Sezon turniejów w kasynie Betsafe

Autorstwa Magdalena
20 września, 2021
Codziennie sprawdzamy kasyna online oraz ich oferty dla nowych i lojalnych graczy. Często zajmujemy się zupełnie nowymi stronami, ale nierzadko też wracamy do sprawdzonych kasyn online, które najczęściej mają świetne oferty. Jednym z kasyn, do których bardzo lubimy powracać, jest Betsafe. Jeśli regularnie śledzisz naszą stronę, to z pewnością zauważyłeś, że dość często o nim wspominamy. I tym razem chcielibyśmy opowiedzieć o promocji, której po prostu nie można przegapić. Zapraszamy do lektury.

Turniej slotów w kasynie Betsafe

Kilka dni temu w kasynie Betsafe rozpoczął się całkiem znany turniej, który jest znany nie tylko w tym kasynie, a jest to WoWPot. Można w nim wygrać ponad 13 000 zł, więc jeśli masz chwilkę czasu w weekend, ponieś się emocjom i spróbuj zgarnąć główną wygraną. Masz jeszcze na to pełne dwa dni, ponieważ turniej WoWPot kończy się dopiero w poniedziałek w południe.

Reguły tego wydarzenia są na tyle proste, że nawet jeśli jesteś początkującym graczem, będziesz w stanie je zrozumieć. W skrócie można powiedzieć, że jest kilka gier, w które należy zagrać. Tutaj mamy bardzo ważną informację, ponieważ zanim jeszcze zaczniesz grać, koniecznie zapisz się do turnieju. Jeśli się nie zapiszesz lub na przykład będziesz grał w gry nie należące do tej promocji, punkty nie zostaną naliczone.

Jak wygrać w turnieju WoWPot w kasynie Betsafe

Wszystkie gry biorące udział w nowym turnieju w kasynie Betsafe należą do grupy WoWPot, czyli do gier ze specjalną funkcją szczególnego jackpota. Wszystkich gier jest dokładnie 6, a są to:

  • 9 Blazing Diamonds WoWPot
  • Ancient Fortunes Poseidon WoWpot! Megaways
  • Sisters of Oz WoWPot
  • Queen of Alexandria WoWPot
  • Scherlock and Moriarty WoWPot
  • Book of Atem WoWPot

W każdym spinie musisz ustawić zakład o minimalnej wartości 0,90 zł. Na listę liderów można się dostać w dość ciekawy sposób. Kiedy w danym spinie uda Ci się wygrać pewną sumę, to odejmuje się od niej zakład, a pozostała kwota zostaje podzielona na 0,45. Każde pojedyncze 0,45 da Ci 1 punkt, a wiadomo, że im więcej nazbiera się punktów, tym większa ostateczna wygrana.

Zwycięzca, czyli pierwsza osoba na liście, dostanie 4 500 zł. Druga osoba może liczyć na 1 125 zł nagrody, z kolei zaś trzecia otrzyma blisko 700 zł. Razem zostanie nagrodzonych 25 osób, a ostatni gracz na liście dostanie 90 zł. Co najważniejsze, wygranej z tego turnieju nie trzeba obracać, można ją od razu wypłacić.

Turniej Rainbow Riches w kasynie Betsafe

Kiedy turniej WowPot się już skończy, nie będziesz musiał długo czekać, ponieważ dokładnie o 12:00 w poniedziałek rozpocznie się kolejne wydarzenie, a jest to turniej Rainbow Riches. Będzie to bardzo krótkie wydarzenie, ponieważ będzie trwało tylko 2 dni, więc jeśli lubisz tego typu turnieje, to się do niego zapisz.

Jest to wydarzenie, w którym pula do wygrania wynosi aż 9 000 zł. Jak na tak krótki turniej, jest to całkiem spora nagroda. Tym razem mamy do czynienia z jednym slotem, a jest to tytułowy Slingo Rainbow Riches. Jest to jedna z bardziej ekscytujących gier, więc jeśli masz chwilę czasu, warto ją wypróbować właśnie z okazji tego turnieju.

Tym razem wygrywa osoba, której uda się zebrać największe mnożniki wygranej w Slingo Rainbow Riches. Postaw co najmniej 0,90 zł i następnie zagraj. Im więcej wygrasz, tym więcej punktów dostaniesz, co znów przybliży Cię do głównej wygranej, jaką jest 2 475 zł. Druga osoba na liście dostanie 1 575 zł, a ostatni gracz na podium 1 125 zł. W całym turnieju nagrody powędrują do 30 osób i tym razem znów nie musimy się przejmować warunkami obrotu, ponieważ ich nie ma.