Drużynowa rozgrywka w kasynie online Betsson

Autorstwa Magdalena
16 sierpnia, 2020
Betsson to bez wątpienia jedno z tych kasyn online, którzy polscy gracze wybierają najczęściej. Nie ma w tym nic dziwnego, prezentowana strona przez kilka lat zdobyła zaufanie swoich graczy, szczególnie tych w Polsce. Jest to dobry wybór dla nowych graczy i doświadczonych graczy, ponieważ w tym kasynie znajduje się ogrom gier różnego typu, a do tego zawsze można skorzystać z ciekawych promocji na tej stronie. Jeśli więc szukasz solidnego kasyna, jest to bez wątpienia odpowiedni wybór. Regularne bonusy są jedną z najbardziej istotnych zalet tej witryny, a my chcielibyśmy opisać tą najnowszą, która jest uważana za trochę niecodzienną. Przeczytaj wszystkie szczegóły z nią związane i sam zdecyduj, czy warto jest z niej skorzystać. My już możemy Ci powiedzieć, że jest bardzo ekscytująca.

Nowy turniej Betsson Express

W kasynach online jeszcze tego nie było. Betsson zdecydował się na zorganizowanie specjalnego turnieju, w którym masz okazję nie tylko wygrać całkiem wysoką stawkę, ale do tego możesz grać wraz ze swoim przyjacielem. Dobrze czytasz, w tym turnieju jest to jak najbardziej możliwe. Oznacza to, że nie będziesz już musiał sam walczyć o wygraną, będziesz miał wsparcie oraz pomoc osoby, której ufasz, co jest dość niespotykane w turniejach kasynowych. Promocja ta rozpoczęła się w kasynie już 3 sierpnia, więc pewna część się zakończyła, ale nie martw się, ponieważ rozgrywka będzie możliwa aż do 31 sierpnia. Masz więc jeszcze sporo czasu na to, aby zdobyć odpowiednią liczbę punktów. Postaraj się więc otrzymać jak największą wygraną.

Jak wziąć udział w turnieju Betsson Express?

Najważniejszą zasadą turnieju Betsson Express jest to, aby znaleźć swoją parę. Jedna osoba musi być stałym graczem, a druga koniecznie musi być nowo zalogowana. Oznacza to, że to właśnie Twoim zadaniem jest zaproszenie jednego z Twoich przyjaciół do gry i nie może on mieć aktywnego konta w kasynie Betsson. Kiedy już znajdziesz osobę, której możesz zaufać w tym przypadku, musi się ona zalogować w kasynie i potwierdzić swoje dane. Następnie konieczna jest wpłata depozytu bez określonej kwoty i następnie nowy gracz musi skorzystać z jednej z ofert powitalnych.

Kiedy proces ten będzie sfinalizowany, przejdź do strony tej promocji, a w formularzu wpisz swój e-mail oraz adres mailowy zaproszonego przez siebie przyjaciela. Następnie musisz wymyślić odpowiednią nazwę dla swojej drużyny, to właśnie ona będzie widoczna w tabeli liderów. Zasady zbierania punktów są bardzo łatwe. Podczas rozgrywki każdy zbiera punkty na swoje konto, a następnie zostaną one sumowane na wspólne konto. Działa to w taki sposób, że jeśli wydasz 100 zł na gry typu automaty, dostaniesz 1 punkt. Do gry liczą się wszystkie automaty z wykluczeniem tych na żywo. Zaletą jest to, że możesz korzystać z tych gier, które lubisz, i w które i tak byś grał w swoim wolnym czasie.

Punkty dostaniesz również za obstawianie na poszczególne sporty, w tym wypadku możesz jednak liczyć na aż 3 punkty za każde wydane 100 zł. To wystarczy, aby zbierać kolejne punkty. Jak wiadomo, im ich więcej, tym lepiej dla gracza, ponieważ ma on zdecydowanie większe szanse na zdobycie dużej nagrody gotówkowej.

Co można wygrać w turnieju Betsson Express

Przewidziane są trzy miejsca, czyli 3 nagrody do wygrania w tym turnieju. Drużyna, która zdobędzie pierwsze miejsce, otrzyma 4 000 zł, więc każdy z graczy może cieszyć się 2 000 zł. Drużyna na drugim miejscu dostanie 3 000 zł, co oznacza, że dla każdego gracza przewidziane jest po 1 500 zł. Z kolei dla drużyny na ostatnim miejscu na podium przewidziana jest nagroda w postaci 2 000 zł, czyli każdy gracz zdobędzie po 1 000 zł.