Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  treasuremine

  Treasure Mine

  By Magdalena
  7 czerwca, 2020
  Treasure Mine to gra, w której masz okazję przeżyć przygodę w podziemiach i pomóc niezłomnym górnikom w poszukiwaniach diamentów. Podczas swojej podróży spotkasz dość ciekawe bonusy, które mogą sprawić, że dostaniesz większy zastrzyk gotówki, a także więcej rozrywki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej ekscytującej gry, przeczytaj poniższą recenzję, a znajdziesz w niej wszystkie potrzebne informacje.
  • Bardzo ciekawe bonusy
  • Ładna grafika i animacje
  • Łatwe do zdobycia bonusy
  • Interesujący motyw
  • Nieskomplikowana nawigacja po slocie
  • Ekscytująca runda bonusowa
  • Slot szybko się ładuje
  • Brak darmowych spinów

  Obecnie producenci gier lubią bawić się różnymi motywami, aby stworzyć ciekawy slot. Wielu z nich trzyma się klasycznych wzorców, którymi często są owoce lub podobne symbole, lecz większość dąży do tego, aby zachęcić gracza poprzez atrakcyjny motyw. Graczy nie trzeba namawiać, aby zagrali w Treasure Mine. Jest to bardzo interesująca gra, która może dać każdemu graczowi wiele korzyści.

  Treasure Mine została przygotowana pod koniec 2017 roku, dokładnie 9 listopada. Na rynek wprowadził ją producent Red Tiger, który obecnie jest jednym z najczęściej wspominanych producentów gier hazardowych. Charakteryzuje się on wysokim poziomem jakości wykonania swoich gier, a także ciekawymi pomysłami na ich wykonanie. Motywem Treasure Mine jest kopalnia, w której górnicy próbują znaleźć diamenty.

  Na rynku można znaleźć kilka gier o podobnym motywie, jednak trzeba przyznać, że tym razem został on potraktowany bardzo ciekawie. Już na początku widać, że gra jest nietuzinkowa. Zamiast standardowego ekranu ładowania, widzimy bardzo duży kilof ze złotymi zdobieniami. Wygląda, jakby wisiał w powietrzu na tle kopalni. Kiedy już gra się załaduje, kilof zostaje energicznie zgarnięty przez głównego bohatera tej gry, jakim jest długobrody krasnal. To on jest osobą, która pomaga Ci wynieść z kopalni to, co najlepsze.

  Widzimy również kolejnego bohatera, którym jest wielki, niebieski smok. Kiedy zdecydujesz się na grę, na ekranie pojawi się siatka z symbolami, a zanim zdążysz kliknąć spin, przed nią w specjalnym wózku przejedzie górnik. Jest to bardzo ciekawy zabieg animacyjny, zostajemy też w pewien sposób zmotywowani przez niego do walki, wiemy, że nie jesteśmy sami.

  Przed siatką oraz za siatką widać ekwipunek oraz inne akcesoria, które kojarzą się z kopalnią. Widać lampy, liny, diamenty, kilofy, tunele oraz drabiny. Można więc szybko poczuć się, jak w prawdziwej kopalni. Do tego można jeszcze dodać symbole, które oczywiście też są połączone z głównym motywem. Wśród nich jest lampa oliwna, specjalny kask górniczy, okulary dla górników, młot i wózek pełen złota.

  Animacje są bajkowe i widać, że ktoś włożył w nie wiele pracy, ponieważ zwrócono uwagę na najmniejsze szczegóły. Od razu można rozpoznać, co przedstawia dany symbol, cała szata graficzna wygląda bardzo estetycznie. Można również liczyć na różne ciekawe efekty, które można obserwować głównie podczas wylosowania symboli bonusowych lub rundy bonusowej. Pod względem animacji z pewnością się nie zawiedziesz. Ścieżka dźwiękowa jest dobra, chociaż nie wyróżnia się za bardzo na tle innych slotów. Jest ona dość energiczna, więc zagrzewa graczy do walki, to jest zdecydowanie jej plus.

  Warto wiedzieć trochę więcej na temat specyfikacji tego slotu. Ma on klasycznie 5 bębnów, lecz dość nieklasycznie 4 rzędy symboli, dzięki czemu siatka wygląda na bardziej kwadratową. 40 linii wygrywających to całkiem dobry wynik, możesz dzięki niemu zbierać dość częste wygrane. Jeśli chodzi o zakład, to jego minimalną kwotą może być 0.2 danej waluty, a maksymalną będzie z kolei 500. Gracz może więc wybierać spośród zróżnicowanych sum.

  RTP, czyli stopa zwrotu jest dość standardowa, ponieważ wynosi 95,2%. Nie jest ona najgorsza, więc możesz liczyć na całkiem wysokie wygrane. Zmienność przedstawia się jako niska, w kierunku do średniej. Możesz liczyć na częste wygrane, które jednak nie powalą Cię sumami. Maksymalna wygrana nie przedstawia się bardzo atrakcyjnie, wynosi 1 320 x stawka gracza, można jednak zdobyć duże wygrane w rundach bonusowych.

  Treasure Mine to bardzo nowoczesna gra, jeśli chcesz zagrać w nią na telefonie, nie będziesz mieć żadnego problemu, to samo, jeśli grasz na tablecie. Jakość gry w żadnym stopniu się nie zmieni, przyciski będą na swoim miejscu. Nie musisz się również martwić o oprogramowania, slot działa na każdym. Treasure Mine jest dostępna w wersji demo, którą warto wypróbować przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze.

  Symbole w Treasure Mine

  W Treasure Mine nie ma zbyt wielu symboli, co wychodzi graczom na dobre. Nie muszą przyzwyczajać się do wielu obrazków, łatwo się z nimi zapoznać. Część z nich jest zapożyczona z kart, więc gracze mają pewien punkt odniesienia. Poniżej opisujemy wszystkie symbole wraz z ich wartościami, abyś wiedział, na co się przygotować. Wszystkie liczby opieramy na zakładzie wynoszącym 1.

  • 10 jest najmniejszym symbolem, oznacza to, że ma on najniższą wartość. Za 3 10 dostaniesz 12 monet, za 5 80.
  • J nie zaskakuje w kwestii wypłaty za 3 symbole, jest ona taka sama, jak za 10. Za 5 J można się spodziewać 96 monet.
  • Q daje 16 monet za 3 symbole i 104 za 5 symboli.
  • K zwiększa wypłatę za 5 symboli do 116, nie zmienia sumy za 3 z nich.
  • A gwarantuje 20 monet za wylosowanie trzech symboli, za cały komplet można dostać 120 monet.
  • Lampa generuje maksymalną wygraną w postaci 140 monet, a minimalnie dostaniesz 24 monety.
  • Okulary za to sprawią, że dostaniesz 28 monet za 3 symbole i 180 monet za 5 z nich.
  • Kask rozdaje 32 monety za minimalną liczbę symboli, za 5 z nich dostaje się aż 200.
  • Młot to największy z bazowych produktów, dzięki niemu kwota na Twoim koncie powiększy się o 240 za 5 symboli w kombinacji i o 36 za 3 symbole.

  Red Tiger pomyślał nie tylko o doświadczonych graczach, ale również o tych początkujących. Dlatego odnalezienie odpowiedniego przycisku nie jest wyzwaniem, wszystko jest dobrze oznaczone. Nie sposób nie zauważyć dużego, żółtego przycisku, który rozpoczyna grę. Wyróżnia się on na tle całej gry, więc wiesz, gdzie naciskać.

  Obok niego znajduje się przycisk z błyskawicą. Ta funkcja została stworzona dla niecierpliwych osób, ponieważ po wciśnięciu, bębny będą poruszać się szybciej. Po lewej stronie siatki znajduje się przycisk z napisem auto, łatwo się domyślić, że w tym wypadku chodzi o autoplay. Możesz wybrać liczbę spinów oraz sumę, na której funkcja się zatrzyma.

  Zaraz obok tego przycisku znajduje się kolejny, z którego pomocą można wybrać odpowiedni zakład. Wszystkie dostępne wartości są przedstawione w kolumnie, możesz więc łatwo skrolować od najmniejszej do największej i wybrać tą, która Ci odpowiada. Na górze po lewej stronie masz środki, jakie wciąż możesz wydać, po prawej stronie możesz manipulować dźwiękami gry, a także możesz wcisnąć przycisk z trzema kreskami, który przenosi do wypłat i innych ważnych informacji, z którymi powinieneś zapoznać się przed grą.

  Bonusy w Treasure Mine

  Treasure Mine ma jedne z ciekawszych bonusów w grach slotowych. Są one przedstawione w bardzo ciekawy sposób, ponieważ większość akcji dzieje się na samej siatce. Co ciekawe, w grze nie ma darmowych spinów, są za to inne atrakcje oraz runda bonusowa, która z pewnością Cię zaskoczy, trudno znaleźć taką w innych slotach.

  • Diament + górnik

  Ciekawa rzecz dzieje się, kiedy w jednym spinie wylosujesz górnika oraz diament. Oba są symbolami wild. Kiedy bębny się zatrzymają, górnik wyjdzie ze swojej komórki i przejdzie do diamentu. Zacznie w niego energicznie uderzać swoim kilofem, a z każdym uderzeniem z diamentu zaczynają wychodzić monety. Po wszystkim górnik wraca do siebie. Dzięki pojedynczemu spinowi możesz otrzymać całkiem spore pieniądze.

  • Diament + smok

  Smok to kolejny symbol wild, który współgra z pozostałymi symbolami tego typu. W tej kompilacji, od razu po zatrzymaniu się wirujących bębnów, smok zaczyna ziać ogniem w kierunku diamentu. Sprawia to, że diament rozczątkowuje się na pobliskie symbole. W rezultacie masz nie jeden symbol wild, ale co najmniej 4, co bardzo często przynosi dużą wygraną.

  • Smok + górnik

  Kiedy będziesz miał na tyle dużo szczęścia, aby wylosować w jednym spinie smoka i górnika, to możesz liczyć na większą wygraną. Po zatrzymaniu się symboli smok zacznie ziać ogniem w kierunku górnika, a ten zacznie uciekać jak najdalej może. Każdy symbol, przez który przebiegnie, zmieni się na symbol diamentu, czyli na symbol wild.

  • Górnik + smok + diament

  Wylosowanie w jednym spinie zarówno smoka, jak i diamentu i górnika jest tym, czego z pewnością chcesz. Jest to bardzo korzystna sytuacja dla gracza. Smok zaczyna ziać w kierunku diamentu, więc ten rozniesie się na pobliskie symbole, będziesz miał więc na ekranie 4 diamenty. W tym momencie do pracy ruszy górnik, który będzie starał się wykrzesać ze wszystkich diamentów tyle, ile może. Na samym końcu pamiętaj, że dodatkowo dostaniesz nagrodę za wszystkie kombinacje stworzone dzięki powiększonej ilości symboli wild.

  • Gra bonusowa

  Gra bonusowa w Treasure Mine działa wtedy, kiedy na ekranie pojawią się trzy symbole z napisem bonus, a przedstawiają one wózek ze złotem. W tym momencie zostajesz przeniesiony do osobnego ekranu, w którym górnik znajduje się w wózku i jeździ po podziemnych kolejach. Na początku trasy musisz wybrać jedną z dróg, a masz do wyboru trzy, górną, dolną i środkową.

  Po dokonaniu wyboru rozpoczynasz swoją jazdę, możesz również obserwować pozostałe trasy, których nie wybrałeś. Na torach górnik znajduje wiele skarbów, w tym monety, diamenty i inne kruszce. Każdy z nich ma inną wartość, niektóre to kilkadziesiąt centów, inne 1 euro, 10 euro, znajdziesz też 20 euro i 50 euro.

  Wózek z górnikiem zbiera je wszystkie, więc jest to Twoja nagroda bonusowa. Podczas jazdy często musisz jeszcze kilkukrotnie wybierać trasę. Runda bonusowa zakańcza się, kiedy na Twojej trasie znajduje się dziura. Wtedy górnik energicznie wyskakuje z wózka i ląduje na górze pełnej złota. Gracz oczywiście zatrzymuje wszystkie pieniądze, które zostały zebrane podczas rundy.

  Podsumowanie Treasure Mine

  Treasure Mine to gra dla energicznych osób, ponieważ w niej zawsze coś się dzieje. Wielki smok parzy górnika, ten musi rocząstkować diament, następnie porusza się w górniczym wózku, aby zdobyć kruszce. Gra po prostu nie daje ani chwili oddechu. Jeśli więc szukasz ciekawej, podziemnej przygody, wybierz Treasure Mine. Dobrze wykonana grafika i ciekawy motyw z pewnością Ci się spodobają tak samo, jak przemyślane bonusy. Do tego dodajmy jeszcze rundę bonusową, w której można nazbierać wysoką sumę. Wypróbuj grę demo i sam zdecyduj, czy gra jest warta świeczki.

  Data wydania 9 listopada 2017 rok
  Return to Player (RTP): 95,20%
  Poziom volatility Niska
  Dostawca oprogramowania Red Tiger
  Motyw gry kopalnia, górnicy, skarb, smok
  Grywalność 5
  Linie wygrywające 40
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.2/500
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 1 320 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 1 320 x stawka gracza
  Funkcje bonusowe gra bonusowa, różnego rodzaju wildy
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome

  Related slots