Turniej w Betsafe z pulą ponad 400 000 zł

Autorstwa Magdalena
17 kwietnia, 2020
Betsafe jest kasynem, które całkiem często pojawia się na naszej stronie. Zawsze udaje mu się zaskoczyć oraz zadowolić graczy tym, co oferuje. Nie mówimy w tej chwili wyłącznie o wielu ciekawych grach, wydarzeniach, a także o zapewnieniu bezpieczeństwa, ale również o niesamowitych turniejach, które są bardzo często organizowane. I tym razem możesz się zdziwić, ponieważ Betsafe ma dla swoich graczy coś szczególnego. Nie jesteś jeszcze graczem? Radzimy się szybko zarejestrować, ponieważ tylko wtedy będziesz miał okazję wziąć udział w bardzo ciekawym wydarzeniu.

Betsafe ma do rozdania aż 400 000 zł

W najnowszym turnieju Betsafe zapowiedziało, że ma 100 000 euro do rozdania, czyli będzie to ponad 400 000 zł. Jest to bardzo duża gotówka, na którą kasyna rzadko się decydują. Można to zauważyć jedynie w odniesieniu do gigantów hazardu, jakim Betsafe bez wątpienia jest. Turniej ten rozpoczął się już 6 kwietnia 2020 roku, lecz nie martw się, nie jest to turniej, w którym będziesz musiał zbierać punkty, aby cokolwiek wygrać. Niezależnie od tego, w którym momencie zaczniesz, wciąż masz szansę na największą nagrodę. Konkurs ten będzie trwał aż do ostatniego dnia tego miesiąca, czyli do 30 kwietnia 2020 roku, masz więc sporo szans na zdobycie swojej wygranej.

Podstawowe zasady nowego turnieju w Betsafe

Nowy turniej w Betsafe polega na tym, abyś po prostu grał w polecone przez kasyno sloty, nie musisz się nawet do niego zapisywać, jest to zupełnie niepotrzebne w tym wypadku. Nieważne jest, ile na nich wygrasz, nie musisz też zbierać żadnych punktów. Nie ma również spinów kwalifikujących, co jest dużą zaletą, ponieważ nie będziesz tracił swoich pieniędzy na marne. W turnieju tym nie liczy się również największa wygrana.

Możesz się więc zastanawiać, jakie w ogóle zasady ma ten konkurs? Najważniejsze jest to, abyś wybrał sloty na liście kasyna. Następnie musisz wybrać zakład liczący co najmniej 0.40 euro. I to właściwie wszystko. W tym turnieju wygrana jest zupełnie losowa i zostaje przyznana za dany spin. Może się więc zdarzyć, że pierwszy spin, jaki wykonasz w tym turnieju okaże się tym szczęśliwym. Turniej ten skupia się głównie na szczęściu, co jest ciekawym aspektem. Możesz więc odpocząć od szaleńczej walki na punkty i tablicach liderów, w których uczestnicy prześcigają się pomiędzy sobą. Za to możesz grać tyle spinów, ile chcesz, może się okazać, że właśnie w danej sesji szczęście będzie Ci sprzyjać i wygrasz.

Co możesz wygrać w nowym turnieju Betsafe?

Szczęśliwy spin każdego dnia jest warty aż 4 000 euro, czyli około 12 000 zł. Wystarczy, że go wylosujesz, a będziesz bogatszy o taką kwotę. Ciekawe jest to, że do tego możesz wygrać kilka razy, więc nie trać za dużo czasu i spróbuj swoich sił. Do tego możesz również liczyć na losowe 25 euro, które zostanie przyznane aż 160 graczom każdego dnia.

Jakie gry biorą udział w turnieju

Sloty, które liczą się do tej promocji to: Krazy Kong, Ring the Bells Deluxe, Random Winners, Random Steppa, Random Joker Jackpots, Piggy Bank, Super Life Changer, Mr. Toad, Mega Hot Wild, Mega 40, Jazz of New Orleans, Hot Drop, Super Triple 7s, Golden Joker Wild, Gem Drop Deluxe, Diamond Joker, Spin & Win, Cowboy Treasure Deluxe i Club Reno Wild. Do tego dołącza się również zupełnie nowy slot, a jest to Joker Megaways. Jest to kolejna gra klasyczna, która została ciekawie unowocześniona, warto ją sprawdzić nie tylko w ramach tego turnieju.