Wyścig Uliczny w kasynie Turbico

Autorstwa Magdalena
8 maja, 2022
Turbico to jedno z kasyn, które zachwyca nas wieloma aspektami. Wśród nich jest przede wszystkim czysta i przejrzysta strona, co chwalą nowi gracze. Poza tym w Turbico można liczyć na wysokiej jakości promocje już po rejestracji, a im dłużej jesteś członkiem tego kasyna, tym lepiej dla Ciebie. Nie mieliśmy wcześniej okazji, dlatego teraz chcielibyśmy przedstawić aktualną promocję na stronie Turbico, ponieważ bez wątpienia jest warta polecenia oraz wypróbowania. Zapraszamy do lektury, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Nowy turniej w Turbico – Wyścig Uliczny

Już od kilku dni w kasynie Turbico można zapisać się do dość szczególnego turnieju, jakim jest Wyścig Uliczny. Zaczął się on dokładnie 2 maja 2022 roku i będzie można brać w nim udział aż do końca dnia 8 maja 2022 roku.

Nagroda w tym turnieju to 4 000 zł oraz 1000 darmowych spinów, które zostaną podzielone na wszystkich zwycięzców, a w jaki sposób, opowiemy poniżej. Dobrze też wiedzieć, że tak naprawdę Wyścig Uliczny jest dostępny w kilku kasynach online. My szczególnie polecamy Turbico, ponieważ mamy wrażenie, że wciąż na ten moment wiele osób nie wie o tym, jak korzystne jest utworzenie konta na tej stronie. Można się tego dowiedzieć wyłącznie po rejestracji i odebraniu promocji za utworzenie konta.

Szczegóły Wyścigu Ulicznego w Turbico

Jeśli chcesz wziąć udział w Wyścigu Ulicznym w kasynie Turbico, najpierw zarejestruj się na stronę lub zaloguj się, jeśli masz już w niej konto. Każda osoba, która wpłaciła co najmniej jeden depozyt do Turbico może wziąć udział w Wyścigu Ulicznym.

Następnie nie musisz się zapisywać do tego turnieju. Wystarczy, że zaczniesz grać w sloty w kasynie Turbico. Teraz najważniejsza informacja, bo właśnie dotyczy gier biorących udział w tej zabawie. Okazuje się, że każda gra znajdująca się na stronie kasyna włącza się do turnieju, więc masz zupełny wybór tego, co najbardziej Cię interesuje.

Możesz wybrać swoje ulubione sloty lub wręcz przeciwnie – możesz poeksperymentować i dzięki temu wybrać zupełnie inne automaty. Możliwe, że wśród nich znajdziesz kolejne, które szczególnie Ci podpasują. Turbico szczególnie poleca kilka slotów, a wśród nich znajdują się między innymi:

  • Release the Kraken
  • Hot Chilli
  • Queen of Fire
  • Summer of Luck
  • Book of Champions
  • Story of the Samurai
  • Jungle Stripes

Oczywiście są to tylko polecenia kasyna. Ostateczna decyzja należy do Ciebie, a możesz naprawdę wybrać dowolny slot z listy. Jedyną zasadą tego turnieju jest to, że podczas gry stawka każdego spinu musi wynosić co najmniej 4 zł. Niestety każda stawka poniżej 4 zł zostanie odrzucona przez system i nie wlicza się do turnieju.

Podczas gry każdy gracz będzie zbierał punkty, które następnie można obserwować w tabeli liderów widocznej dla wszystkich uczestników. Tylko te osoby, które zdobędą najwięcej punktów, zostaną nagrodzone. Zwycięzców będzie jednak aż 50, więc bardzo możliwe, że Ty również zostaniesz wyróżniony.

Wygrane w Wyścigu Ulicznym w kasynie Turbico

Jeśli już jesteś gotowy do zdobywania punktów, to powinieneś wiedzieć, o co będziesz walczyć. Pula nagród z 4 000 zł zostanie rozdana w ciągu 72 godzin najlepszym. 1 200 zł dostanie osoba z największą liczbą punktów na koncie. Kolejny gracz dostanie na swoje konto 720 zł. Z kolei trzecia osoba dostanie dodatkowo 400 zł.

Od 31 miejsca aż do ostatniego rozdawane są darmowe spiny – na początku jest ich 70, a ostatnie osoby na liście dostaną po 30 obrotów. Wszystkie spiny są przyznawane na Mr Macau od Betsoft Gaming. Warto pamiętać, że wszystkie nagrody mają warunek obrotu wynoszący x20. Życzymy powodzenia.