Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  yggdrasil

  Yggdrasil Gaming

  By Magdalena
  16 lipca, 2020
  Doświadczonemu graczowi nie trzeba przedstawiać Yggdrasil, ponieważ jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych producentów gier hazardowych na rynku. Początkujący mogą go jeszcze niezbyt dobrze znać i właśnie dla takich osób przygotowaliśmy naszą recenzję. Znajdziesz w niej wszystkie informacje na temat producenta, jego gier, najbardziej popularne pozycje do sprawdzenia przez nowych graczy. Przeczytasz również jego historię oraz co wyróżnia gry Yggdrasil na tle innych pozycji na rynku. Możliwe, że właśnie w kolekcji tego dostawcy znajdziesz swoje ulubione gry, sam sprawdź i zdecyduj, czy specyficzny styl Yggdrasil Ci odpowiada. Zapraszamy do lektury.

  Kim jest grupa Yggdrasil

  Yggdrasil to jedna z największych niespodzianek na rynku hazardowym. Jest to bardzo młoda grupa, która w ekspresowym tempie zyskała wielką popularność. Eksperci się temu nie dziwią, ponieważ Ygddrasil w pełni zasługuje na wszystkie pochwały oraz na swoją popularność. Grupa ta powstała w 2013 roku, co czyni ją jednym z najmłodszych producentów, którzy odnieśli zawrotny i ogólnoświatowy sukces w grach hazardowych. Patrząc na innych dostawców, ich sława raczej zajęła im trochę więcej czasu. W przypadku Yggdrasil już w pierwszych miesiącach istnienia na rynku udowodnili, że należy się z nimi liczyć.

  Oczywiście taki zawodnik nie mógł przejść obojętnie wobec kasyn online. Obecnie znajduje się on w praktycznie wszystkich większych i mniejszych kasynach online, gracze mogą spróbować gier od Yggdrasil na całym świecie, bez znaczenia, do którego kasyna online się zapisują. Jest to dość niesamowite, czego w przeciągu 7 lat udało się temu producentowi dokonać. Sekretem tego dostawcy jest to, że jest on zawsze widoczny tam, gdzie powinien być. To znaczy, że zawsze bierze udział we wszystkich wydarzeniach związanych z grami hazardowymi, pozwala graczom próbować swoich nowych gier, a także współpracuje z wieloma innymi podmiotami, które również liczą się w hazardzie.

  Yggdrasil bardzo szybko musiał przestawić się z gier typu Flash na HTML, niecały rok po utworzeniu tej firmy. Nie był to jednak żaden problem dla tego dostawcy, wręcz przeciwnie, od tego momentu mogli dostać się do o wiele większej grupy graczy. Jeszcze przed zmianą na HTML Yggdrasil postarało się, aby zdobyć odpowiednią licencję, była to Malta Gaming Authority. Jest ona jedną z najbardziej szanowanych licencji w całej Europie, więc zapewniła graczy oraz kasyna, że produktom tego dostawcy można w pełni zaufać. Inne licencje, jakie zdobyła ta grupa to GB Gambling Commission, Gibraltar Regulatory Authority i National Gambling Office. Uważa się, że im więcej licencji, tym lepiej, ponieważ każda z nich zwraca uwagę na trochę inne aspekty. Oznacza to, że grom Yggdrasil można bezwzględnie zaufać.

  Yggdrasil ma dość szeroką kolekcję gier, lecz w tym wypadku duża ilość nie oznacza, że jakość została zaniedbana. Dostawca ten oraz jego gry kilkukrotnie zostały wyróżnione specjalnymi nagrodami, które mogą poświadczyć, jak wysoka jest ich jakość. W 2019 roku Yggdrasil otrzymało nagrodę jako Innovation in RNG Casino Suplier oraz Innovator of they Year. Warto przypomnieć, że podobne nagrody Yggdrasil zgarniało kolejnych kilka lat wstecz, co świadczy o tym, że producent utrzymuje bardzo wysoką pozycję. Dodatkowo został on wyróżniony jako Slot Provider of the Year, Gaming Software Supplier of the Year i Software Rising Star. Ta ostania wymieniona była tak naprawdę pierwszą nagrodą, jaką Yggdrasil otrzymał, a została ona mu nadana w 2015 roku, czyli zaledwie dwa lata po tym, jak został założony.

  Ogólnie o grach od dostawcy Yggdrasil

  Dzięki slotom od dostawcy Yggdrassil można zauważyć, że jest on bardzo pracowity. Od samego początku nie próżnował, tylko starał się zapełnić rynek grami o bardzo wysokiej jakości. Szybko stał się poważnym konkurentem takich marek jak Microgaming i Play’n Go. Obecnie sloty od Yggdrasil można spotkać w prawie każdym kasynie online. Kasyna bardzo chętnie współpracują z tą grupą, ponieważ wiedzą, że jej sloty są bardzo rozpoznawalne i gracze po prostu chcą w nie grać.

  Warto zauważyć, że Yggdrasil zajmuje się głównie produkcją slotów tematycznych. Dostawca ten nie ogranicza się do jednego motywu, widać, że jest to grupa bardzo kreatywnych osób, które mogą uwolnić swój talent właśnie w grach. Automaty od Yggdrasil są właśnie specyficzne, ponieważ można znaleźć w nich wiele kolorów oraz bardzo dokładnie wykonane szaty graficzne. Gdyby pokazać niektóre gry osobom nieznających się na hazardzie, pomyśleliby, że są to dobre filmy animowane, ponieważ grafika jest tak dobrze dopracowana. Jeśli jesteś gracze,, dla którego zmysł estetyczny jest bardzo ważny, koniecznie skuś się na sloty od Yggdrasil. Mimo że producent skupia się wyłącznie na slotach wideo, to w jego kolekcji znajdziesz również kilka bardzo klasycznych pozycji, które z pewnością spodobają się wielbicielom trochę starszych gier.

  Yggdrasil proponuje swoim graczom kilka ciekawych funkcji, dzięki którym można cieszyć się grą jeszcze bardziej. Jedną z nich jest funkcja Brag, która pozwala na szybkie tworzenie zrzutów ekranu gry bez potrzeby wychodzenia z niej. Możesz nawet cofnąć się do momentu, w którym udało Ci się wylosować dużą wygraną, aby upamiętnić ten moment lub pochwalić się innym graczom. Nie można również zapominać o bardzo kreatywnych bonusach, które nie ograniczają się wyłącznie do darmowych spinów. Wszystkie sloty są dostępne w wersjach mobilnych, możesz więc z nich korzystać z każdego miejsca na świecie w bardzo komfortowy sposób.

  Najlepsze propozycje gier od Yggdrasil

  Yggdrasil ma naprawdę wiele do zaoferowania, więc szkoda ograniczać się do tylko kilku gier. Aby dokładnie poznać, jakie sloty ten dostawca produkuje, użyj specjalnego filtra w Twoim kasynie online i wybierz wyłącznie gry od Yggdrasil. Na pierwszy rzut polecamy Cazino Cosmos. Jest to szalona gra, w której możesz wylosować jedną z aż pięciu rund darmowych spinów. Możesz być pewien, że ta gra przez pewien czas Ci się nie znudzi.

  Rundą bonusową wyróżnia się również gra Dwarf Mine. Jest to gra o motywie kopalni, a rundą bonusową jest możliwość samodzielnego odkopania diamentów, które mają bardzo duże wartości. Slot ten jest bardzo dynamiczny, więc jeśli lubisz wartką akcję, to koniecznie go polecamy. Z kolei w Champions of Rome na chwilę stajesz się prawdziwym gladiatorem i grasz na śmierć i życie, oczywiście w przenośni. Jest tak naprawdę, w rundzie bonusowej musisz zmierzyć się z jednym z przeciwników.

  Na kilka słów zasługuje jedna z najnowszych propozycji od Yggdrasil, a jest to Lucky Neko. Gra ta jest przepiękna graficznie, przedstawia ciekawy motyw lalek Daruma, które są bardzo popularne w Japonii. Występuje tam również przynoszący szczęście kot wraz z darmowymi spinami oraz wielkimi blokami symboli. Innymi godnymi poleceni grami od tego producenta są Lightining Joker, Sahara Nights, Niagara Falls, Baron Samedi, Easter Island, Vikings Go Berzerk, Ozwin’s Jackpots, Valley of the Gods i wiele więcej. Sprawdź je a sam się dowiesz, dlaczego są one tak popularne.

  Strona internetowa: www.yggdrasilgaming.com
  Data założenia 2013
  Liczba gier 60+