Kalendarz marcowy w Betsson

Autorstwa Magdalena
8 marca, 2020
Kasyna są znane z tego, że przygotowują dla swoich graczy kalendarze adwentowe, w których przez cały grudzień można wygrać całkiem ciekawe nagrody. Jednak kiedy grudzień się kończy, kończą się również kalendarze oraz nagrody z nimi powiązane.

Nie jest tak jednak w kasynie Betsson. Kiedy już myślałeś, że nie znajdziesz już ciekawej promocji w kasynach, możesz się zaskoczyć, ponieważ to, co oferuje Betsson jest naprawdę ciekawe. To właśnie w Betsson możesz wziąć udział w niesamowitej promocji, jaką jest kalendarz wiosenny. Odbieraj nagrody przez cały marzec, przez ten miesiąc nie masz prawa się nudzić w Betsson.

Kalendarz wiosenny w Betsson – na czym on polega

Jeśli chcesz skorzystać z niesamowitej promocji, jaką bez wątpienia jest Kalendarz Marcowy w Betsson, na początku musisz się zapisać. Jest to bardzo proste. Wejdź w promocje na stronie głównej kasyna, a następnie znajdź bonus kalendarzowy. Tam znajdziesz bardzo duży przycisk „Zapisz się”. Wciśnięcie go oraz zaakceptowanie regulaminu jest konieczne, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.

Na ekranie kalendarza zobaczysz wiele par drzwi. Są one ponumerowane zgodnie z dniami marca. Większość drzwi jest zamkniętych, a tylko jedne z nich są otwarte, te które odpowiadają danemu dniu w tygodniu. Kiedy na nie naklikniesz, dowiesz się, jaką ofertę przygotowało dla Ciebie kasyno na ten właśnie dzień. Możesz z niej skorzystać, ale nie musisz. Możesz poczekać i zobaczyć, jaka nagroda kryje się w kolejnym dniu.

Jakich nagród można się spodziewać w kalendarzu marcowym?

Nagrodami kryjącymi się za drzwiami są w większości darmowe spiny. Najpierw dostajesz zadanie, czyli na przykład musisz obrócić pewną kwotę w kasynie. Za ten obrót dostaniesz nagrodę. Dzisiaj nagrodą jest aż 100 darmowych spinów na Gold Money Frog. Zanim je jednak zdobędziesz, obróć w Betsson co najmniej 200 zł. Pamiętaj, że nie widzisz, jaka nagroda kryje się pod innymi drzwiami, będzie to dla Ciebie niespodzianka. Wszystkie spiny musisz wykorzystać w ciągu kolejnych 24 godzin. Innymi nagrodami są dodatkowe sumy do depozytów, które są często rozdawane za samą wpłatę depozytu.

Kilka faktów o nowej promocji w Betsson

Promocja rozpoczęła się 2 marca 2020 roku, zakończy się wraz z dniem 29 marca 2020 roku. Wielu graczy cieszy się, że dodatkowymi bonusami w kasynie są nie tylko darmowe spiny oraz pomnażane depozyty. Bardzo dużo emocji wzbudzają również turnieje, które odbędą się w międzyczasie. Pierwszy z nich to turniej Red Tiger, który oczywiście największy hit od właśnie tego producenta, a jest to Treasure Mine. Dokładny czas terminu konkursu to od 6 marca 2020 roku do 8 marca 2020 roku, co oznacza, że już od dzisiaj możesz się do niego zapisać. Graj na Treasure Mine, zdobywaj punkty podczas gry i zwyciężaj, ponieważ na wszystkich zwycięzców czekają zupełnie darmowe spiny na Dynamite Riches.

Następnie odbędą się dwa turniej NetEnt, jeden w okresie od 13 marca 2020 roku do 15 marca 2020 roku, a drugi od 27 marca 2020 roku do 29 marca 2020 roku, czyli na sam koniec imprezy. Znów Twoim zadaniem jest granie w sloty oraz zdobywanie niezbędnych punktów. Grami promocyjnymi są Jack and the Beanstalk, Secret of the Stones i Gonzo’s Quest. Spiny, które możesz rozegrać, nie są limitowane, możesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo dzięki ciągłej grze. Twoją nagrodą będzie nawet 320 darmowych spinów na slot Sweety Honey Fruity. Nie przegap takiej okazji i już zapisz się do turnieju!