“Straszne” promocje w Omni Slots

Autorstwa Magdalena
18 października, 2020
Święto Wszystkich Świętych zbliża się dużymi krokami, czyli dokładnie tak samo, jak popularne zagranicą Halloween. Z tego powodu wiele kasyn online organizuje ciekawe wydarzenia związane z tym świętem. Jest to dość popularna praktyka i najlepsze kasyna zawsze śledzą to, co dzieje się na świecie i na tym bazując, układają nowe turnieje. Jednym z takich kasyn jest Omni Slots, które zawsze jest bardzo aktywne w świecie hazardowym. Przygotowało ono całkiem sporo ciekawych ofert dla każdego gracza, więc jeśli w ten weekend masz chwilkę czasu, koniecznie zajrzyj na stronę Omni Slots i skorzystaj z najlepszych ofert w internecie.

Octo Momentum w Omni Slots

Najnowszy turniej w kasynie online Omni Slots Octo Momentum jest dość tajemniczy i nie daje nam wskazówek o tym, na czym on polega. Odpowiedzią na wszystkie pytania dotyczące tego turnieju znajdują się w słowie „octo”, które pochodzi z łaciny i oznacza liczbę osiem. Nie bez powodu zostało wybrane właśnie to słowo, w tym wypadku zostało ono użyte, aby dać informację o liczbie dni, w których będzie trwał ten turniej, a jest ich właśnie osiem. Wydarzenie to jest dostępne dla graczy od 15 października 2020 roku do 22 października 2020 roku.

Jak wziąć udział w turnieju Octo Momentum w kasynie online Omni Slots

Ósemka nie jest jednak połączona wyłącznie z liczbą dni, o czym dowiesz się w dalszej części artykułu. Aby wziąć udział w tym turnieju, wystarczy się zapisać, nie musisz robić nic więcej. Oczywiście potem czeka na Ciebie bardzo ważne zadanie, które koniecznie musisz wypełnić, aby zdobyć najwyższą nagrodę. Zadaniem tym jest zdobycie jak największego obrotu wygranej w stosunku do zakładu. Może więc się zdarzyć, że wystarczy Ci jeden spin do tego, aby wygrać naprawdę wysokie wygrane.

Zaletą turnieju jest to, że nie potrzebujesz obawiać się żadnych limitów, a to dlatego, że ich nie ma. Możesz zagrać w każdą grę, która jest w kasynie, musi być ona jedynie slotem, inaczej maszyną owocową. Przejdź do tej sekcji i wybieraj którekolwiek gry, mogą być to Twoje ulubione sloty, w które i tak byś zagrał w tym czasie, więc i tak niczego nie stracisz. Próbuj aż do momentu, w którym pojawisz się na liście liderów, wtedy będziesz miał już zapewnione miejsce i wygraną. Nie musisz zbierać żadnych punktów, jeden spin może odmienić Twój los w kasynie.

Możliwe wygrane w turnieju Octo Momentum

Wracamy do tłumaczenia, dlaczego w tytule znajduje się nazwa „octo”. Zwycięzców może być tylko ośmiu, co odpowiada liczbie zawartej w nazwie tego turnieju. Przypatrz się również wygranym, ponieważ i one mają dużo wspólnego z liczbą osiem. Osoba na pierwszym miejscu wyniesie z kasyna 88 euro i 88 spiny. Kolejna osoba na liście dostanie dokładnie 78 euro i 78 darmowych spinów. Trzecia osoba na liście jest nagradzana 68 euro i tyle samo dostaje spinów.

Następne wygrane są wszystkie pomniejszane o 10 (z pewnością na ten moment zauważyliście już pewien wzór, na którego podstawie te nagrody są rozdawane), aż dochodzimy do ósmego zwycięzcy, który dostanie 18 euro i 18 darmowych spinów. Wszystkie spiny są rozdawane na slot The Wolf’s Bane, który bardzo dobrze wtapia się w klimat Halloweenowy.

Inne straszne możliwości

Octo Momentum to tylko jedna z opcji na weekend i dłużej. W piątek możesz dodatkowo skorzystać z Friday Fright Night, w której to będziesz mógł uzyskać aż 33% na swój depozyt. Maksymalnie możesz wpłacić 250 euro, więc dodatkowa suma może pomóc. Dodatkowo w niedzielę możesz wziąć udział w wydarzeniu Vamp-tastic Sunday. Promocja ta polega na tym, że wpłacisz co najmniej 20 euro (maksymalnie 250 euro) i w poniedziałek dostaniesz 25% tej sumy, a dodatkowo 30 darmowych spinów na slot od NetEnt Entertainment Blood Suckers II. Zapowiada się bardzo korzystny weekend.