Slottica i Nolimit City łączą siły w nowym turnieju

Autorstwa Magdalena
19 marca, 2024
Są takie momenty, kiedy warto odpocząć i znaleźć chwilę relaksu. Jeśli jednak jednocześnie masz też ochotę na spełnianie się w swoim hazardowym hobby, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Jest to opcja od kasyna Slottica, czyli strony, którą już jakiś czas temu szczegółowo opisaliśmy na naszej stronie. Jeśli zapoznałeś się już naszą recenzją, to z pewnością znasz zalety tej strony, ale możesz nie znać najnowszych turniejów oferowanych przez Slottica. Spieszymy więc z opisem wydarzenia, które według nas warto sprawdzić.

Nolimit City Showdown: Spin to Win w kasynie Slottica

Jest to zupełnie normalne, że czasem nie mamy ochoty na skomplikowane zasady, rozmyślanie nad regulaminem gier oraz nad dodatkowymi opcjami. Na szczęście nowy turniej na stronie kasyna Slottica, czyli Nolimit City Showdown: Spin to Win, pod żadnym pozorem nie wymaga tego od graczy. Jest to jeden z prostszych turniejów obecnie aktywnych na rynku, więc nie martw się, że będziesz musiał szczególnie wytężyć swój umysł podczas gry. Wręcz przeciwnie: aby wygrać, musisz jedynie robić to, na co masz ochotę, czyli po prostu grać na automatach.

Nie dość, że nawet nie zauważysz, że bierzesz udział w jakimkolwiek turnieju, to jeszcze możesz sporo na tym zyskać, bo Nolimit City Showdown: Spin to Win oferuje pulę do wygrania wynoszącą 3 750 zł, co na krótkie wydarzenie jest świetną opcją!

Wszystko, co musisz wiedzieć o Nolimit City Showdown: Spin to Win

Jeśli jesteś zainteresowany turniejem Nolimit City Showdown: Spin to Win rozgrywającym się w kasynie Slottica, to musisz przede wszystkim wiedzieć, kiedy się on rozgrywa. Rozpoczął się on zaledwie kilka dni temu, to jest 29 stycznia 2024 roku, a zakończy się wraz z końcem dnia 4 lutego 2024 roku. Jest to zdecydowanie krótkie wydarzenie, które jest idealne dla graczy z ograniczonym czasem na gry hazardowe.

Jak już wspomnieliśmy, turniej Nolimit City Showdown: Spin to Win rozgrywa się wraz z producentem gier Nolimit City. Automaty tego dostawcy są doceniane na całym świecie, więc jeśli wciąż nie miałeś okazji ich wypróbować, to jest to idealny moment! Prawie wszystkie sloty od Nolimit City biorą udział w tym wydarzeniu, a wśród nich znajdują się na przykład:

 • Manhattan Goes Wild,
 • Deadwood,
 • Pixies vs Pirates,
 • Karen Meneater,
 • The Border,
 • True Grit,
 • Remember Gulag,
 • Book of Shadows,
 • Warrior Graveyard,
 • Punkt Toilet,
 • Buffalo Hunter,
 • Barbarian Fury.

Gier na liście jest o wiele więcej, więc można wypróbować dostępne opcje, zobaczyć, które najbardziej odpowiadają preferencjom gracza, oraz które mają najciekawsze bonusy.

Aby wygrać w turnieju Nolimit City Showdown: Spin to Win, należy po prostu grać w powyżej wspomniane automaty i to jak najbardziej wystarczy. Ci użytkownicy, którzy wydadzą najwięcej środków na grę, pojawią się w tabeli liderów, aby odebrać nagrodę. Poza tym w turnieju nie ma dodatkowych zasad, co jest jak najbardziej plusem dla nowych graczy, którzy mogą czuć się zagubieni w hazardowym szaleństwie.

Gwarantowane wygrane w turnieju Nolimit City Showdown: Spin to Win w kasynie Slottica

Jeśli załapiesz się na miejsce w tablicy liderów, to z pewnościż zostaniesz za to nagrodzony. W turnieju Nolimit City Showdown: Spin to Win pula nagród wynosi 3 750 zł, a pierwsza osoba na liście otrzyma całe 1000 zł. Za drugie miejsce można się spodziewać 750 zł, a za trzecie miejsce 500 zł. Nagrody otrzyma aż 25 pierwszych osób na liście, więc warto spróbować swojego szczęścia w grze.