Wyścig miesiąca w Cadoola

Autorstwa Magdalena
16 marca, 2020
Z pewnością wielu z Was czekało na jakieś wieści z popularnego kasyna Cadoola. Już wspominaliśmy o nim na naszej stronie, możesz również przeczytać bardzo dokładną recenzję na jego temat. Cadoola znów organizuje jeden z turniejów, który powtarza się co miesiąc.

Możesz więc brać w nim udział od początku do końca każdego miesiąca, lecz za każdym razem jest on trochę inny. Tym razem pod lupę bierzemy marcowy turniej, na który wciąż można z powodzeniem się zapisywać. Dobiega połowa miesiąca, więc jeśli jeszcze się na niego nie zdecydowałeś, to jest to bardzo odpowiedni moment, w grze pozostali tylko najbardziej wytrwali zawodnicy.

Wyścig miesiąca w turnieju Cadoola

Jak już wspomnieliśmy, znów rusza bardzo znany turniej, który jest nazywany wyścigiem miesiąca. Jego nazwa bierze się z tego, że turniej jest aktywny przez cały miesiąc, to znaczy od jego pierwszego dnia, aż do ostatniego. Tym razem jest to walka o marcowy tytuł. Jeśli brakuje Ci ekscytujących turniejów, wyścig miesiąca z pewnością spełni wszystkie Twoje wymagania. Zawitaj więc do kasyna Cadoola lub do innego kasyna online, które ma dokładnie tego samego właściciela. Turniej ten jest organizowany we wszystkich kasynach tego właściciela, więc łatwiej jest się do niego zapisać. Jeśli jednak nie jesteś zarejestrowany w żadnym z nich, to polecamy właśnie stronę Cadoola, która jest znana z wysokiej jakości obsługi oraz bardzo szybkich wypłat wygranych.

Na czym dokładnie polega wyścig w kasynie Cadoola?

Zasady tego turnieju nie należą do skomplikowanych, wystarczy, że będziesz robił to, co zawsze i co sprawia Ci największą przyjemność, czyli będziesz po prostu grał w gry. Do turnieju nie trzeba się nawet zapisywać, wystarczy, że zaczniesz grać w wyróżnione automaty, a punkty na Twoim koncie zaczną automatycznie wzrastać. Musisz jednak wiedzieć, że minimalny zakład w każdej z tych gier to 0.30 euro. Jeśli nie wybierzesz tej opcji, to punkty nie będą liczyć się do ogólnego rozrachunku.

Automaty, które wliczają się do tej promocji to: Voodoo Gold, Fire Strike, Majestic King, Pirates Plenty, Temple Tumble Megaways, Who wants to be a Millionaire, 9 Lions, Versaille Gold, Wild Dragon i Moon Princess. Wszystkie te automaty prowadzą do większej wygranej. Możesz więc zagrać w te maszyny, które już znasz lub spróbować nieznanych sobie tytułów, aby się wypróbować w czymś innym, wybór należy do Ciebie. Przypominamy, że warunkiem jest odpowiednia suma zakładu. Kolejnym warunkiem jest wpłacenie depozytu na sumę 80 zł, jeśli tego nie zrobisz, to nie możesz wziąć udziału w grze.

Nagrody w wyścigu miesiąca

Bardzo ciekawe jest to, że w turnieju nie można wygrać pieniędzy, ale za to punkty, które każdy zbiera na swoim koncie. Przybliżają go one do lepszego poziomu w kasynie oraz do wymiany punktów na prawdziwe pieniądze. Zdobycie ich nie jest wcale łatwe, więc pula 250 000 punktów wygląda bardzo atrakcyjnie. Pierwsza osoba zostanie nagrodzona 45 000 punktów, z kolei druga dostanie niewiele mniej, bo 38 000 punktów. Osoba na trzecim miejscu otrzyma 30 000 punktów za swoje starania w turnieju.

Kolejne miejsca to kwestia około 20 000 punktów, a ostania osoba dostanie równe 10 000 punktów. Osoba ta będzie na 10 miejscu, ponieważ właśnie tyle miejsc jest dostępnych dla zwycięzców. Aby turniej został zorganizowany, musi wziąć udział co najmniej 50 osób. Bierz więc udział i życzymy powodzenia!