wiatr, a od czasu do czasu wycie wilków oraz inne przeraźliwe odgłosy. Wiatr jest tak realistyczny, że po kilku minutach sam zaczynasz się zastanawiać, czy to nie zza Twojego okna i autentycznie robi Ci się zimno. Jednak możesz się pożegnać z upiornymi odgłosami, kiedy już zaczniesz grać. W tym momencie zaczyna grać muzyka skomponowana przez Ozzy Osbourna, wraz ze słowami. W rezultacie podczas gry możesz również miło spędzić czas przy muzyce swojego idola. Kiedy uda Ci się zdobyć klaster, usłyszysz gitarowe riffy, które z pewnością zadowolą fanów rocka. Pod względem muzycznym producent sprawdził się znakomicie.

  Gracze nie mogą również narzekać na kwestię graficzną. Tło wpasowuje się w klimat, jest ciemne i przerażające. Po obu stronach siatki widać dwa wielkie statuy nietoperzy. Nad nimi znajdują się dwa kamienie, które uruchamiają się w trakcie gry bonusowej, więcej o nich dowiesz się trochę później. Wszystkie symbole są związane z samą osobą Ozzy Osbourna, a te najlepiej opłacalne są nim samym w różnych pozach. Jest on odwzorowany poprawnie, fani od razu mogą go poznać. Symbole, jak i przyciski automatu są jasne, odróżniają się na ciemnym tle, co jest dobrym zabiegiem.

  Slot Ozzy Osbourne przyszedłna świat w 2019 roku, a dokładnie pod jego koniec, czyli 21 listopada. Jego producentem jest jeden z najbardziej znanych dostawców na całym świecie, NetEnt Entertainment. Jest on znany z tego, że jego automaty są oryginalne i dobre pod względem graficznym i muzycznym, czego przykładem jest właśnie Ozzy Osbourne. Producentowi udało się ciekawie przelać znaną postać na slot, wiele osób komplementuje go i my także uważamy, że jest niewiele automatów, które mogą prześcignąć tę maszyną hazardową pod względem klimatu.

  Siatka slotu jest dość klasyczna, przedstawia się w formie 5 x 3, ma więc 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Z kolei linii wygrywających jest 20, co nie jest małym wynikiem, chociaż nie największym. Średnia zmienność sprawia, że w większości wygrane będą dość małe, ale częste, czasem poczekasz trochę na wygraną, ale może być ona większa. RTP slotu, czyli stopa zwrotu gracza stoi na poziomie 96,67%, co jest wynikiem większym niż standardowy. Cieszy to graczy, ponieważ tylko niewiele ponad 3% wszystkich środków jest zachowywane przez automat.

  Jest to zupełnie nowoczesny slot, który bez trudu będzie działał nie tylko na komputerze, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych, bez względu na ich wielkość ekranu. Ze spokojem możesz więc grać z pomocą telefonu lub tabletu, odtworzysz go również w wielu oprogramowaniach. Najmniejszą stawką, jaką użyjesz w slocie jest 0.2, największą z kolei jest 100. Ozzy Osbourne jest dostępny w wersji demo, więc nie musisz od razu wydawać na niego pieniędzy. Automat nie jest wyposażony w jackpota, największą sumą, jaką możesz wygrać jest 2 500 x Twoja stawka.

  Bonusy w slocie Ozzy Osbourne

  Większość symboli w automacie Ozzy Osbourne jest ściśle związana z motywem tej maszyny hazardowej, nie spotkasz więc typowych symboli karcianych, które mogły się już niektórym znudzić. Masz za to dobrze wykonane atrybuty, które mogą kojarzyć się z główną postacią. Symboli nie ma zbyt wiele, więc nawet początkujący mogą łatwo je rozpoznać. Poniżej przedstawiamy wszystkie symbole i ich wartości. Warto wiedzieć, że gracz jest nagradzany za klaster złożony z minimalnie 3 symboli, 4 i maksymalnie 5 symboli.

  • Zielony krzyż oraz niebieska róża stoją na samym końcu wartości w slocie i możesz się po nich spodziewać takich samych wypłat. Maksymalnie dostaniesz za nie 100 monet oraz 10 monet za klaster złożony z 3 symboli.
  • Czaszka z koroną oraz kruk z łańcuszkiem w dziobie na tle czerwonego serca to symbole, które są drugie w kolejne wartości. Jeśli uda Ci się trafić z 5 krukami lub czaszkami, automatycznie zdobędziesz 150 monet. Za 3 symbole w kombinacji uzyskasz 15 monet.
  • Ozzy Osbourne na niebieskim tle z palcem wskazującym na gracza sprawi, że możesz zdobyć nawet 250 punktów, oczywiście za maksymalną liczbę symboli w klasterze. Za 3 symbole wygrana zmniejszy się do 20 punktów.
  • Wizerunek Ozzy Osbourna trzymający laską z czaszką jest bardziej wartościowany i sprawi, że dostaniesz aż 300 monet za 5 symboli w klasterze oraz 30 monet za minimalną liczbę wizerunków Osbourna w kombinacji.
  • Krzyczący Ozzy Osbourne na pomarańczowym tle daje aż 400 monet, jeśli uda Ci się trafić 5 takich samych, jeśli będą to 3 symbole, to dostaniesz nagrodę o wartości 40 monet.
  • Najpopularniejszy wizerunek Ozzy Osbourna, który przedstawia jego odgryzającego głowę nietoperzowi jest warty aż 1 000 monet. Zdobędziesz je, jeśli trafisz na 5 z nich w kombinacji. Już 3 dadzą Ci aż 100 monet.

  Zapoznałeś się już ze wszystkimi symbolami w automacie, teraz czas na nawigację. Jeśli pierwszy raz korzystasz z tego slota, to możesz nie wiedzieć, że to właśnie środkowy, okrągły przycisk ze strzałkami rozpoczyna nową rundę gry. Kiedy przygotowujesz się do dłuższej rozgrywki, warto zainteresować się przyciskiem obok, czyli autoplay. Możesz ustawić go tak, że symbole nie przestaną wirować przez kilka rund z kolei. Warto wiedzieć, że ułożenie menu w maszynie jest dość klasyczne, większość przycisków znajduje się pod siatką z symbolami.

  Autoplay znajduje się po lewej stronie przycisku uruchamiającego, a po prawej stronie znajdziesz przycisk Max Bet. Patrząc dalej na prawo, zobaczysz coin value, czyli wartość pojedynczej monety, którą możesz zmienić. Na samym brzegu znajduje się okienko coins, czyli wszystkimi środkami, jakie masz do grania. Na lewo od przycisku uruchamiającego masz poziomy zakładu, które możesz zmieniać z pomocą plusa i minusa. Zwiększenie poziomu automatycznie oznacza zwiększenie zakładu. Najważniejszy przycisk znajduje się kolejno, przedstawia on „i”. To właśnie po jego wybraniu znajdziesz wszystkie informacje na temat symboli oraz dodatkowych bonusów, więc jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, koniecznie go wybierz.

  Bonusy w slocie Ozzy Osbourne

  Ten nowoczesny slot ma kilka ciekawych bonusów, które zostały ułożone w podobnej formie. Jeśli szczęście będzie Ci sprzyjało, to możliwe, że uda Ci się wylosować coś bardzo korzystnego. Na początku bonusy w tej grze mogą być trochę skomplikowane, ale już po kilku rundach będziesz wiedzieć, czego możesz się spodziewać.

  • Bonus Bet

  Jeśli szczególnie zależy Ci na dodatkowych bonusach, Bonus Bet to przycisk, który powinieneś wcisnąć. Znajduje się on po prawej stronie. Automatycznie za każdy spin będziesz płacić 40 monet, ale za to o wiele częściej będą pojawiać się symbole bonusowe i możesz liczyć na większy mnożnik. W każdej chwili możesz również niego zrezygnować.

  • Wild

  Nietoperz jest symbolem Wild, może on zastąpić każdy inny symbol, jeśli brakuje Ci jednego do pełnego klastera. Niestety nie może zastąpić scattera.

  • Scatter i darmowe spiny

  Scatter to czerwony symbol. Jeśli wylosujesz 3 symbole tego typu, to zostaniesz nagrodzony 4 darmowymi spinami. Jeśli przedtem wcisnąłeś przycisk Bonus Bet, to dostaniesz 5 darmowych spinów. Po każdym spinie włącza się funkcja Charge Up, o której zaraz powiemy.

  • Charge Up

  Jeśli symbol scatter pojawi się na ekranie dwa razy, to zostaniesz przeniesiony do bonusu Charge Up. Są to właśnie te dwa kamienie na samej górze ekranu. Wtedy otwierają się i masz puste miejsce po prawej i po lewej stronie. Funkcja ta działa tak, że najpierw po lewej stronie zostaje wylosowany dany symbol. Po prawej stronie zostaje wylosowany bonus, który będzie z tym symbolem związany. Oto, jakich bonusów możesz się spodziewać:

  – Moneta. Jeśli po prawej stronie pojawi się moneta, to po respinie pojawi się on w liczbie 3 na ekranie, więc zdobędziesz minimalną sumę za niego.

  – Mnożnik. Możesz wygrać mnożnik danego symbolu, a do wygrania jest x 2 i x 3, chyba że wybierzesz Bonus Bet, to możesz liczyć na mnożnik x 5 i x 7.

  – Wild. Symbol pokazany po lewej stronie staje się dodatkowym Wildem na jeden respin, więc masz większe szanse na nagrodę.

  – Upgrade. Wylosowany symbol zmienia się w symbol, który jest wartościowo większy od niego o 1 poziom. Wszystkie symbole po respinie się zmieniają, więc więcej wygrasz.

  – Respin. Na respin możesz liczyć wtedy, kiedy po lewej stronie wylosujesz symbol scatter. Wtedy również zostaną Ci przyznane darmowe spiny.

  Podsumowanie slotu Ozzy Osbourne

  Ozzy Osbourne to niezwykle ciekawy automat, który każdy, nawet jeśli nie jesteś fanem tego muzyka, musi spróbować. Jest on piękny wizualnie i świetny pod względem muzycznym. Poza tym jest on wyposażony w niezwykle interesujące bonusy, które mogą ożywić każdą grę. W ciągu kilku sekund możesz przenieść się do dziwnego i mrocznego świata, który może Cię dość sowicie wynagrodzić. Sprawdź grę w wersji demo i sam zobacz, czy jest warta świeczki.

  Data wydania 21 listopad 2019 rok
  Return to Player (RTP): 96,67%
  Poziom volatility Średnia
  Dostawca oprogramowania NetEnt
  Motyw gry Ozzy Osbourne, rock, muzyk, mroczny klimat
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 20
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.2/100
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 2 500 x zakład monet
  Maksymalna wygrana (monety): 2 500 x zakład gracza
  Funkcje bonusowe Mnożnik, darmowe spiny, Charge Up, respin,
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots