Ekscytujące lato z Fortune Clock

Autorstwa Magdalena
25 czerwca, 2020
Słyszałeś już o kasynie Fortune Clock? Jeśli nie, to jest to idealny moment, aby się z nim zapoznać. Fortune Clock to całkiem nowa strona, na której można znaleźć gamę popularnych gier i ciekawe oferty bonusowe. Dokładną recenzję tego kasyna możesz przeczytać na naszej stronie, z niej dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z usług Fortune Clock. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, co Fortune Clock przygotowało dla swoich graczy na lato. Już teraz możemy powiedzieć, że ta pora roku w kasynie będzie naprawdę gorąca.

Letnia Rywalizacja w Fortune Clock

Na lato Fortune Clock przygotowało dla swoich graczy bardzo ciekawą loterię. Będzie ona trwała przez cały czerwiec, więc w każdym momencie możesz przyłączyć się do zabawy. Jak już wspominaliśmy, Letnia Rywalizacja to loteria, nie jest to turniej. Oznacza to, że nie będziesz musiał rywalizować z innymi graczami, możesz więc sobie oszczędzić swojego czasu. Letnia Rywalizacja to idealna propozycja dla osób, które nie chcą angażować się w grę na sloty, zdobycie nagrody w tym wypadku jest o wiele prostsze, ale jednocześnie mamy mniejszą kontrolę nad tym, jaka wysoka ona będzie.

Zasady Letniej Rywalizacji w Fortune Clock

Głównym zadaniem uczestnictwa w Letniej Promocji jest wpłacenie depozytu. Wpłacasz pewną sumę i tym samym możesz wziąć udział w loterii. Nie oznacza to jednak, że Twoje pieniądze przepadną, Twój depozyt nie jest zapłatą za możliwość uczestnictwa. Pieniądze te wciąż będziesz mógł wykorzystać na swoje ulubione gry.

Konkurs Letnia Rywalizacja jest podzielony na 3 etapy. Pula nagród w każdym z nich to aż 14 000 euro, więc walczysz o duże sumy. W pierwszym z nich jedynym obowiązkiem gracza jest wpłacenie 140 euro. Dla uczestników przewidziane są nagrody typu głośniki JBL, wino Marchese Antinori, tablet Samsung Galaxy Tab A, a także gotówka w wysokości 20 euro. Wszystkie te prezenty są dostępne w kilku egzemplarzach, więc zwycięzców jest również dość pokaźna liczba. Zostaną oni wyłonieni z pomocą losowania.

Kolejny etap rozgrywki wymaga od gracza, aby wpłacił co najmniej 1 000 euro. Suma jest większa, ale zostaje na koncie gracza, do tego nagrody do wygrania są znacznie bardziej wartościowe, niż w etapie pierwszym. Podczas losowania dostępne są nagrody takie, jak słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen, szampan R&L Legras, darmowy bonus o wartości 75 euro, a nawet laptop MacBook Pro 13!. Nagrody te są również dostępne w kilku egzemplarzach.

W ostatnim etapie musisz wpłacić depozyt o wartości 2 000 euro. Kwota ta jest całkiem duża, ale możemy zagwarantować Ci, że nie pożałujesz. Masz szansę na wygranie laptopa MacBook Pro, słuchawek Apple Airpods, a także odkurzacza Roborock! Do tego jedną z wygranych jest darmowy bonus o wartości 140 euro.

Wpłacaj więc depozyty i obserwuj losowanie, a możesz się zdziwić z wysokości Twoich wygranych. Pamiętaj, że jeśli nagroda Ci się nie podoba, możesz wymienić ją na inną o tej samej wartości, wystarczy, że skontaktujesz się ze swoim menadżerem konta. Istotne jest też to, że bonus jest opatrzony obrotem o wartości x 75.

Inne opcje w kasynie Fortune Clock

Letnia Rywalizacja to tylko jedna z loterii w kasynie Fortune Clock. Poza nią masz również możliwość wzięcia udziału w Niespodziance dla Zwycięzców, czyli innej loterii. W jej przypadku należy się jednak spieszyć, ponieważ kończy się w połowie czerwca. Pula jej nagród wynosi 4 400 euro i można w niej wygrać zestaw do wina, Xbox One, iPhone XR, wino Andre Lurton, a także darmowy bonus. Zasady loterii są dokładnie takie same, jak w przypadku Letniej Rywalizacji. Tym razem nie ma jednak etapów, musisz jednokrotnie wpłacić 100 euro i czekać na rozwój wydarzeń. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz jednocześnie wziąć udział w obu loteriach, życzymy powodzenia.