Turnieje w Slotty Vegas z najlepszymi dostawcami!

Autorstwa Magdalena
26 maja, 2020
Slotty Vegas, dzięki swojej nazwie od razu kojarzone z maszynami automatycznymi, jest jednym z najchętniej wybieranych kasyn przez Polaków. Jest ono bardzo estetyczne i ma wiele do zaoferowania graczom. Strona jest dość młoda, lecz nie przeszkadza to właścicielowi kasyna, aby zagwarantować graczom wszystko, co najlepsze. Nie mówimy wyłącznie o dobrej obsłudze i wielu metodach płatności, ponieważ są to aspekty, które obecnie powinny być na każdej stronie standardem. Najważniejsze jest to, że Slotty Vegas ma do zaoferowania wiele gier, turniejów, konkursów, a tym samym dużą dozę rozrywki.

Nowe turnieje organizowane z producentami gier w Slotty Vegas

Ostatnim hitem w Slotty Vegas są turnieje organizowane wraz z producentami gier. Z tego względu, że na stronie można znaleźć sloty od wielu dostawców, Slotty Vegas ma możliwość zorganizować bardzo wiele turniejów tego typu. Kilka turniejów jest już za nami, jednak zdecydowanie więcej wciąż czeka na graczy i to właśnie o nich opowiemy więcej szczegółów. Możemy jednak już teraz powiedzieć, że konkurs tego typu jest idealny dla fanów danego producenta, ponieważ mogą jak zawsze grać w swoje ulubione sloty, a przy tym zdobyć dodatkowe nagrody. Jednym słowem jest to idealna sytuacja, więc czemu z niej nie skorzystać.

Najbliższy turniej w Slotty Vegas

Najnowszy turniej w kasynie Slotty Vegas jest organizowany wraz z dostawcą Red Tiger. Rozpoczyna się on dokładnie 25 maja 2020 roku dokładnie o północy. Red Tiger tworzy jedne z najlepszych gier na rynku i ma bardzo wielu fanów, więc z pewnością będą zadowoleni, że mogą wziąć udział w takim wydarzeniu. Turniej zakończy się dokładnie 28 maja 2020 roku o godzinie 23:59, więc spiesz się, aby uzyskać jak najwięcej punktów i zdobyć największą nagrodę.

Gry, które biorą udział w konkursie to oczywiście wszystkie te, które zostały przygotowane przez Red Tiger. Jest ich na stronie całkiem sporo, więc masz z czego wybierać. Możemy wymienić jedne z najbardziej popularnych z nich, a są to między innymi: Mystery Reels, Dice Dice Dice, Golden Leprechaun Megaways, Jewel Scarabs, Piggy Riches Megaways, Midas Gold, Rainbow Jackpots, Wings of Ra, The Wild Hatter, Wild Wild Chest, Vault of Anubis i wiele więcej.

Dokładne zasady turnieju Red Tiger w Slotty Vegas

Dobrą wiadomością jest to, że do turnieju nie trzeba się zapisywać. Każdy gracz jest automatycznie zapisywany i grając, zdobywa punkty. Kiedy stawiasz zakład w danej grze, pamiętaj, że musi to być co najmniej 0.30 euro. Punkty obliczane są metodą Win Multiplier. Oznacza to, że wygraną dodatkowo mnoży się na podstawie zakładu, więc masz szansę zdobyć więcej punktów.

Nagrody w turnieju

Wspominaliśmy już, że w turnieju można wygrać aż 8 000 zł. Jest to pula nagród i zostanie ona podzielona między wszystkich uczestników na najwyższych miejscach, czyli z największą ilością punktów. Nagrody pieniężne w tym wypadku dostanie 45 graczy. Za pierwsze miejsce możesz spodziewać się wygranej rzędu 500 euro. Za zdobycie drugiego miejsca dostaniesz połowę tej sumy, czyli 250 euro.

Gracz na trzecim miejscu zostanie nagrodzony 150 euro. Kolejna osoba dostanie 100 euro, a gracze od piątego do dziewiątego miejsca dostaną po 75 euro. Od  dziesiątego do trzynastego miejsca gracze dostaną po 50 euro. Osoba na czternastym miejscu będzie obdarowana 40 euro, a od piętnastego do dziewiętnastego miejsca wygrana to 25 euro. Reszta osób dostanie po 10 euro. W kolejnych dniach na graczy czeka więcej turniejów z producentami w tle, więc warto obserwować stronę kasyna.