Wielkanocna niespodzianka od kasyna Wazamba

Autorstwa Magdalena
9 kwietnia, 2023
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i z racji tego niektóre kasyna online zdecydowały się przygotować ciekawe wydarzenia. Jedną z takich stron jest Wazamba, która jest prawie zawsze aktywna podczas wszelkich świąt oraz ciekawych wydarzeń. Poza tym Wazamba jest wysokiej jakości kasynem, o którym warto wiedzieć więcej, a dowiedzieć się można na przykład z naszej recenzji. Tymczasem poniżej zajmiemy się najnowszymi turniejami w kasynie, w których zamierzamy brać udział. Serdecznie zapraszamy.

Promocje Wielkanocne w kasynie Wazamba

Gracze, którzy już wcześniej zarejestrowali się w kasynie Wazamba mają szczęście, ponieważ mogą bezpośrednio przejść do ekscytujących wydarzeń dostępnych na stronie w czasie Wielkanocy. Dla nowych graczy, którzy dopiero zdecydują się zarejestrować w Wazambie, skuszeni nowymi promocjami, ważna informacja – w turniejach mogą brać udział wyłącznie gracze, którzy co najmniej raz wpłacili depozyt.

Pierwsza z promocji, o której będziemy mówili więcej, jest dostępna wyłącznie w kasynie Wazamba, chociaż podobne kalendarze można też znaleźć w innych kasynach, jednakże ten w Wazamba wydaje się nam najbardziej ciekawy. Z kolei turniej Wielkanocny w bardzo podobnej formie jest dostępny w kilku innych zrecenzowanych przez nas kasynach online, więc można je sprawdzić również w nich.

Kalendarz Wielkanocny Easter Promo w kasynie Wazamba

Na podobieństwo kalendarza adwentowego na stronie kasyna Wazamba pojawiła się promocja Easter Promo. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego kalendarza, gracze każdego dnia aż do dnia Wielkanocy mają dostępne różne promocje, z których mogą korzystać i przy tym się nie nudzić.

Promocje w tym bonusie są bardzo różne i mogą dotyczyć sekcji sportowej, kasyna na żywo lub gier hazardowych. Na każdy dzień promocja jest zupełnie inna, więc warto zaglądać do kasyna codziennie, aby skorzystać z tego, co wydaje się najbardziej korzystne.

Przykładami bonusów na dany dzień może być 10 euro do wydania w kasynie na żywo (po wpłacie depozytu), zakład sportowy za darmo, 100 darmowych spinów oraz wiele innych, a każdy z nich jest niespodzianką. Każdego dnia kasyno określa dwie promocje i gracz może wybrać, która z nich bardziej go interesuje. Zdecydowana większość promocji wymaga uprzedniej wpłaty.

Easter Hunt w kasynie Wazamba

Kolejną propozycją kasyna Wazamba jest ekscytujący turniej Easter Hunt, który jednak został przygotowany stosunkowo wcześniej, niż można by się było spodziewać. Obecnie gracze mają tylko 2 dni na to, aby wziąć w nim udział, więc warto się pospieszyć. Podejrzewamy, że Wazamba ma coś jeszcze w zanadrzu na Wielkanoc, więc jeśli nie zdążysz wziąć udziału w tym turnieju, to nic straconego.

Tym razem gracze mogą zagrać w ciekawe sloty, a większość z nich jest związana z nadchodzącym świętem. Wśród dostępnych opcji znajdują się między innymi:

  • Wild Easter
  • Eggs of Gold
  • Easter Gifts
  • Dragons Cluster Buster
  • Jack and the Beanstalk
  • Black Wold Hold and Win

Sam turniej polega na tym, aby grać w powyższe gry, ustawiać zakład, który ma co najmniej wartość 0,5 euro, a także zliczać swoje punkty – im więcej wygrasz przy jednocześnie jak najmniejszej wybranej stawce, tym więcej punktów dostajesz, ponieważ są one obliczane na podstawie różnicy pomiędzy wygraną oraz zakładem.

Wygrane dla zwycięzców są jak na tak krótki turniej całkiem wysokie, ponieważ osoba na pierwszym miejscu dostaje 1500 euro, kolejna osoba odchodzi z 1200 euro, a ostatnia osoba na podium otrzymuje 1000 euro. Nagrodzonych łącznie zostaje 60 osób. Wygrane można wypłacić od razu, ponieważ nie mają żadnego wymogu obrotu, co jest bardzo dużą zaletą.