Początek jesieni w kasynie Slottica

Autorstwa Magdalena
8 września, 2022
Lubimy wracać do kasyna Slottica z wielu powodów, a jednym z nich są regularne promocje, turnieje i wydarzenia. Na stronie cały czas można zapisać się do regularnych turniejów, które odnawiają się co tydzień, co miesiąc, a niektóre nawet codziennie. Dla aktywnych graczy jest to raj na ziemi i właśnie dlatego często można nas spotkać właśnie na tej stronie hazardowej. Niektóre turnieje szczególnie zwracają naszą uwagę i właśnie o jednym z nich chcielibyśmy powiedzieć więcej, więc zapraszamy do lektury.

Slottica najlepszym kasynem dla aktywnych graczy

Wystarczy wejść na turniejową stronę kasyna Slottica, aby zrozumieć, dlaczego jest ono uważane za jedno z najbardziej aktywnych stron tego typu na rynku. W sekcji poświęconej turniejom znajduje się ogrom wydarzeń, wśród których są nie tylko turnieje, ale również przeróżne loterie, rozdania i inne wydarzenia, dzięki którym gracze mogą między sobą swobodnie porywalizować, co nam się bardzo podoba i odpowiada.

Jednym z obecnie dostępnych turniejów na stronie jest Autumn with Evoplay. Sam turniej jest stosunkowo krótki, ponieważ kończy się dokładnie 6 września 2022 roku, podczas gry rozpoczął się wraz z początkiem tego miesiąca. Oznacza to, że daje to graczom niecały tydzień, aby powalczyć o nagrody. Jest to jednak świetna opcja dla osób, które lubią wartką akcję i nie chcą rozdrabniać się na kilka tygodni lub nawet dłużej, aby po prostu wziąć udział w turnieju.

Zasady turnieju Autumn with Evoplay w kasynie Slottica

Jesteś chętny na wzięcie udziału w nowym turnieju od kasyna Slottica? Możesz już teraz zapisać się do tego wydarzenia. Proces będzie wyglądał trochę inaczej, jeśli nie masz jeszcze konta na tej stronie. W tym wypadku najpierw powinieneś przejść na stronę główną i zarejestrować się, czyli wpisać szczegółowe dane osobiste. Następnie gracz powinien wpłacić swój pierwszy depozyt, ponieważ w tym turnieju brane pod uwagę są tylko prawdziwe środki.

Przy okazji można skorzystać z bonusu na start, ale warto się pospieszyć, ponieważ opisywany przez nas turniej jest ważny jeszcze tylko 3 dni. Pulą do wygrania w nowym turnieju Slottica jest 5 000 zł, co może wydawać się średnią sumą, ale na krótki oraz szybki turniej jest jak najbardziej odpowiednia, więc zapraszamy do zabawy.

Z tytułu samego turnieju można wywnioskować, że podczas gry będą dostępne sloty od Evoplay. Ci, którzy jeszcze nie słyszeli o tym producencie, powinni wiedzieć, że sloty od Evoplay są jednymi z bardziej kreatywnych automatów, które są uwielbiane przez graczy na całym świecie. Podczas rozgrywki gracze będą mogli grać między innymi w:

 • The Greatest Catch Bonus Buy
 • Money Minter
 • Camino de Chili
 • Fruit Super Nova
 • Elven Princesses
 • Tree of Light Bonus Buy
 • Hot Triple Sevens Special
 • Budai Reels Bonus Buy
 • Temple of Thunder
 • Epic Gladiators
 • Anubis Moon

Zasady turnieju są proste, ponieważ wystarczy, że grasz w wyżej wymienione sloty i kilka innych, których nie mogliśmy umieścić na naszej liście, a wygrywa ten, kto postawi maksymalną liczbę zakładów podczas turnieju, co jest uczciwą ofertą.

Wygrane w Autumn od Evoplay w kasynie Slottica

Jak już wspominaliśmy, pula do wygrania w tym kasynie wynosi 5000 zł i zostanie podzielona pomiędzy 50 najlepszych uczestników. Im wyższe miejsce, tym lepsza nagroda. Właśnie dlatego za pierwszą nagrodę przewidziane jest 1250 zł, za drugie 750 zł i za trzecie 500 zł. Nawet ostatnie 10 miejsc nie zostanie z niczym, ponieważ każdemu będzie się należeć 10 zł. Zapraszamy do zabawy.