Oktoberfest w kasynie Cadoola

Autorstwa Magdalena
27 września, 2020
Słynny festiwal piwa zbliża się wielkimi krokami, ale w tym roku będzie on musiał przybrać trochę inną formę. Nie można przeżyć tego czasu w tradycyjny sposób, ale gracze hazardowi mają dużo szczęścia, ponieważ Oktoberfest można również spędzić w kasynach online. Turnieje związane właśnie z tym wydarzeniem zostały zorganizowane przez kilka kasyn, a jednym z nich jest Cadoola. Jeśli chcesz poczuć magię tego święta bez wychodzenia z domu, uda Ci się to właśnie z pomocą tego kasyna. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat tego wydarzenia. Dowiesz się dokładnie, co musisz zrobić, aby wziąć udział w turnieju, jak zbierać punkty i co najważniejsze, jak wygrać.

Świętuj Oktoberfest x kasynem online Cadoola

Już od kilku dni w kasynie Cadoola oraz wszystkich innych kasynach od tego samego producenta można zapisać się do turnieju Oktoberfest. Jest to bardzo ważna wiadomość dla graczy, ponieważ jeśli chcesz wziąć w nim udział, nie musisz koniecznie zrobić tego w Cadoola. Zobacz, jakie inne kasyna online są pod kontrolą tego samego producenta, większość z nich ma tę samą ofertę. Jeśli więc masz już konto w jednym z tych kasyn, nie musisz tworzyć kolejnego, aby grać w Cadoola. Nie trać czasu, po prostu graj i zdobywaj dodatkowe pieniądze.

Szczegóły dotyczące turnieju Oktoberfest w kasynie Cadoola

Zakończenie tego turnieju przewiduje się na 4 października 2020 roku, więc warto jest się pospieszyć. W tym czasie możesz jednak nazbierać wystarczającą ilość punktów, aby załapać się na wystarczająco dobrą nagrodę. Warto pamiętać, że do turnieju liczą się wyłącznie prawdziwe środki, nie można korzystać z środków bonusowych. Tak naprawdę, to gracze mogą z nich korzystać, ale po prostu nie będą się one wliczały do ogólnego wyniku gracza.

Zaletą turnieju jest to, że nie ma ustalonego minimalnego zakładu. Możesz wybrać najmniejszy, jaki jest możliwy. Warto jednak pamiętać, że to za jedno całe euro zakładu dostajesz jeden punkt w tabeli liderów. Jeśli więc będziesz wybierał większe zakłady, to tak samo zdobędziesz szybciej większą liczbę punktów. Gry, w jakich możesz zdobywać swoje punkty, są ściśle związane ze świętem, jakie będzie obchodzone, czyli z Oktoberfestem.

Właśnie dlatego punkty możesz zbierać wyłącznie w: Heidi at the Oktoberfest, Oktoberfest, Spinning Beers, Lucky Oktoberfest i Oktober Spin Fest. Gier może wydawać się mało, lecz są to jedyne pozycje, które są związane z tym świętem. Dodatkowo te gry są na tyle ekscytujące, że nie potrzebujesz więcej, aby być zadowolonym.

Nagrody w turnieju Oktoberfest w kasynie online Cadoola

Pierwsze 50 osób, które uzbiera największą liczbę punktów podczas tego turnieju, zostanie nagrodzona nagrodami pieniężnymi. Osoba na pierwszym miejscu będzie mogła pochwalić się aż 600 euro. Zwycięzca drugiego miejsca odejdzie z 350 euro w kieszeni. Ostatnia osoba na podium dostanie dokładnie 250 euro. Nawet jeśli zajmiesz niższe miejsce w rankingu, wygrana wciąż będzie dostatecznie wysoka. Nawet za ostatnie miejsca przewidziana jest nagroda po 10 euro, a aby je zająć, nie trzeba się napracować.

To jeszcze nie koniec, ponieważ po rozdaniu tych nagród, wszyscy graczy, którzy zajęli od pierwszego do 200 miejsca wezmą udział w loterii. Odbędzie się ona od razu po zakończeniu turnieju, czyli 5 października 2020 roku. Za każde euro w zakładach gracz dostanie po jednym bilecie. Losowanie przewiduje nagrody typu 250 euro, 3 x po 100 euro, 5 x po 50 euro i 20 x po 10 euro. Ważną informacją jest to, że gracz może wygrać tylko jedną nagrodę, a jeśli zostanie wylosowanych kilka biletów do niego należących, to zostaje wybrany tylko ten z największą wartością.