Wielka pula do zgarnięcia w Betsafe

Autorstwa Magdalena
23 czerwca, 2021
Na naszej stronie dawno już nie mówiliśmy o popularnym kasynie online Betsafe oraz o grach na żywo, więc w tym artykule postanowiliśmy połączyć oba te aspekty. Z pewnością wielu graczy, szczególnie tych doświadczonych, słyszało już o Betsafe, które bez wątpienia jest jednym z najbardziej znanych kasyn online dostępnych również dla graczy z Polski. Jego recenzję można znaleźć na naszej stronie i samemu możesz dowiedzieć się, co tracisz, kiedy nie jesteś jego użytkownikiem. Nie zamierzamy jednak wychwalać Betsafe, a tylko chcemy wspomnieć o organizowanym przez niego wydarzeniu. Zapraszamy do obecnie największego turnieju z grami na żywo tego miesiąca.

Graj w gry na żywo i losuj nagrody

Nie da się ukryć, że zdecydowana większość turniejów w kasynach online jest związana ze slotami. Ich wielbiciele mają z czego wybierać i zawsze mają do czego się dołączyć. Gry na żywo są niestety traktowane trochę po macoszemu, ale na szczęście są też kasyna online takie jak Betsafe, które wiedzą, że wielbicieli tego typu gier jest naprawdę mnóstwo.

Specjalnie dla nich Betsafe zdecydowało się zorganizować wielkie wydarzenie, które włącza do gry prawie wszystkie gry na żywo i do tego będzie trwać praktycznie cały miesiąc. My dołączamy do gry od drugiego tygodnia i właściwie nic straconego, ponieważ przed nami jeszcze 3 tygodnie pełne emocji na żywo.

Szczegóły na temat największego turnieju z grami na żywo w kasynie Betsafe

Jak już wspominaliśmy, turniej w Betsafe rozpoczął się wraz z początkiem czerwca. Pierwszy tydzień tej promocji minął i obecnie jesteśmy na początku drugiego tygodnia tego wydarzenia. Mega Live Festival ma całkiem proste zasady, ponieważ wymaga od gracza wyłącznie włączenia się do gry.

Na samym początku do wydarzenia musisz się zapisać. Ciekawe jest to, że tygodnie są również brane pod uwagę osobno, więc nie musisz brać udziału cały miesiąc, lecz na przykład tylko w wybranym tygodniu. Nie zapomnij się jednak zapisać jeśli jesteś chętny, ponieważ inaczej Twój udział nie zostanie uznany. Następnie wystarczy, że będziesz grał w gry na żywo należące do Evolution Gaming.

Warto zwrócić uwagę na to, że na stronie widnieje informacja, że można korzystać ze wszystkich gier tego producenta, ale prawdą jest, że są gry zaznaczone na dany tydzień i to właśnie z nich możesz korzystać. W tym tygodniu punkty zbierasz na:

  • Exclusive Blackjack 1
  • Exclusive Roulette
  • Exclusive Blackjack 2
  • Exclusive Blackjack 3

Gier jest trochę więcej, ale to właśnie te gry dadzą Ci najwięcej korzyści. Działa to w ten sposób, że dostajesz punkty za sukcesy w tych grach. Na przykład za straight up za numer w ruletce i za mixed blackjack dostaniesz 1 punkt, a z kolei za każdy blackjack w kolorze otrzymasz 3 punkty. Najwięcej, bo 5 punktów, dostaniesz za blackjack suited.

Ze wszystkich gier możesz korzystać w przypadku, kiedy bardziej interesuje Cię organizowana przez kasyno loteria. Zabawa polega na tym, że za każde obrócone 45 zł na grach na żywo dostajesz 1 bilet i jednego dnia możesz zdobyć maksymalnie do 50 biletów na loterię. Widać więc, że te połączone wydarzenia są naprawdę duże i szkoda by było je pominąć.

Wygrane w turniejach z grami na żywo w Betsafe

Najpierw zajmiemy się loterią, która odbywa się codziennie i każdego dnia rozdaje graczom aż 15 750 zł. Suma ta zostaje podzielona pomiędzy 100 graczy i jak wiadomo, nagrody w loterii będą zupełnie losowe. Jeden gracz zdobędzie jednak 3375 zł, więc jest to wysoka nagroda.

Punkty zbierane w grach tygodnia przybliżają graczy do innych nagród. Tym razem pula wynosi aż 47 250 zł i ta suma jest dokładnie taka sama każdego tygodnia. Tym razem nagrody odbierze również setka osób, a pierwsze miejsce to aż 11 250 zł, więc tym bardziej warto brać udział w tym wydarzeniu.