Wielkie pieniądze do rozdania w Betsson

Autorstwa Magdalena
2 marca, 2021
Obecnie większość wydarzeń w kasynach online dotyczy slotów, miło więc jest nam zobaczyć całkiem duże wydarzenie, które zostało zorganizowane z udziałem gier na żywo. Wielbiciele tego typu gier w końcu mogą poszaleć i to w jednym z najlepszych kasyn na rynku, a jest nim Betsson. Wiele razy wspominaliśmy już o tej stronie i to nie bez powodu, ponieważ jest to bezpieczne kasyno, a na dodatek jeden z najlepszych organizatorów ekscytujących wydarzeń. W tym artykule chcemy opowiedzieć trochę o najświeższym turnieju, który rozpoczął się dopiero dzisiaj, a już ma dziesiątki uczestników konkurujących o najwyższe nagrody w tym wydarzeniu. Zapraszamy więc do lektury.

Turniej na żywo w kasynie online Betsson

Jeśli masz chrapkę na naprawdę duże wydarzenie, w którym wygrana jest równie duża, zdecyduj się na wzięcie udziału w najnowszym turnieju w Betsson. Toczy się on wyłącznie wokół gier na żywo, więc jeśli Ci mało turniejów z ich udziałem, to wydarzenie okaże się idealne. Rzeczywiście ostatnio gracze mogli nie mieć okazji rywalizować w grach na żywo, ale na szczęście Betsson postanowił naprawić tę sytuację i przygotował naprawdę godne podziwu wydarzenie, więc tym bardziej warto jest w nim wziąć udział.

Jak rywalizować w najnowszym turnieju w Betsson

Turniej z grami na żywo w Betsson zaczyna się od dzisiaj, więc jeśli chcesz wziąć w nim udział, jest to najlepszy czas na zebranie jak największej ilości punktów. Im wcześniej zaczniesz, tym większe masz szanse, więc nie trać ani chwili. Dla spóźnialskich jest jednak kolejna szansa, ponieważ turniej został podzielony na dwie części. Podczas gry pierwsza z nich rozpoczyna się 28 lutego 2021 roku i kończy się 7 marca 2021 roku, to kolejna część turnieju rozpoczyna się już tego samego dnia i będzie trwać aż do 14 marca.

Mamy więc całe dwa tygodnie na zabawę, zbieranie punktów i wygrywanie wysokich kwot. Do tego warto wiedzieć, że to wydarzenie nie ma żadnych skomplikowanych zasad. Tak naprawdę to robisz to, co robiłbyś normalnie, czyli logujesz się na stronę (lub rejestrujesz w kasynie, jeśli jeszcze nie masz konta) i następnie włączasz jedną z gier, które biorą udział w tym wydarzeniu. W grze pojawi się informacja o tym, że jak chcesz, możesz wziąć udział w nowym turnieju, a Twoim zadaniem jest potwierdzenie tego, że od tego momentu jesteś nowym uczestnikiem.

W obu częściach tego turnieju biorą udział wybrane gry na żywo. Wśród nich jest ruletka, blackjack, bakarat (różne wersje tych gier), a także gry typu show, które są szczególnie popularne. Pełna lista tych gier jest dostępna dla osób, które zapisują się do turnieju. Jest ich wystarczająco dużo, aby zapełnić wiele dni gry, więc z pewnością będziesz miał z czego wybierać. Należy jednak pamiętać, że chętnych graczy obowiązują pewne zasady, a najważniejszą jest to, że minimalny zakład to 0,90 zł na każdą rundę. Jeśli zdecydujesz się na mniej, to niestety taka runda nie zostanie zaliczona.

Kto wygrywa turniej na żywo w kasynie online Betsson

Zasada jest taka, że wszyscy uczestnicy podczas trwania turnieju zbierają punkty. Każde wygrane 4,50 zł, to 1 punkt. Wiadomo, że każdy punkt przybliża graczy do największej wygranej, więc warto jest ich zdobyć jak najwięcej. W każdej części tego turnieju zostanie rozdane szczęśliwym graczom dokładnie 67 500 zł. Masz szansę wygrać dwa razy, a tak duża kwota dostanie się w ręce wyłącznie najlepszych graczy, którzy są na szczycie tabeli. Zbieraj więc punkty, a następnie ciesz się nagrodą.