Szybki turniej w kasynie Nomini

Autorstwa Magdalena
15 maja, 2022
Do kasyna Nomini wracamy zawsze wtedy, kiedy szukamy inspiracji turniejowych. Wiemy, że na to kasyno zawsze możemy liczyć, ponieważ jest no jednym z najbardziej aktywnych kasyn na rynku. Zawsze ma coś w zanadrzu dla graczy szukających wrażeń. Na liście znajdują się regularne promocje, a poza tym sporo spontanicznych turniejów. O jednym z nich będziemy mówić więcej właśnie w tym artykule, ponieważ uważamy, że jest idealny w swoim rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nowy turniej w kasynie Nomini

Wszystkie osoby poszukujące trochę więcej emocji na weekend zapraszamy na wzięcie udziału w zupełnie nowym turnieju Win and Go w kasynie Nomini. Turniej rozpoczął się kilka dni temu, jednak wciąż można do niego dołączyć i bawić się razem z innymi uczestnikami, którzy już zdobywają w tym turnieju punkty.

Wiemy również, że gracze mają różne preferencje dotyczące kasyn i nie każdy uwielbia Nomini tak, jak my. Ze względu na tego samego właściciela, turniej Win and Go jest też aktywny w kilku innych kasynach, które są przez niego zarządzane. Sam zobacz, w którym kasynie będzie Ci najlepiej, może masz już w jednym z nich konto i możesz rozpocząć zdobywanie wygranej z puli 10 000 euro. W takim razie możesz od razu przejść do rzeczy. Jeśli nie masz jeszcze konta w żadnym z nich, to akurat polecamy Nomini, ponieważ jesteśmy z niego zadowoleni i przez lata dobrze się nam sprawdzało.

Szczegóły dotyczące Win and Go w kasynie Nomini

W ten szczególny turniej Win and Go można grać aż do końca 15 maja 2022 roku, co oznacza, że mamy jeszcze cały weekend przed sobą z naprawdę ciekawym wydarzeniem. Na liście znajduje się kilka gier, które zostały objęte promocją, a wszystkie należą do Play’n Go. Jeśli interesujesz się hazardem, to powinieneś całkiem dobrze znać Play’n Go i jego gry, ponieważ są jednymi z najbardziej dopieszczonych w całej branży hazardowej.

Gry są bardzo zróżnicowane, mają sporo do zaoferowania i to właśnie z nich możesz skorzystać w ciągu trwania turnieju. Wśród nich znajdują się:

  • Rise of Gods
  • Moon Princess 100
  • Eye of Atum
  • Gigantoonz
  • Wild Frames
  • Fire Joker

Od razu można zauważyć, że są to jedne z najlepszych gier od Play’n Go, jednak nie to jest ich cechą charakterystyczną. Jest nią to, że w każdej z tych gier można wygrać darmowe spiny. To właśnie na nich opiera się ta promocja, więc jeśli uwielbiasz zdobyć darmowe obroty, ten turniej jest dla Ciebie.

Kiedy zdecydujesz się na wzięcie udziału w turnieju i zaakceptujesz jej regulamin, Twoim zadaniem będzie zbieranie darmowych spinów z wyżej wspomnianych gier. Będą się one akumulować na tablicy liderów. Jeśli uda Ci się zdobyć 10 darmowych spinów podczas jednej rozgrywki, zostaną one dodane do całości, kolejne 7 spinów znów zostanie do ogólnej ich liczby. Im więcej ich zdobędziesz, tym większą masz szansę na wygraną, ponieważ to właśnie ich liczba o tym decyduje. Pamiętaj też, że każdy spin powinien mieć wartość co najmniej 0,2 euro, a sam turniej odbędzie się tylko w przypadku, kiedy będzie co najmniej 100 chętnych graczy.

Wygrane w Win and Go

Nie wspomnieliśmy jeszcze o najważniejszej części tego turnieju, a jest to wygrane. Win and Go ma pulę wynoszącą całe 10 000 euro. Suma zostanie podzielona pomiędzy 60 uczestników. Osoba z największą ilością darmowych spinów dostanie 2000 euro wygranej bez wymogów obrotu. Drugi wygrany odejdzie z 1500 euro w kieszeni. Trzecia osoba z pewnością zadowoli się 1000 euro, które można od razu wypłacić.