Nowe promocje w Omni Slots

Autorstwa Magdalena
17 marca, 2020
Omni Slots wita nowy tydzień w dobrym stylu. Niektórzy mają tendencję do tego, aby narzekać na poniedziałek, ponieważ po niedzieli trzeba wracać do szarej rzeczywistości. Możesz jednak osłodzić sobie ten powrót dobrą promocją w jednym z lepszych kasyn na rynku. Mówimy tutaj o Omni Slots, które zawsze ma w zanadrzu jakąś ciekawą promocję, wystarczy tylko poszukać.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami w tym kasynie, z pewnością poprawią Ci humor na początku tygodnia, więc jeśli znajdziesz trochę wolnego czasu, skorzystaj z nich.

Darmowe spiny na Viking Voyage

Na dzień 16 marca 2020 roku Omni Slots przygotowało bardzo ciekawą promocję. Wybrało jeden z popularniejszych automatów do gry oraz postanowiło rozdać kilka darmowych spinów. Omni Slots co tydzień wybiera nowy slot, do którego również dołącza darmowe spiny, ich liczby różnią się w zależności od tego, co ustaliło kasyno. Tym razem wybór padł na Viking Voyage. Razem z Wikingami wybierz się na wyprawę na morzu, na której możesz wygrać całkiem niezłe pieniądze i to za darmo.

Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko dzisiaj, czyli w poniedziałek. Jutro będzie już inny bonus, a jeżeli chcesz wypróbować ten, to koniecznie musisz zgłosić się po niego dzisiaj. Jeśli zdążysz przed godziną 00.00, to dostaniesz 10 zupełnie darmowych spinów na Viking Voyage. Jeszcze lepszą ofertę Omni Slots przygotowało dla osób, które należą do programu VIP kasyna. Te osoby dostaną aż 30 darmowych spinów na swoje konto. Spiny możesz wykorzystać do 22 marca 2020 roku. Ważne jest to, że bonus odebrać mogą tylko osoby, które w poprzednim tygodniu wypłaciły łączny depozyt wynoszący 20 euro. Jeśli go nie wpłaciłeś, nie możesz skorzystać z promocji, nie jest to bonus dla osób, które dopiero co zarejestrowały się w kasynie.

Kolejne promocje w Omni Slots

Darmowe spiny to nie jest jedyna promocja w tym kasynie. Już od niedzieli na dobre rozgościł się w Omni Slots bonus nazwany przez niego 4 Day Bonus Marathon. Nie odbierzecie już bonusu za niedzielę, ale możecie skorzystać z pozostałych 3 dni maratonu, a już teraz możemy Ci powiedzieć, że warto. Każdego dnia czeka na Ciebie inna promocja, a jeśli skorzystasz z każdej z nich, to będziesz bogatszy o dość dużą sumę. Oto plan, z którego możesz skorzystać:

  • Poniedziałek: Wpłać co najmniej 20 euro depozytu na swoje konto (maksymalna suma do wpłacenia wynosi 200 euro), następnie wybierz 4 Day Marathon na swoim profilu. Wpłacona suma zostanie powiększona o 25%.
  • Wtorek: Tym razem masz szansę odebrać aż 40% bonusu. Zasady są bardzo podobne, wystarczy, że wpłacisz 30 euro, wybierzesz odpowiednią opcję w swoim profilu oraz odbierzesz nagrodę. Maksymalnie możesz wpłacić w ten sposób 300 euro.
  • Środa: Wystarczy, że tym razem wpłacisz tylko 10 euro, a już masz szansę na dodatkowy bonus. Tym razem dostaniesz 35% od sumy, którą wpłacasz, a maksymalnie może to być 200 euro. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią opcję na Twoim profilu.

Jeśli załapałeś się na ten bonus już w niedzielę, a potem skorzystasz z niego codziennie łącznie z środą, to czeka Cię kolejna niespodzianka. Dostaniesz dodatkowe 100% na swój depozyt, a poza tym czeka na Ciebie 50 darmowych spinów na ekscytujący slot Take The Bank. Warto więc brać udział w tej zabawie codziennie, życzymy powodzenia!