Święta z kasynem Vulkan Vegas

Autorstwa Magdalena
16 grudnia, 2020
Vulkan Vegas na co dzień rozpieszcza swoich graczy, więc nietrudno się domyślić, że podczas świąt będzie podobnie. Vulkan Vegas w tej kwestii bardzo się postarał, ponieważ przygotował kilka wydarzeń związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Są one na tyle interesujące, że trudno jest obok nich przejść bezwiednie. Poniżej postaramy przybliżyć wszystkie informacje na temat dostępnych turniejów oraz wydarzeń w kasynie online Vulkan Vegas. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o samym kasynie, to warto jest przeczytać recenzję na naszej stronie, opisaliśmy w niej wszystko, co może być potrzebne przyszłemu graczowi. Zapraszamy do lektury.

Christmas Gift Rush Tournament

Nowy turniej w kasynie online Vulkan Vegas nazywa się Christmas Gift Rush i jest organizowana wraz z popularnym producentem o nazwie Habanero. Doświadczeni gracze mogą kojarzyć tego dostawcę ze względu na fascynujące gry oraz ciekawe pomysły na nie. Jeśli nie znasz pozycji od Habanero, nie musisz się przejmować. Możemy zapewnić Cię o naprawdę wysokiej jakości maszyn od tego producenta i w końcu masz okazję na ich wypróbowanie.

Turniej rozpoczął się już kilka dni temu i jest on specjalnie podzielony na mniejsze konkursy. Ominęły nas dwa z nich, ale nic straconego, ponieważ można wciąż wziąć udział w trzech mniejszych konkursach, a w każdym z nich można wygrać 2 000 euro, więc szkoda, aby taka okazja przeszła nam koło nosa. Dzisiejszy turniej, który przypada na 16 grudnia jest zależny od tego, jaki jest stosunek gracza w przypadku zakładu do wygranej. Oczywiście im większy, tym więcej punktów gracz dostaje. Z kolei na kolejny dzień najważniejszą informacją będzie obrót.

Najważniejsze informacje na temat Christmas Gift Rush Tournament

Wszyscy gracze muszą pamiętać, że każdy spin powinien mieć wartość co najmniej 0.20 euro. Ważną informacją jest również to, że wszystkie gry od Habanero biorą udział w tym turnieju, nie można jedynie grać w gry stołowe oraz pokera wideo. Oznacza to, że możesz grać między innymi w: Queen of Queens, Indian Cash Catcher, Roman Empire, The Dragon Castle, Haunted House, Colossal Gems, Lucky Fortune Cat oraz w tytułową grę, czyli Christmas Gift Rush i w wiele więcej gier. Zabawa będzie trwała do 20 grudnia.

The Yggdrasil Christmas Campaign

Kolejnym wydarzeniem, w którym koniecznie trzeba wziąć udział jest The Yggdrasil Christmas Campaign. Jest to kolejny turniej, który również składa się na kilka mniejszych i tym razem do tego wydarzenia włącza się dostawca o nazwie Yggdrasil. Ten również jest bardzo popularny wśród graczy, ponieważ jego gry są zawsze nowoczesne i pełne ekscytujących bonusów.

Na początku, od 14 grudnia do 20 grudnia można znaleźć prezenty pod choinką. Zadanie polega na zakładaniu się w wybranych grach i czekanie na pojawienie się nagrody, wybierając jeden z pakunków. Na ten turniej Vulkan Vegas przeznacza aż 50 000 euro, więc zastanów się dwa razy, czy nie chcesz spróbować swoich sił.

Możesz myśleć, że ta suma jest wysoka, jednak od 21 grudnia możesz się spodziewać turnieju, w którym można wygrać nawet 70 000 euro. Zabawa trwa do 28 grudnia i polega na graniu w wybrane przez kasyno gry. Nie ma w nich minimalnego zakładu, więc można zagrać w ten sposób, jaki chcesz. Chcemy tylko przypomnieć, że kilka dni później będzie organizowany turniej Merry Mission, a następnie Prize Drop, które gwarantują jeszcze większe nagrody.