Urodzinowy turniej w kasynie Rabona

Autorstwa Magdalena
12 maja, 2020
Na naszej stronie znajdziesz recenzję kasyna Rabona, jednego z najbardziej interesujących stron ferujących możliwość gry w automaty hazardowe na pieniądze. Rabona gwarantuje swoim graczom wiele korzyści, w tym również bonusy. Tym razem Rabona połączyło swoje siły z Booongo, czyli z producentem, który ostatnio tworzy jedne z najciekawszych gier na rynku. Turniej zorganizowany przez tego producenta gier jest bardzo ciekawy i ma interesujący motyw, jeśli chcesz z niego skorzystać, to możesz to zrobić w kasynie Rabona lub innym pod kierownictwem tego samego właściciela.

Urodzinowy turniej Booongo

W kasynie Rabona już od kilku dni można wziąć udział w turnieju urodzinowym dotyczącym producenta Booongo. Jest to bardzo ciekawa inicjatywa, w której można zdobyć całkiem sporą ilość gotówki. Booongo oraz Rabona są całkiem hojni, więc możesz spodziewać się dużych wygranych. Pula w tym konkursie wynosi aż 40 000 euro, więc jest o co grać, nie przegap więc tej okazji.

Istota turnieju nie jest skomplikowana. Na stronie zostało przedstawionych kilka gier, wszystkie z nich zostały oczywiście wyprodukowane przez Booongo. Jeśli zagrasz w te gry, masz szansę na zdobycie nagrody. Warunkiem jest to, że koniecznie musisz zagrać co najmniej 50 rund na jednej z gier lub łącznie na wszystkich nich. Minimalny zakład podczas tych rund wynosi 0,5 euro. Spiesz się, ponieważ turniej ten wygasa 15 maja 2020 roku, masz kilka dni na zdobycie odpowiedniej liczby punktów.

Punktacja jest dość ciekawa, najważniejsze jest to, że jest ona uczciwa dla wszystkich osób, które biorą udział w turnieju. Znajdziesz się w tabeli liderów, jeśli uda Ci się w pojedynczym spinie zdobyć bardzo dużą wygraną. W tym wypadku liczba pieniędzy oznacza liczbę punktów. Innym sposobem liczenia punktów, jeśli wygrane nie były bardzo duże, jest zliczenie, ile wygrał w danej sesji (za dany zakład). Wtedy brana jest wygrana i dzieli się ją przez wartość zakładu. Tym sposobem ustalany jest wynik. Jeśli danemu graczowi uda się zdobyć większą wygraną, zostają one zamienione miejscami.

Jakie gry biorą udział w tym konkursie?

Wszystkie gry, które znajdują się na liście pochodzą od Booongo. Producent ten może poszczycić się wysokim poziomem swoich gier, więc jeśli ich nie znasz, masz okazję, aby poznać automaty tego dostawcy. Nie są one monotematyczne, więc podczas gry z pewnością nie będziesz się nudzić, a będziesz mógł odkryć nowe tytuły. Nawet jeśli ich nie polubisz, to masz wciąż szanse na wygraną.

Jeśli już je znasz i lubisz, tym lepiej dla Ciebie, możesz przyjemnie spędzić czas, a do tego możesz wygrać dodatkowe pieniądze. Gry, z jakich możesz skorzystać to: Book of Sun Multichance, 777 Gems Respin, Olympian Gods, Three Gems, Gods Temple Deluxe, Book of Sun Choice, 15 Golden Eggs, Sun of Egypt, Dragon Pearls.

Co możesz wygrać w urodzinowym turnieju Boongo

Pula nagród wynosi aż 40 000 euro, przygotuj się więc na wysokie nagrody. Rabona zamierza nagrodzić aż 100 graczy, co jest niebywałą liczbą w porównaniu do innych kasyn. Osoba, która znajdzie się pierwsza na liście dostanie aż 500 euro w gotówce. Osoba na drugim miejscu dostanie niewiele mniej, bo 350 euro. Trzecie miejsce zostanie nagrodzone 250 euro. Gracze na miejscu czwartym i piątym będą mogli pochwalić się 200 euro, a ci od szóstego do dziesiątego miejsca 100 euro. Osoby na miejscach od jedenastego do dwudziestego dostaną po 75 euro, od dwudziestego pierwszego do pięćdziesiątego po 50 euro, a cała reszta zwycięzców otrzyma po 15 euro.