Vulkan Vegas i Endorphina łączą swoje siły

Autorstwa Magdalena
15 listopada, 2020
Zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszym turnieju organizowanym przez popularne w Polsce kasyno online Vulkan Vegas oraz cenionego producenta gier hazardowych, czyli Endorphina. Połączenie dwóch tak dobrych marek nie może się skończyć źle, o czym przekonają się wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Vulkan Vegas jest bardzo dobrze znanym polskim graczom kasynem online, który co chwilę wymyśla dla nich nowe, ekscytujące wydarzenia. Jeśli jesteś aktywnym graczem, to warto jest zaryzykować i utworzyć konto właśnie w tym kasynie, a możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz. Co kilka dni można liczyć na nowy turniej, a poniżej dowiesz się wszystkich szczegółów na temat tego najnowszego.

Turniej Endoprhina Exclusive w kasynie Vulkan Vegas

Już od kilku dni, a dokładnie od 9 listopada, uruchomiony został specjalny turniej o nazwie Endorphina Exclusive. Jest on dostępny wyłącznie w kasynie Vulkan Vegas, więc jeśli jeszcze nie masz konta na tej stronie, zachęcamy do zarejestrowania się, chociażby dla regularnych turniejów, które zawsze są na wysokim poziomie, jak w przypadku Endorphina Exclusive. Warto wiedzieć, że Vulkan Vegas ma więcej zalet, o których możesz się dowiedzieć z naszej recenzji, a które mogą Cię zachęcić do rejestracji właśnie w tym kasynie.

Szczegóły dotyczące turnieju Endorphina Exclusive w Vulkan Vegas

Turniej Endoprhina Exclusive będzie jeszcze dostępny około trzech dni, zakończy się wraz z niedzielą. Masz więc cały weekend na to, aby zdobyć tak dużą ilość punktów, żeby wygrać satysfakcjonującą Cię nagrodę. Nie trać więc już więcej czasu, zapisz się do turnieju i postaraj się zdobyć najlepszą nagrodę. Tym razem Vulkan Vegas zdecydowało się połączyć swoje siły z producentem gier o nazwie Endorphina. Możliwe, że mogłeś o nim nie słyszeć, ponieważ nie jest to najpopularniejszy dostawca gier w świecie hazardowym, ale prawdą jest to, że bez dwóch zdań jest on warty wypróbowania.

W swojej kolekcji ma on naprawdę ciekawe gry, które często są produkowane na bazie prostych rozwiązań, lecz z interesującym motywem. W tym turnieju możesz skorzystać z 16 gier tego producenta. Jeśli jesteś wielbicielem gier od Endorphina, tym lepiej dla Ciebie, możesz dobrze spędzić czas, a do tego jeszcze wygrać. Jeśli nie znasz za dobrze tego producenta, akurat teraz masz motywację do tego, aby sprawdzić jego produkty, wyrobić sobie opinię i przy okazji wygrać trochę dodatkowej gotówki.

Gry, które będą brały udział w tym turnieju to między innymi: Cash Tank, Asgardians, Chance Machine 100, Slotomoji, The Rise of AI, Voodoo, Ultra Fresh, Book of Santa, Aus Dem Tal, 7 Bonus Up, 100 Zombies, Buffalo 50, Red Cap, Lucky Streak 3 i 2020 Hit Slot. Są to najbardziej znane sloty tego producenta, z pewnością nie będziesz się nudził podczas gry. Jeśli chodzi o same zasady turnieju, warto pamiętać, że najpierw gracz musi przejść przez 10 spinów kwalifikujących do gry. Można je odbyć na którejkolwiek z podanych wcześniej grach. Kiedy już przez nią przejdziesz, możesz od razu rozpocząć swoją grę. Punkty dostajesz za każde wygrane 5 zł. Uczestnicy z największą liczbą punktów zostaną nagrodzeni.

Jakie wygrane są przewidziane w Endorphina Exclusive

W tym turnieju gracze podzielą między sobą ogromną kwotę, jaką bez wątpienia jest 40 000 zł. Co więcej, suma ta będzie rozdana pomiędzy tylko 20 graczy, więc każdy z nich dostanie całkiem niezłą nagrodę. Oczywiście na najwięcej mogą liczyć osoby na samym szczycie. Pierwsza osoba wyniesie z turnieju aż 10 000 zł. Osoba na drugim miejscu dostanie aż 6 400 zł, a gracz z ostatniego miejsca na podium będzie mógł się cieszyć nagrodą o wartości 4 800 zł. Naturalnie kolejne miejsca są wartościowane trochę mniej, ale mimo to są całkiem wysokie. Przygotuj się więc na odebranie większej ilości gotówki od Vulkan Vegas.