Spelet fungerar Zgłoś problem

  Dlaczego ta gra nie działa?

  mystery reels megaways

  Mystery Reels Megaways

  By Magdalena
  7 czerwca, 2020
  Masz ochotę zagrać w owocówkę, lecz w nowoczesnym klimacie i z ciekawymi bonusami? Mamy dla Ciebie idealną propozycję, a jest to Mystery Reels w wersji Megaways. Dzięki tej grze wciąż możesz poczuć klimat slotów, które pojawiły się na rynku jako jedne z pierwszych i jednocześnie możesz zapomnieć o wolnej rozgrywce lub o nudzie, ponieważ slot został przeniesiony na nasze realia. Właśnie dlatego możesz liczyć na interesujące bonusy, a także na maksymalną wygraną wynoszącą aż 10 000 x stawki gracza.
  • Duża maksymalna wygrana
  • Dobra jakość grafiki
  • Łatwa nawigacja po automacie
  • Prosty do opanowania slot
  • Nawet 20 darmowych spinów
  • Ciekawe bonusy
  • Ładna ścieżka dźwiękowa
  • Mały zakres zakładu, tylko do 10

  Recenzja Mystery Reels Megaways

  W 2017 roku Red Tiger zdecydowało się na wypuszczenie na rynek Mystery Reels. Slot ten zgarnął wiele przychylnych opinii, a producent, czyli Red Tiger, zauważył duży potencjał w tego typu grze. Dlatego dwa lata później, czyli w 2019 roku, Red Tiger zdecydował się na wypuszczenie wersji Megaways. Oznacza to, że liczba linii wygrywających w slocie nie jest stała, zmienia się z każdym spinem.

  Maksymalnie w jednym spinie możesz mieć na ekranie aż 117 649. Jest to ogromna liczba w porównaniu na przykład do slotów, które mają po 5 lub po 10 linii wygrywających. Liczba ta pojawia się w okienku na górze siatki, więc zawsze wiesz, ile w danym momencie jest linii wygrywających. Megaways oznacza również, że liczba symboli nie jest ustalona. Czasem na ekranie pojawi się wiele małych symboli, w kolejnym spinie zobaczysz jeden lub dwa, które mogłyby zakryć 3 mniejsze symbole. Nigdy nie wiesz, co Cię może spotkać, więc Mystery Reels nie pozwoli Ci się nudzić.

  O motywie automatu ciężko jest powiedzieć wiele. Jest to zwykła owocówka, a większość jej symboli to po prostu owoce (winogrona, cytryny, pomarańcze i inne). Poza nimi można znaleźć typowe dla klasycznego slotu symbole typu dzwonki, podkowa i 7. W tej kwestii raczej nic nie powinno Cię zaskoczyć. Cała siatka znajduje się w metalowej ramce, która imituje ekran prawdziwej maszyny slotowej. Jako tło widać szarobury melanż kolorów, który w żaden sposób się porusza, jest statyczny.

  Ogólnie owoce oraz pozostałe symbole są wykonane całkiem ładnie, są one bardzo realistyczne, co nie jest standardem w tego typu slotach. Ścieżka muzyczna mogłaby towarzyszyć jakiemuś filmowi. Jest tajemnicza oraz intrygująca, w tym wypadku nie możemy powiedzieć na jej temat nic negatywnego. Jeśli muzyka Ci przeszkadza, to możesz ją wyłączyć lub ściszyć. Wszystkie przyciski odznaczają się na tle gry, można je łatwo zauważyć. Podczas wygranej można zobaczyć dość standardowy efekt, w którym pokazywana jest suma wygranej oraz kilka monet.

  Mystery Reels to gra kaskadowa. Oznacza to, że po pojawieniu się wszystkich symboli na ekranie, zaznaczona jest ewentualna zwycięska kombinacja, a następnie ona znika. W miejsce pustych pól spadają kolejne symbole, w tym kilka nowych, więc można się spodziewać również kolejnej kombinacji utworzonej z pomocą nowych symboli na ekranie. Sytuacja może się powtórzyć.

  Prezentowany slot jest dość nietypowy, ponieważ ma on 6 bębnów. Jest to trochę więcej, niż przewiduje standard, dlatego też liczba linii jest wysoka. Graczy zadowala stopa zwrotu, która wynosi 96,18%. Jest to więcej, niż przewiduje standard, więc szanse na wygraną są dość wysokie. Warto jednak wiedzieć, że zmienność slotu jest wysoka. Dla gracza oznacza to, że wygrasz raczej rzadziej, ale jeśli Ci się uda, będzie to większa suma.

  Na minus gracze oceniają zakres zakładu. Możesz wpłacić minimalnie 0,2 danej waluty, a maksymalnie 10. Wiele osób lubi operować większą gotówką, nie jest to jednak możliwe w przypadku Mystery Reel, gdzie możesz wybrać 10 jako największą wartość zakładu. Maksymalna wygrana podczas gry może wynosić 10 000 x stawka. Taka suma jest szczególnie możliwa podczas darmowych spinów, gdzie działa mnożnik.

  Gra uruchamia się na komputerze i na urządzeniach mobilnych. Możesz w nią zagrać w każdym miejscu. Dostępna jest również wersja demo, z której warto korzystać przed grą na prawdziwe pieniądze. Nie ma żadnego limitu na gry darmowe, więc możesz poświęcić wiele czasu na swój trening i przygotowanie się do gry.

  Symbole w Mystery Reels Megaways

  Mystery Reels to klasyczna gra, możesz więc spodziewać się owoców, a także klasycznych symboli. Tym razem nie spotkasz symboli karcianych. Ze względu na to, że bębnów w grze jest 6, maksymalna liczba symboli w pojedynczej kombinacji wynosi 6. Najmniejszym klasterem jest ta z trzema symbolami. Wyjątkiem jest 7, która nagradza również za 2 symbole Poniżej przedstawiamy wszystkie symbole oraz ich wartości.

  • Wiśnie są najmniej wartościowym symbolem i wypłacają 0,1 monety za 3 symboli oraz 0,8 monety za 6 z nich w kombinacji.
  • Cytryna to kolejny symbol na liście, który nie podwyższa wartości kombinacji za 3 symbole, ale za komplet możesz spodziewać się już 0,9 monety.
  • Śliwki oraz pomarańcze są wartościowane w bardzo podobny sposób. Za 3 z nich gracz dostaje 0,2 monety, z kolei za 6 symboli możesz się spodziewać 1 monety. Różnice występują w przypadku, kiedy wylosujesz 4 lub 5 symboli.
  • Winogrona i arbuz również są traktowane na równi. Nie powiększają stawki za 3 symbole w klasterze, ale za to w przypadku 6 na ekranie zarobisz 1,8 monety.
  • Podkowa i dzwonki zapewniają graczom co najmniej 0,3 monety. W przypadku 6 symboli dostaniesz aż 2 monety. W przypadku podkowy za 4 i 5 symboli zgarniesz trochę mniej niż na dzwonki.
  • Gwiazda wypłaca 1 monetę za 3 symbole w klasterze. Za 6 symboli wygrana powiększa się do 7,5 monety.
  • 7 to najwyżej wartościowany symbol, jak w większości gier owocowych. Dostaniesz za nią aż 50 monet, jeśli wylosujesz 6 symboli. Już za dwa symbole dostaniesz 2 monety, a za 3 z nich będzie to 5.

  Ciężko jest nie zgodzić się z opinią, że nawigacja po grze jest bardzo prosta. Wszystko znajduje się w zasięgu wzroku, można łatwo znaleźć poszczególne opcje. Nie bój się, jeśli jesteś początkującym graczem, w ciągu kilku minut opanujesz ten slot. Najważniejszym przyciskiem jest duże, żółte koło na prawym boku. Po każdym przycisku symbole zaczynają wirować. Zaraz obok niego znajduje się przycisk z napisem Turbo. To on przyspiesza rozgrywkę, aby gracz nie tracił swojego czasu.

  Pod tymi dwoma opcjami znajdują się bardzo ważne opcje, a jest to wypłaty, czyli ile dostaniesz za każdą kombinację oraz pomoc. Przed pierwszą rozgrywką, szczególnie tą na pieniądze, warto jest dokładnie przeczytać wszystkie informacje na temat Mystery Reels Megaways. Po lewej stronie ekranu znajduje się przycisk AUTO, dzięki któremu możesz ustawić funkcję auto play. Ustaw, ile spinów maszyna ma wykonać oraz jaka jest Twoja granica straty. W międzyczasie możesz zająć się czymś innym.

  Tuż obok masz przycisk, dzięki któremu ustawisz swój zakład. Po bokach masz do wyboru „+” i „-”, a na środku jest widoczna stawka, jaką wybrałeś. Na górze ekranu pojawia się informacja na temat, ile aktualnie linii wygrywających jest dostępnych. Na górze gracze znajdą również informacje o swoich środkach do gry, które topnieją lub powiększają się w miarę grania.

  Bonusy Mystery Reels Megaways

  Slot ten jest wyposażony w kilka bonusów, które z pewnością Ci się spodobają. Są ona bardzo korzystne dla gracza, więc wystarczy, że uda Ci się wylosować jeden z nich, a powiększysz swoje saldo. Poniżej znajdziesz opis wszystkich promocji, jakie możesz zgarnąć podczas gry.

  • Tajemniczy symbol

  Na siatce pojawia się tajemniczy symbol, na środku ma znak zapytania. Pojawia się on zupełnie losowo, nie musisz niczego zbierać, aby go zdobyć. Kiedy bębny przestają się poruszać, zamiast znaku zapytania pojawia się liczba 1. Zaczyna ona powoli piąć się w górę. W zależności od tego, na jakim numerku stanie, tyle tajemniczych symboli będziesz miał na ekranie. Zakryją one normalne symbole, które nie dały Ci żadnej kombinacji.

  To jeszcze nie koniec rozrywki. Kiedy już na ekranie pojawi się odpowiednia liczba tajemniczych symboli, zaczyna się losowanie, jaki w końcu będzie to symbol. Możesz obserwować zmieniające się symbole, które się akurat losują. Ciekawe jest to, że czasem na ekranie wylosujesz więcej niż jeden tajemniczy symbol, masz wtedy większe szanse na ciekawą wygraną.

  • Koło Fortuny

  Funkcję Koła Fortuny można włączyć wtedy, kiedy na ekranie wylosuje się znaczek Bonus. W zależności od tego, ile symboli wylosowałeś na ekranie, tyle będziesz miał spinów na kole. Znajdziesz na nim kilka ciekawych bonusów. Niektóre pola to po prostu suma mnożników, które możesz zdobyć. Inne pola dają dodatkowe spiny na kole.

  Jedną z ciekawszych opcji jest „double all”. Sprawia ona, że wszystkie sumy mnożników na kole się podwajają, więc masz szansę na wylosowanie lepszych kwot. Trochę mniej lukratywną, ale również ciekawą opcją jest „+5 to all”, czyli do każdej sumy dodaje się 5. W przypadku mnożnika jest to spora suma. Podczas gry możesz wygrać nawet do 500 x mnożnik wygranej, więc jest o co walczyć.

  • Darmowe spiny

  W grze można zdobyć zupełnie darmowe spiny. Wśród symboli możesz zauważyć, że jest jeden z napisem Free Spins. Jeśli uda Ci się trafić 3 z nich na ekranie, zostaniesz przeniesiony do koła fortuny. W tym momencie masz wybór. Możesz zaakceptować 8 darmowych spinów, które masz zagwarantowane lub możesz zakręcić kołem.

  Znajdują się na nim liczby od 4 do 20 i odpowiadają one liczbie darmowych spinów. Możesz więc zaryzykować i zakręcić kołem, pamiętaj jednak, że możesz wylosować mniej spinów, niż masz zapewnione. Podczas sesji spinów zostajesz nagradzany mnożnikiem wygranych.

  Podsumowanie Mystery Reels Megaways

  Mystery Reels Megaways to wersja Mystery Reels, tyle że z większą ilością linii wygrywających oraz symboli na ekranie. Jeśli znasz i polubiłeś poprzednią wersję, tę polubisz jeszcze bardziej, ponieważ możesz wygrać o wiele więcej. Bardzo prosty motyw, który nie przeszkadza podczas gry oraz możliwość wygrania aż 10 000 x stawka gracza jest zachęcające. Do tego możesz dodać bonusy w postaci darmowych spinów oraz tajemniczego symbolu, które znacznie ożywiają tę grę. Polecamy sprawdzenie Mystery Reels Megaways  w wersji demo, a możliwe, że zostaniesz z nią na dłużej.

  Data wydania 28 marca 2019 roku
  Return to Player (RTP): 96,18%
  Poziom volatility Wysoka
  Dostawca oprogramowania Red Tiger
  Motyw gry klasyczny, owocówka, tajemnica
  Grywalność 5
  Linie wygrywające do 117 649
  Liczba bębnów: 5
  Minimalna liczba monet na linię 1
  Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.2/10
  Jackpot Brak
  Maksymalna wygrana w grze podstawowej 10 000 x stawka gracza
  Maksymalna wygrana (monety): 100 000 monet
  Funkcje bonusowe mnożnik, darmowe spiny, tajemniczy symbol, klonowanie symbolu
  Obsługiwane platformy ios, android, pc, ipad, explorer, firefox, chrome