Świętuj w kasynie Rabona i zgarnij 3 000€

Autorstwa Magdalena
17 marca, 2022
Jednym z kasyn, o których nie mówimy zbyt często, ale uważamy za bardzo dobre, jest Rabona. Na naszej stronie możesz znaleźć szczegółową recenzję tego kasyna, a teraz skupimy się na jednym aspekcie tej strony, jakim są świetne turnieje. W oko wpadło nam szczególnie ostatnie wydarzenie, którego postanowiliśmy pod żadnym pozorem nie pomijać, ponieważ jest naprawdę ciekawe. Zachęcamy do dalszej lektury, aby zapoznać się z tym wydarzeniem i samemu je ocenić.

Święty Patryk zawitał również do kasyna Rabona

Większość doświadczonych graczy bardzo dobrze zna kasyna od Rabidi N.V., ponieważ łączy je wszystkie jedna cecha – mają one bardzo podobne, aby nie powiedzieć identyczne, turnieje. Zdarza się, że niektóre wydarzenia są dostępne na jednej stronie, a na drugiej nie, ale raczej się pokrywają.

Jest kilka kasyn od tej grupy, które są bardziej popularne niż Rabona i dlatego częściej wybierane, lecz dzisiaj szczególnie polecamy skorzystać z turnieju właśnie w tym kasynie, aby się przekonać, że jest ono równie dobre, jak nie lepsze – sam zobacz, o czym mówimy. Wyścig Św. Patryka to jeden z ciekawszych turniejów, który jest okazją na trochę zabawy oraz oderwanie się od rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Jak wziąć udział w Wyścigu Św. Patryka

Jesteś już zarejestrowany w kasynie Rabona? W takim razie skorzystanie z turnieju będzie bardzo łatwe. Wystarczy, że znajdziesz go na liście wydarzeń i wybierzesz opcję „Zapisz”. Turniej rozpoczął się 14 marca 2022 roku i potrwa dokładnie do końca dnia 20 marca 2022 roku, więc gracze mają sporo czasu na to, aby wykorzystać okazję i znaleźć się na samym szczycie tabeli liderów.

Gry, które biorą udział w wydarzeniu są oczywiście związane z Dniem Świętego Patryka, dzięki czemu można się wczuć w typowy klimat Irlandii. Wielu producentów zdecydowało się skorzystać z tego motywu, więc obecnie mamy do wyboru kilka gier. Pośród dostępnych slotów w turnieju są:

  • Clover Lady
  • Larry the Leprechaun
  • Gaelic Gold
  • Evil Goblins xBomb
  • Irish Clover
  • Irish Pot Luck

Ze względu na obecność 6 gier nie ma mowy o nudzie, a za to można je lepiej poznać, jeśli nie miałeś okazji zrobić tego wcześniej. Zanim jednak zapiszesz się do turnieju, warto pamiętać o kilku zasadach, które mogą okazać się bardzo istotne. Po pierwsze, każdy zakład musi mieć minimalną wartość 0,3 euro, ponieważ tylko tak wlicza się do turnieju.

Całe wydarzenie zostanie rozegrane w przypadku, kiedy weźmie w nim udział co najmniej 100 osób, o co raczej nie trzeba się martwić. Kasyno ma również swój sposób na obliczanie punktów, które dostajesz podczas turnieju. Wystarczy, że podzielisz swoją wygraną z danego spinu przez zakład, który postawiłeś. Oczywiście im więcej punktów uzbierasz, ty, wyżej będziesz postawiony w tabeli liderów i większa będzie Twoja wygrana.

Wygrane w Wyścigu Św. Patryka w kasynie Rabona

Najważniejsze informacje oczywiście dotyczą wygranej. Pula tego wydarzenia wynosi 17 000 euro. Ta suma zostanie podzielona pomiędzy 60 graczy. Pierwsze osoby dostaną kolejno 3 000 euro, 2 000 euro oraz 1500 euro. Jeśli będziesz poza podium, to i tak możesz liczyć na całkiem atrakcyjne wygrane. Nawet ostatnie osoby mogą od razu wypłacić swoje 30 euro, ponieważ wygrane te nie mają warunków obrotu.