Zgarnij darmowe spiny w SlottyWay

Autorstwa Magdalena
22 listopada, 2020
SlottyWay jest jednym z częściej polecanych kasyn nie bez powodu. Wygląda ono dość standardowo, lecz prawdą jest, że strona dba o swoich graczy i oferuje im naprawdę ciekawe bonusy. Obecnie przydarzyła się okazja, aby przedstawić jedną z ciekawszych ofert tego tygodnia, a jest to możliwość otrzymania darmowych spinów i do tego można skorzystać z bardzo interesującego turnieju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego kasyna, aby wiedzieć, jak z niego korzystać, jakie ma zalety i więcej, wszystko jest opisane w naszej recenzji. Koniecznie przeczytaj również nas opis najnowszej oferty od SlottyWay, możliwe, że to właśnie dzięki niej zdecydujesz się na utworzenie konta w tym kasynie.

Zupełnie darmowe spiny w kasynie online SlottyWay

Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem kasyna SlottyWay, w każdym momencie możesz odebrać swoją własną nagrodę. Tym razem SlottyWay przygotowało dla swoich graczy aż 20 darmowych spinów na slot Tiger Stone, który od pewnego czasu jest naprawdę popularny wśród graczy. Nie dziwi nas to, ponieważ jest on dobrze wykonany, producent Booongo bardzo postarał się w programowaniu tego automatu. Aby zdobyć ten bonus, wystarczy wpłacić na swoje konto 25 euro, które potem możesz wykorzystać na inne gry. Pamiętaj, że obrót na wygrane z darmowych spinów są opatrzone w obrót o wartości x 40. Z tej promocji możesz skorzystać do 25 listopada 2020 roku, więc warto jest się pospieszyć.

Ekscytująca loteria Spadające Prezenty w kasynie SlottyWay

W SlottyWay regularnie można skorzystać z bardzo ciekawej loterii, która jest właściwie dostępna każdego dnia. Jej reguły są na tyle proste, że każdy może z niej skorzystać, więc nie musisz być nawet doświadczonym graczem, aby wygrać całkiem ciekawe nagrody. W loterii można brać udział codziennie, co tydzień lub co miesiąc, a w zależności od tego, z jakiego trybu będziesz korzystał, możesz wygrać zupełnie inne nagrody. Zmienia się ich wartość oraz częstotliwość występowania. Poniżej znajduje się więcej szczegółów:

  • Loteria codzienna

Aby wziąć udział w loterii Spadające Prezenty codziennie, Twoim zadaniem jest wpłacenie 250 euro. Pula tej loterii wynosi 5 000 euro i maksymalna wartość nagrody w tym przypadku będzie wynosiła 1 000 euro, a nagroda została zaopatrzona w obrót o wartości x 40.

  • Loteria tygodniowa

W tym przypadku Twoim zadaniem jest wpłacenie co najmniej 500 euro. Pula wygranej w tygodniowej loterii wynosi 25 000 euro, co w porównaniu do dość niskiej wpłacie się opłaca. Pamiętaj, że najwyższa nagroda ma wartość aż 5 000 euro, więc jeśli ją zdobędziesz, będziesz 10 x na plusie. Tym razem również nagroda jest opatrzona bonusem o wartości x 40.

  • Loteria miesięczna

W loterii miesięcznej loterii starasz się o to, aby rozbić pulę o wartości 100 000 euro. Szkoda, aby taka suma przeszła Ci koło nosa, więc nie czekaj zbyt długo, zapisz się do tego turnieju i wpłać 3 000 euro. Tyle wystarczy, aby móc zgarnąć nagrodę o maksymalnej wartości nawet 7 000 euro. Warunek obrotu się nie zmienia, wciąż wynosi x 40.

Inne możliwości w kasynie SlottyWay

Przedstawione przez nas propozycje nie są jedynymi dostępnymi w kasynie online SlottyWay. Na tej stronie zawsze coś się dzieje. W tym samym czasie możesz na przykład skorzystać z innej loterii o nazwie Cash Fall, w którym pulą do wygrania jest aż 50 000 euro. Jest ona dostępna przez kolejne 9 dni, więc jeśli masz trochę wolnego czasu, skorzystaj z niej. Innym turniejem jest Poszukiwanie Skarbów, które również jest jedną z ciekawszych loterii ostatnich dni, więc zachęcamy do jej wypróbowania.