Powrót do klasyki w Zulabet

Autorstwa Magdalena
28 stycznia, 2021
Recenzja Zulabet jest jedną z najnowszych na naszej stronie, a odkrycie tego kasyna możemy porównać do jednego z najbardziej zaskakujących odkryć ostatnich miesięcy. Dość długo podchodziliśmy do tego kasyna, ale okazał się, że naprawdę jest warte wypróbowania. Widać to na przykład na podstawie jego sekcji z turniejami, która według nas jest naprawdę imponująca. Jeśli szukasz wielu wrażeń, to Zulabet może się okazać kasynem, którego szukasz. Zapoznaj się z recenzją tego kasyna, ale zanim jeszcze tam przejdziesz, poczytaj o najnowszym turnieju zorganizowanym na tej stronie. Podpowiemy, że jest to dość sentymentalna opcja, więc jako doświadczony gracz powinieneś być zadowolony.

Klasyka jest na topie w kasynie Zulabet

Zulabet wraz z bardzo popularnym producentem gier postanowili wrócić do klasyki. Wiele turniejów obecnie opiera się na nowszych grach, aby zapewnić im większą popularność, a tym razem jednak przyszła pora na pozycje, które nie są najnowsze, wręcz przeciwnie, pojawiły się na rynku już kilka dobrych lat temu. Jest to ciekawy koncept i odświeżenie dla graczy, którzy mogą być zmęczeni turniejami z coraz to nowszymi grami i w końcu mogą się zrelaksować z pozycjami, które znają już bardzo dobrze.

Jak można dołączyć do nowego turnieju w kasynie online Zulabet

Turniej z klasykami w kasynie online Zulabet rozpoczął się już od 22 stycznia 2021 roku. Nie ma jednak problemu, jeśli teraz zdecydujesz się na dołączenie do turnieju teraz, to nic straconego, ponieważ całe wydarzenie potrwa do 28 stycznia 2021 roku. Jest więc jeszcze sporo czasu na to, aby rozgościł się i wziął udział w tym ciekawym wydarzeniu. Jeśli jest to Twój pierwszy turniej, to dobrze trafiłeś, ponieważ jego zasady można opanować dość szybko i nie ma w tym nic skomplikowanego.

Gracz, który zdecyduje się na udział w tym turnieju musi wiedzieć o kilku sprawach. Pierwszą z nich jest to, aby na każdy spin zawsze stawiać co najmniej 0,3 euro. Niestety każdy spin mniejszy od tej sumy (jeśli gra na to pozwala), nie zostanie zaliczony do ogólnego rozliczenia. Nie ma maksymalnego limitu, więc jeśli chcesz zdobyć ciekawe nagrody, możesz od razu wpłacać trochę więcej. Turniej działa w ten sposób, że każde postawione 1 euro to będzie 1 punkt w tabeli liderów. Wiadomo, że im więcej punktów, tym masz większe szanse na dostanie porządnej nagrody.

Wspominaliśmy już, że w tym turnieju biorą wyłącznie udział klasyczne gry od NetEnt Entertainment. Nie ma ich zbyt wiele, ponieważ jest to również dość krótki turniej, ale jest ich wystarczająco dużo, aby się nie nudzić. Gracze podczas trwania turnieju mogą grać w:

  • Twin Spin
  • Reel Rush
  • Twin Spin Megaways
  • Starburst
  • Jack Hammer
  • Fruit Shop

Warto pamiętać, że w tym turnieju biorą udział wyłącznie pieniądze z prawdziwego konta, nie pieniądze bonusowe. Kolejną ważną informacją jest to, że turniej odbędzie się tylko wtedy, kiedy chętnych będzie co najmniej 50, jednak o to nie trzeba się martwić w Zulabet, ponieważ codziennie korzysta z niego dziesiątki osób.

Nagrody gwarantowane w nowym turnieju od Zulabet

Kasyno przewiduje nagrodzić 20 osób, a do rozdania jest całe 1 000 euro. Jeśli chcesz je zgarnąć, musisz się wspinać po tabeli liderów do najwyższego miejsca. Pierwsza osoba dostanie nagrodę w postaci 300 euro. Druga może liczyć na dokładnie połowę, czyli na 150 euro. Trzecia osoba otrzyma 100 euro, a osoba za podium dostanie 80 euro. Następnie nagrody zmniejszają się o 10 euro i w ten sposób 10 ostatnich osób dostanie po 10 euro.