Najlepsze strony oferujące zakłady sportowe

Autorstwa Magdalena
11 sierpnia, 2020
W dzisiejszych czasach rynek zakładów sportowych online jest niezwykle konkurencyjny, a setki witryn walczą o zdobycie każdego klienta. Niezwykle trudno jest ustalić, które witryny bukmacherskie są bezpieczne, godne zaufania i niezawodne, a których należy unikać. Witryny z zakładami sportowymi zapewniają niezwykle wygodną usługę dla tych, którzy chcą postawić na swoje ulubione sporty. Jeśli chcesz mieć możliwość obstawiania różnych wydarzeń z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, pierwszym krokiem jest znalezienie bukmachera online i aplikacji bukmacherskiej, która będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.

W internecie dostępnych jest zdumiewająca liczba witryn bukmacherskich. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym obstawiającym zakłady sportowe, czy chcesz postawić swój pierwszy zakład, na pierwszy rzut oka łatwo dać się przytłoczyć. Skoncentrowanie się na kilku kluczowych kwestiach może pomóc w szybkim znalezieniu odpowiedniego bukmachera online.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić kilka stron specjalizujących się w zakładach sportowych:

Fezbet

FezBet to zupełnie nowe kasyno online założone w 2020 roku przez Araxio Development N.V. zarejestrowane w Curacao i działające na licencji Curacao e-Gaming. FezBet jest nie tylko licencjonowanym kasynem online, ale działa również jako zakład bukmacherski, co oznacza, że zaspokaja apetyty graczy każdego rodzaju.

Dzięki rynkom na żywo dostępnym dla wielu wydarzeń, w tym sportów wirtualnych, będziesz rozpieszczany przez dostępne możliwości obstawiania.

FEZbet obejmuje imponującą liczbę sportów, z ponad 30 dostępnymi zakładami w danym momencie. Zgodnie z oczekiwaniami, tradycyjne zakłady sportowe, takie jak piłka nożna, tenis i koszykówka, są objęte zakładami. Jeśli chodzi o piłkę nożną, dostępne są wszystkie najlepsze ligi europejskie. Główny nacisk położony jest na główne ligi, takie jak angielska Premier League, hiszpańska La Liga i Serie A we Włoszech. Jest jednak wiele innych lig, w tym Primeira Liga w Portugalii, duńska Superligaen i Ekstraklasa w Polsce. Istnieje również dostęp do innych lig, w tym MLS w Stanach Zjednoczonych i A-Ligi w Australii.

Dużą część zakładów sportowych stanowią zakłady wielokrotne, takie jak podwójne, potrójne lub duży akumulator. Kupon zakładów FEZbet ułatwia śledzenie wszystkich swoich zakładów.

Reloadbet

Reloadbet to nowy i zapowiadający się bukmacher, założony w 2018 roku i licencjonowany w Curacao, mający doświadczenie w Europie Wschodniej. Mają swoją siedzibę na Malcie, a ich główną siłą napędową jest nowoczesna, zgrabna strona internetowa, zarówno na komputery stacjonarne, jak i urządzenia mobilne, oparta na nowej i unikalnej platformie Koltron. Zapewnia bardzo wysokie kursy na większość sportów i atrakcyjne oferty, takie jak bonusy doładowania, darmowe zakłady w programie lojalnościowym i ogromny bonus powitalny.

Nowy bukmacher oferuje wysokie stawki wypłat we wszystkich głównych ligach piłkarskich i NBA, zarówno w przypadku wczesnych kursów, jak i kursów tego samego dnia. Kursy na najbliższą kolejkę Premier League są dostępne 10 dni wcześniej, ale nie dotyczą pozostałych 5 najlepszych lig. Oferta sekcji przedmeczowej obejmuje 40 000 wydarzeń miesięcznie z ponad 20 dyscyplin sportowych.

Sekcja zakładów na żywo oferuje łatwą nawigację, ale ponad 1000 oferowanych codziennie wydarzeń jest poniżej średniej w porównaniu z większością innych bukmacherów. Brakuje niektórych wydarzeń, takich jak pomniejsze ligi azjatyckie czy ligi U19, ale gracze mogą też obstawiać wyścigi konne i charty.

Chociaż Reloadbet nie udostępnia żadnych aplikacji na Androida i iOS, jego strona mobilna jest szybka i niezwykle lekka dla większości urządzeń przenośnych, a ogólne wrażenia są dobre. Obstawiasz zakłady za pomocą tylko 6 kliknięć przed meczem, od wybranego sportu i wydarzenia do ostatniego kliknięcia na kuponie.

22bet

22Bet został założony w 2017 roku, a jego siedziba znajduje się na Cyprze. 22Bet.com działa na licencji Curacao. Marka poszerzyła swoją świadomość, ustanawiając swoich ambasadorów – byłych piłkarzy Nuno Gomes i Kevina Kuranyi. Grupa prowadzi również 22Bet.co.uk, która posiada licencję UKGC.

Sekcja zakładów sportowych 22Bet online oferuje ponad 60 000 wydarzeń przedmeczowych miesięcznie z ponad 40 dyscyplinami sportowymi. Bukmacher oferuje również ponad 450 dodatkowych zakładów na każdy mecz piłki nożnej.

Sekcja zakładów 22Bet Live to więcej niż konkurencja, oferująca miesięcznie 1000 wydarzeń na żywo z szerokiej gamy sportów. Oprócz głównych, gracze mogą obstawiać wyścigi konne, krykieta i siatkówkę, a w każdym meczu piłkarskim dostępnych jest ponad 250 dodatkowych zakładów, takich jak azjatyckie handicapy i sumy, następny gol i drużyna, która zdobędzie ostatniego gola.