Nowe ekscytujące wydarzenie w kasynie Omni Slots

Autorstwa Magdalena
28 czerwca, 2020
Omni Slots pojawia u nas całkiem często, ponieważ jest jednym z tych kasyn, które lubią rozpieszczać swoich graczy. Prawie codziennie można skorzystać z innego wydarzenia, a do tego wszystkie są umieszczone w poręcznym kalendarzu. W rezultacie możesz zaplanować sobie, czy chcesz wziąć udział w turnieju, który odbędzie się za dwa tygodnie, kiedy będziesz mieć czas na swoją pasję, jaką jest hazard. Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ można pomyśleć o swoim udziale z wyprzedzeniem. Niestety niektóre kasyna nie dają takiej możliwości, trzeba więc podjąć spontaniczną decyzję. Poniżej dowiesz się więcej informacji na temat najnowszego wydarzenia w Omni Slots. Zapewni Ci ono wiele emocji, więc zachęcamy do zdecydowania się do wzięcia w nim udziału.

MegaSpin Weekend

Od 26 czerwca 2020 roku Omni Slots rozpoczyna weekendowy turniej o nazwie MegaSpin Weekend. Nie jest to typowy turniej, więc jeśli nie przepadasz za tego typu wydarzeniami, masz szczęście. Nie będziesz musiał z nikim rywalizować, będziesz musiał tylko uzupełniać swoje konto. Walkę zostaw więc innym użytkownikom, jeśli wolisz spokojniejsze wydarzenia, MegaSpin Weekend jest jak najbardziej dla Ciebie.

Jak wziąć udział w konkursie MegaSpin Weekend?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, a następnie wpłacisz pewną kwotę depozytu. Na początku musisz wiedzieć, że promocja ta będzie trwała dokładnie 3 dni i również w każdym z tych dni możesz zdobyć bardzo podobną nagrodę. Poniżej wytłumaczymy, jak to będzie działać.

  • Pierwszy dzień konkursu, czyli 26 czerwca

W tym dniu wystarczy, że prześlesz na swoje konto co najmniej 10 euro depozytu. Maksymalnie możesz wpłacić 200 euro. Kiedy już to zrobisz i wybierzesz opcję „odbierz bonus”, na Twoim koncie pojawi się 20% wybranej przez siebie sumy.

  • Drugi dzień konkursu, czyli 27 czerwca

Kolejnego dnia możesz zrobić dokładnie to samo. Znów możesz wpłacić depozyt, a jego minimalna kwota powinna wynosić 10 euro. Maksymalnie możesz znów wpłacić 200 euro. Tym razem jednak nie dostaniesz 20% od wpłaconej kwoty, ale aż 30%. Warto więc również wziąć udział w tym wydarzeniu drugiego dnia.

  • Trzeci dzień konkursu, czyli 28 czerwca

Jest to ostatni i zarazem najbardziej korzystny dla gracza dzień promocji. Na początku zasady są zupełnie takie same. Oznacza to, że musisz wpłacić co najmniej 10 euro depozytu i nie przekroczyć kwoty 200 euro. Tym razem jednak suma, jaką wpłacisz zostanie powiększona aż o 40%. Dostaniesz zupełnie za darmo prawie połowę wpłacanej sumy.

Omni Slots przygotowało jeszcze jedną niespodziankę dla swoich graczy. Jeśli skorzystałeś z promocji MegaSpin Weekend jeden raz, na Twoim koncie pojawi się 20 zupełnie darmowych spinów na grę Birds!. Z kolei jeśli zdecydujesz się na dwa depozyty w tym czasie, dostaniesz aż 30 darmowych spinów na dokładnie tę samą grę. Najbardziej korzystna opcja czeka gracza, który wpłaci depozyt co najmniej 10 euro każdego dnia tej promocji. W tym wypadku dostaje on aż 50 darmowych spinów na grę Birds! Wszystkie spiny pojawią się na koncie 29 czerwca 2020 roku.

Dodatkowa atrakcja w kasynie Omni Slots

Tego samego dnia, w którym dostaniesz darmowe spiny za wzięcie udziału w promocji MegaSpin Weekend, masz okazję na zdobycie jeszcze więcej spinów. Dzieje się tak, ponieważ dokładnie 29 czerwca 2020 roku Omni Slots wybiera Slots Angels jako automat tygodnia. Oznacza to, że każdy, kto w dniach od 22 czerwca do do 28 czerwca wpłacił razem co najmniej 20 euro, dostanie darmowe spiny na wspomniany slot.

Jako, że będziesz brał udział w promocji, z pewnością wydasz co najmniej 20 euro, więc kolejne darmowe spiny pojawią się na Twoim koncie automatycznie. Jest ich 10, a jeśli należysz do klubu VIP Omni Slots, dostaniesz ich aż 30. Pamiętaj, że musisz je wykorzystać do 5 lipca 2020 roku.