Przywitaj wiosnę z Vulkan Vegas

Autorstwa Magdalena
8 marca, 2021
Vulkan Vegas jest jednym z tych kasyn, których trudno nie zauważyć. Wyróżnia się ono na przykład swoistą szatą graficzną, której nie można pomylić z żadnym innym kasynem online. Jeśli śledzisz naszą stronę, to z pewnością już zauważyłeś, że poza recenzją Vulkan Vegas, całkiem często wzmianka o kasynie pojawia się w nowościach, ponieważ ma ono całkiem sporo do zaoferowania w tej kwestii. Gracze zawsze mogą liczyć na ciekawe turnieje i wydarzenia, a są one na tyle interesujące, że chcemy o nich wspominać. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą kasyna Vulkan Vegas, w której można już poczuć świeży powiew wiosny.

Wiosenny turniej w kasynie online Vulkan Vegas

Nie możesz już doczekać się wiosny i czekasz na cieplejsze dni? Widać, że właściciel kasyna Vulkan Vegas również nie może się doczekać, ponieważ już o tej porze zdecydował się przygotować wiosenny turniej. Niektórzy uważają, że może to być trochę za szybko, ale naszym zdaniem jest to idealny pomysł na to, aby ocieplić wciąż zimową atmosferę. Nie bez powodu na to właśnie początek marca został wybrany na zorganizowanie tego turnieju. Wszyscy są już zmęczeni krótkimi dniami oraz szaroburą pogodą, ale nowy turniej w Vulkan Vegas jest w stanie rozruszać trochę atmosferę.

Jak wziąć udział w najnowszym turnieju w Vulkan Vegas?

Pierwszym etapem wzięcia udziału w nowym turnieju od Vulkan Vegas jest posiadanie w tym kasynie konta. Jeśli jeszcze go nie masz, to nie wiesz, ile tracisz, a jest to na przykład ten ekscytujący turniej. Załóż więc konto w Vulkan Vegas, zajmie Ci to tylko kilka minut. Następnie odbierz bonus powitalny i od razu możesz korzystać z wszystkiego, co oferuje to kasyno, a jest tego naprawdę sporo. Możesz między innymi wziąć udział w tym wiosennym turnieju, co już jest dużą zaletą.

Warto się pospieszyć, aby skorzystać z tej okazji, ponieważ pozostały tylko 4 dni na możliwość wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Przejdź do strony reklamującej ten turniej, znajdziesz go bardzo szybko. Tam wybierz opcję „weź udział” i już od tego momentu będziesz zapisany to wiosennego turnieju. Następnie musisz przejść przez 10 rund kwalifikacyjnych. Nie będą się one jeszcze liczyć do rankingu, ale są one wymagane, abyś mógł startować. Możesz skorzystać z minimalnego zakładu, ale koniecznie musisz używać prawdziwych środków, nie tych bonusowych.

Po przejściu 10 rund w wybranych grach, możesz przejść do gry. Do wyboru masz całkiem sporo slotów i to z nich korzystasz również podczas gry kwalifikacyjnej. Jest ich dokładnie 16, a pośród nich znajdziesz:

 • Fire Joker
 • Demi Gods II
 • Ramses Book
 • Sparkling Fresh
 • Queen of Ice
 • Rainbow Gold
 • Crystal Ball
 • Fancy Fruits
 • Book of Dead
 • Legacy of Dead
 • Fruit Nova Super
 • Royal XXL Seven
 • Seven Seven

Łatwo można zauważyć, że większość tych slotów jest bardzo znana, więc jeśli jesteś doświadczonym graczem, łatwo będzie Ci odnaleźć się w turnieju. Nie ma jednak problemu, jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę, ponieważ masz okazję poznać najpopularniejsze sloty na rynku za jednym zamachem. Turniej działa w ten sposób, że za każde 5 zł wygrane w danej grze dostajesz 1 punkt. Wygrywają te osoby, które mają najwięcej punktów.

Co można wygrać w wiosennym turnieju w Vulkan Vegas

W dość krótkim turnieju o motywie wiosennym można wygrać naprawdę sporo, bo aż 40 000 zł. Oczywiście ta suma jest do podziału dla najlepszych graczy w rankingu. Nagrodzonych zostanie 20 graczy, a pierwszy na liście otrzyma całe 10 000 zł. Drugi gracz odejdzie z turnieju z kontem większym o 6 400 zł. Podium kończy się nagrodą w wysokości 4 800 zł. Następne miejsca są równie sprawiedliwie obsadzone, więc masz szansę na większą nagrodę.