Zgarnij 10 000 w Betsafe

Autorstwa Magdalena
21 czerwca, 2020
Betsafe znów zaskakuje swoich graczy ciekawym turniejem. W tym kasynie zawsze dużo się dzieje, więc warto być z nim na bieżąco. Jest to jedno z najbardziej znanych kasyn na rynku i zawsze proponuje bardzo ciekawe rozwiązania. Tym razem jest to całkiem szybki turniej, w którym pulą jest aż 60 000 zł. Nie przepuść takiej okazji i zapisz się do turnieju. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany w kasynie, możliwe, że jest to bardzo dobra pora, ponieważ nie tylko zostaniesz nagrodzony za utworzenie konta, ale poza tym będziesz mógł skorzystać z wielu innych dodatków, jak właśnie najnowszy turniej.

Turniej Crazy Time w Betsafe

Od kilku dni w kasynie Betsafe można zapisać się na ekscytujący turniej o nazwie Crazy Time. Nazwa ta wzięła się od zupełnie nowej gry od Evolution Gaming, która właśnie została pokazana szerszej widowni. Wszyscy wielbiciele znanego dostawcy Evolution Gaming ze zniecierpliwieniem czekali na pojawienie się tej gry. Ma ona elementy Dream Catcher, w którym pojawia się postać koła fortuny. Podczas gry krupier kręci tym kołem, aby zobaczyć, co gracz może wylosować. Wiele osób uważa, że Crazy Time to lepsza wersja Dream Catcher, ponieważ ma aż 4 rundy bonusowe i inne dodatki, dzięki którym gra jest bardzo ekscytująca.

Zasady turnieju Crazy Time w Betsafe

Jeśli chcesz się przekonać, czy nowa gra Crazy Time jest tak dobra, jak ją opisują, możesz to zrobić w Betsafe podczas turnieju. Dzięki temu możesz nie tylko sprawdzić nową grę, lecz również przy okazji wygrać nagrodę z puli 60 000 zł. 2 korzyści za jednym zamachem, ciężko jest więc im odmówić. Zasady tego turnieju są bardzo proste, więc tym bardziej nie powinieneś mieć żadnego problemu. Na początku wystarczy, że zapiszesz się do turnieju. Wejdź na odpowiednią stronę i kliknij „zapisuję się”.

Następnie Twoim zadaniem jest uruchomienie gry na prawdziwe pieniądze. Pamiętaj, że minimalny zakład powinien wynosić 1.60 zł, jeśli wybierzesz mniejszy, spiny nie będą się liczyć w rozgrywce. W tym turnieju liczy się jak największa wygrana z pojedynczego spinu. Oznacza to, że nie musisz postawić dużo, aby wygrać. Możesz postawić minimalną stawkę 1.60, a następnie wygrać sporą kwotę i to zapewni Ci wygraną. Pojedynczą wygraną zawsze dzieli się przez zakład. Nie musisz więc wydawać sporo, aby zostać zwycięzcą. Jest to zaleta tego turnieju, ponieważ nawet gracze, którzy zazwyczaj nie stawiają zbyt wysokich zakładów, jak najbardziej mają szansę na wygraną.

Ile możesz wygrać w turnieju Crazy Time w Betsafe?

Turniej Crazy Time w Betsafe rozpoczął się 15 czerwca 2020 roku, a zakończy się dokładnie z końcem dnia 21 czerwca 2020 roku. Tym razem nie musisz się spieszyć, aby nałapać punktów, wystarczy jeden spin, który zupełnie zmieni Twoje położenie. Pierwsza osoba na liście ma szansę zdobyć aż 10 000 zł, więc warto jest spróbować swoich sił. Dodatkowo aż 200 graczy zostanie nagrodzonych w Crazy Time, więc szansa, że to Ty znajdziesz się na liście liderów jest bardzo duża.

Nagroda drugiej osoby to 6 400 zł, z kolei gracz na trzecim miejscu dostanie dokładnie 5 000 zł. 4. miejsce może liczyć na nagrodę o wartości 4 000 zł. Następnie sumy te się trochę zmniejszają, ostatnie osoby na liście dostaną po 80 zł i po 24 zł. Jeśli uda Ci się taką kwotę wygrać po jednym spinie za 1.60 zł, to jak najbardziej warto wziąć udział w tej zabawie. Nie zastanawiaj się więc długo i sprawdź się w nowej grze od Evolution Gaming, jeśli nie spróbujesz, możesz później żałować.